Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com
  • Dërgoni Një album


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta.
Albumi duhet të jetë i publikuar ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tane.
Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album.

Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit: Studio e prodhimit:

Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë Vendosni numrin që mban secila këngë në album. Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
  300 Godini
  300 Vjet Per Ty
  Afrika
  Ajshe
  Asnihere
  Bejbi, Ti Ke Gabu
  Blic Dhe Flesh
  Boze Kazni Ja
  Brilante
  Briljanti
  Capkene
  Cmendur
  Dashuri Mistike
  Del Od Roman Tragičen
  Do T'kisha Blere Me Ar
  Dua Shpetim
  Dusho Moja
  E Brenduar
  E Verteta Më Vret
  Edhe Nje Here
  Emrin E Ka Pranver
  Eshte Vertet
  Fundin Tek Une E Ke
  Ja Studiram Ljubovta
  Jas I Ti
  Jeto
  Ka Je 2x
  Kalle
  Kjo Zemër
  Ku Je Xhan
  Lady Malena
  Let Me Love You
  Letra
  Ljazham, Ne Mi Veruvaj
  Ljubov E..
  Luj Luj Luj
  Lujmi Krejt
  Magija
  Me Mungon
  Me Shiko
  Me Ty
  Money
  My Girl
  Nedopirliva
  Nene Tereza
  Ngjyra E Kuqe
  Nuk Me Meriton
  Oj Ti Qik
  Perfeksioniste
  Pik M'u Ke Bere Moj Cike
  Pobaraj Me
  Sa Sa Sa
  Sa Sexy
  Sam Se Ljazham
  Sensacion Dashurie
  Seshte Vertet
  Shko
  Shkupi, Tirana, Prishtina
  Shkupjane
  Shqipes
  Si Kjo Raki
  Srce Za Prodavanje
  Tani E Kam Veshtire
  Te Kerkoj
  Te Lutem Kthehu
  Te Molam Vrati Se
  Tebe Volim
  Thuaj Mamit
  Ti Amo Te Dua
  Ti Je Krejt E Trent
  Ti M'provokon Mua
  Ti Mi Morre Mend
  Ti Nuk Je Ajo
  Ti Tani
  Tragjedi Si Ne Romane
  Tripuvam
  Turkes
  Ujku Plak
  Une Gabova
  Vetveten E Mashtroj
  Virtual Diva
  Vlora Ime
  Vo Ime Na Ljubovta
  Welcome To Prishtina
  Xhamadani Vija Vija
  Yoksun
  Zavodnicke
  Zemren E Shes
  Zot Denoje Ti
  Zoti Te Vrafte

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.

(Mund të lihet bosh)teksteshqip.com © 2007 - 2019