Add Lyrics
  Add Poems
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com
  • Dërgoni Një album


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta.
Albumi duhet të jetë i publikuar ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tane.
Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album.

Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit: Studio e prodhimit:

Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë Vendosni numrin që mban secila këngë në album. Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
  A Je I Disponuar
  A Po Vjen Ne Pushim
  Abaz Aga
  Aman Aman
  Ani Moj Dashnore
  Ani Mori Nuse
  Ani Tufa Tufa
  Ç'na Pat Thënë E Shkreta Bela
  Çka Ka Kurbetqari
  Është Një Bilbil Po Knon Në Bregdet
  Balada Dashurie
  Bani Te Fala Zemres Tem
  Bija E Llapit
  Bija E Nanës Bijë, Moj Sugare
  Bjeri Gajdes
  Boll E Mire
  Boll O Shpirti Jeme
  Boll Rrenat Kan Fol
  Bolle Mire Koke Moj Qike
  Brigjeve Të Llapit
  Dadush Fatush
  Dadushe
  Dal Ngadale Po Vjen Pleqeria
  Dashurija Ime E Vjeter
  Dashurija S'ndalet
  Dashurova Syte E Shkuar
  Dasma
  Dasma E Madhe Ka Fillue
  Dert Mi Dert
  Destan Begu
  Destan Begu
  Dikur Kam Pas Lumturi
  Dikur U Deshtem
  Dil Moj Hane Na Ban Drite
  Dil Ne Pengjere
  Dil Njëherë
  Dimijat E Nuses Filxhana
  Djalo I Ri
  Do Ta Kallim Kosoven
  Do Ti Kallim Fitilat
  Do Ti Kallim Fitilat
  Dua Te Harroj
  Dy Gershetat
  Dy Gota
  Dy Tupana
  E Mallkuar Qoft Dita
  E Mos Tu Pift Rakia
  Eja Në Përqafim
  Eli
  Faqe Kuqe
  Fati I Zi
  Fati Na Ndau
  Fato Fato
  Fatushi
  Fike Kalle Dade
  Flladi I Ëmbël
  Haj Moj Mashalla
  Hajde Çikë
  Hajde Gjanem
  Hajde Hajde Mu Knaq
  Hajde Kosoavre
  Hajde Me Mu
  Hajde Me Tupana E Me Qiftelia
  Hajde Molla Dardha
  Hajde Molla Dardha
  Hajde Qik Sonte Per Dark
  Hajde Shoto Mashalla
  Hajt Lulie
  Harroj Pranverat
  Hatixhe
  Humbi Dashurija
  Hyni Gjith Ne Valle
  I Kendojme Shoqenise
  I Ri Shkova Në Gurbet
  Instrumentale
  Instrumentale 2010
  Isa Begu
  Jalla Ku Po Knojna
  Jam Mashtruar
  Jo Zemer
  Ka Dera Te Erdha
  Kalldermit Më Shkon
  Kamer Loshi
  Kanga E Flamurit
  Kënga E Boshnjakut
  Kënga E Llapashticës
  Kënga E Shemsi Pashës
  Kënga Lyp Atmosfere
  Këngë Nizamit Të Humbun Të Tretun
  Këngë Për Zahir Pajazitin
  Këngë Për Zhuj Selmanin
  Keng Kushtuar Komandant Lates
  Keng Per Mitrovicen
  Kenge Gurbeti
  Kenge Pas Kenge Tuj Kendu
  Kengen E Zagrebit
  Keqe Hyseni
  Kjo Buk E Kurbetit
  Knojna Me Tupana
  Kosove E Shqiperi
  Krisi Pushka, Destan Begu
  Kthehu Moj Zemer
  Kthehu Vasho Ti
  Ku E Begenise
  Ku I Kam Shoket E Mi
  Ku Ke Ti Moj Rrushe
  Ku M'je Sonte
  Ku Ta Gjej
  Ku Ta Gjej Nje Vajze Si Ty
  Kuje Je Sonte
  Kundrat E Zeza
  Kur E Lujm Na Shoten
  Kur Ece Rruges
  Kur I Mbusha 20 Vjete
  Kur Mora Vesh
  Kur Na Ra Serbia E Pare
  Kur Ne Kosov
  Kur Ta Ktheva Kosov Shpinen
  Kur Te Mbushet Mendja Ty
  Kur Te Takova
  Kurbeti
  Kurbeti Ii
  Kush Ja Nisi Luftes Ma I Pari
  Kush Po Lun Me Mu Ne Valle
  Kush T'ka Rrejtë Kush T'ka Mashtrue
  Kush Te Ka Rrejt
  Largesi
  Linda, Linda
  Loti
  Luj Qyqek
  Luj, Luj Prishtinase, Fike Kalle
  Luje
  Luje Luje Belin
  Luje Vallen
  Lujm Lujm E Vallzojm
  Lujma Lujma Doren
  Lujma, Lujma
  Lule Të Bukura Ka Çelur Pranvera
  Lulezoi Fusha, Lulezoi Mali
  Lulja Pre Lules
  Lumi Un Paskam Nafak
  M'synë Dushmani Në Llap Me Hy
  Ma Jepe Vetem Nje Rast
  Ma Ki Shtatin Si Selvi
  Marr Bardakun Uje Me Pi
  Matan Detit
  Matanë Bregut Matanë Detit
  Maturant
  Maturante
  Mbushi Gotat
  Me Dashni Loj Mos Ban
  Me Mire Shko
  Me Muzik E Tupana
  Me Pyet Nana
  Me Qikat E Sodit Ne Hallkam Ra
  Me Tranove Krejt
  Mejhane
  Mekatet Tua
  Meli Meli
  Mendja Prore Më Shkon
  Merma Zemren
  Mire Se Erdhe Nusja Jone
  Mitrovic Na Rrehi Teli
  Moj Dudie
  Moj E Bukura Ime
  Moj E Mira O Kablush Kuqe
  Moj Hatixhe Ne Shpirt Me Fike
  Moj Katile
  Moj Kosovë Mriz Me Zana
  Moj Selvije
  Mori Nanë E Zeza Nanë
  Mos Ja Bon Qefin Vetit
  Mos Mendo Se Te Harroj
  Moter E Vella
  Muhaxheret
  Muziktari
  N'dardani Bjen Nji Tupan
  Na Paskan Qu Te Fala
  Nana N'djep E Përkund Fëminë
  Në Këtë Vend
  Në Vetmi
  Nënës
  Ndahet Zemra
  Ne Burg Te Zi
  Ne Drrase Te Vekut
  Ne Gurbet
  Ne Po Ndahemi
  Ne Qarshi Te Vogel
  Nero Nermina
  Nese Don
  Ngoni Shoke Mori Vllazni
  Një Kujtim Për Ty
  Një Natë Pa Gjumë
  Një Numër Dhe Të Huaj
  Nje Nat Larg Ne Gurbet
  O Afrim, O Djalë I Ri
  O Hajde, Hajde
  O Moj Dade
  O Moj Dukane
  O Moj Kosovare
  O Mor Dja I Ri
  O Sytë E Mi
  O Tuj Knu Kang
  Oj Lulia Jone
  Oj Lulia Pllumi Bardhe
  Oj Toka E Kosoves
  Pajazit Ahmeti
  Për Ty Kosovë
  Pendimi
  Per Dashurine
  Per Sevda E Disponim
  Perjete
  Pleqnia
  Po Këndon Bilbili Fushave
  Po Kendoj Ni Kenge Trimerie
  Po Kendon Bilbili
  Po Mi Dridh Telat E Zemres
  Po Përzihet Prizreni
  Po Te Pres Qe Tri Vera
  Po Vijne Qikat
  Po Vjen Nusja Mashallah
  Potpuri
  Potpuri
  Potpuri
  Potpuri
  Potpuri 1 (Gezuar 2016)
  Potpuri 2 (Gezuar 2016)
  Potpuri 2012
  Potpuri 2017
  Potpuri 4 (Gezuar 2016)
  Potpuri Dasmash 2001
  Potpuri Dasmash 2003
  Potpuri Dasme
  Potpuri Kenge Dasmash 1 2018
  Potpuri Kenge Dasmash 2 2018
  Prap Te Dua
  Prej Kosove Ne Gurbet
  Pse Jetojm Të Ndarë
  Pse Nuk Qohesh Me Vallëzu
  Pyet Kosova Për Një Çikë
  Qaj
  Qaj Moj Zemër
  Qaj Për Ty
  Qarshi T'vogel
  Qe Tri Vera
  Qorr Ilazi
  Qysh Na Doli Ky Bedat
  Rrend Rrend
  Rrugë Kurbeti, Humbi Lumturia
  Rrushi I Vities
  Rrushi Prishtines
  S'bashku Do Te Kendojme
  S'dua Me Te Pa
  Sa E Rëndë Pleqëria
  Sa Mire Po Lun
  Sa Te Deshta Une Ty
  Sali Shabani
  Se Bashku Do Ta Kallim
  Selman Kadria
  Shendrit Dielli
  Shi Na Na Naj
  Shume Tkam Deshte E Kur Se Kam Dite
  Shuni Grra Shuni Femije
  Si Shkoi Dashuria (Ne Moshen E Dashurise)
  Sille Sille Ate Shami
  Sonila
  Sonte Dua Te Pi
  Sonte E Kallim Krejt
  Sonte Kemi Dasem Hajde Mashallah
  Sonte Nata Jote
  Sonte S'ka Me Fjet
  Sytë E Tu
  Ta Kendojme Shoten
  Ta La Amanet
  Tallava 2012
  Tallava 2012
  Tallava Per Me Kalle
  Tamam Per Mua
  Taxim
  Të Dua
  Të Kërkova
  Te Dugaja E Re
  Te Gjith Miq E Shok
  Thërret Ademi, Zahir O Vëlla
  Thërret Prizreni Mori Shkodër
  Thërret Sullatni
  Therret Prizereni Mori Shkoder
  Ti Beqare, Une Beqar
  Ti Je Ma E Mira
  Ti Largohu
  Ti Moj Katile
  Ti Po Gabon
  Tuj Shetit Në Guri T'pusit
  Tuj Shetit Rreth Gurit Pusit
  Ty T'kam Marre Me Sevda
  U Knaqem U Knaqum
  U Largova / Hajde Me Mu / Do Ta Kallim Dushkun / Ku Po Knojna
  U Largove
  Udha E Mbar Moj Bija Jone
  Ugurolla Pajazit Bre Djale
  Un Po Vdes E Ti Jeto
  Unaz E Art
  Unaze
  Unë Ta Fal Zemrën
  Unë Të Dua
  Une Dhe Ti Pse Po Vujme Kaq Shume
  Une Ti Dua Syte E Shkruar
  Ushton Deti Dridhet Shpia
  Vali
  Valla Lule Kuqe
  Veç Për Ju
  Vetmia
  Xhejlan Xhejlan
  Xheloze
  Xhelozia
  Zgjohu Pak Ma Heret Nuse
  Zot Ku Krisi Pushka
  Zoti I Shpise

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.

(Mund të lihet bosh)teksteshqip.com © 2007 - 2019