Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Dërgo Një album nga Altin Sulku


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Albumi duhet të jetë i publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Studio/Produksioni:


Vendosni numrin që mban secila këngë në album në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në titujt që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   25 Gersheta
 •   Adrenalina
 •   Ah Kjo Dashuri
 •   Ajshe
 •   Amaneti
 •   Arome Portokalli
 •   Ç'ja Thoshte Bilbili
 •   Beqar Do Te Mbetem
 •   Bjonde
 •   Cfare Ti Bej
 •   Cu Mbush Mali Plot Me Rrush
 •   Dale Capkene E Vogel
 •   Dallandyshe E Vogel
 •   Dashuria
 •   Dashuria Jeton Gjate
 •   Dasma
 •   Dasma Jon
 •   Dridhe Shtatin
 •   Dua Te Shoh
 •   E Embla
 •   E Pabindura
 •   E Vogel Sa Nje Maxhite
 •   Esmerka
 •   Fjale Vec Fjale
 •   Fouristrada
 •   Fryn Ere Ne Shpirtin Tim
 •   Fukaraja
 •   Hajde Ne Kabriolete
 •   Hajde Se Jam Vetëm
 •   I Fola Thëllëzës
 •   Ike Ti
 •   Jeta Eshte Genjeshter
 •   Jeto E Vetme
 •   Kabriole
 •   Kenge Per Elez Isufin
 •   Kjo Hardhi E Rrushit
 •   Kojshie
 •   Kthema Dashurine
 •   Kthimin S'ta Fal
 •   Kujtimi I Vjeter
 •   Lujna
 •   Lule Moj Bardhule
 •   Lulija
 •   Lulja Permbi Gur
 •   Me Fal
 •   Mesazhi
 •   Moj Trëndelinë
 •   Nate Vjeshte
 •   Nazelie
 •   Ne Gjakun Tim Jeton
 •   Ne Nje Are Ne Nje Lendine
 •   Nen Nje Portokalle
 •   Nen Tenden E Vjeter
 •   Nishani
 •   Nuse
 •   Oj Zogo
 •   Opo Dridhe Shtatin
 •   Orkestrale
 •   Pa Ty
 •   Pa Ty S'jetoj
 •   Pasqyra Jote Syte E Mi
 •   Per Dy Syte Djeg Zemra
 •   Permbi Tepelene
 •   Perse Jetoj
 •   Potpuri
 •   Potpuri Dibrane
 •   Potpuri Popullore
 •   Potpuri Vlonjate
 •   Pse U Ndame
 •   Qesh Me Mua
 •   Qumeshtori
 •   Rete E Zeza
 •   S'mund Te Jemi Miq
 •   Sevdaja
 •   Shkove Moj Ku Shkove
 •   Shota Potpuri
 •   Syte E Heshtur
 •   Syzeza Vetullallaja
 •   Tek Ty Fle Shpirti Im
 •   Ti Je Genjeshtare
 •   Ti Nuk Degjon
 •   Treni I Fundit
 •   Tundu Xhokane
 •   Vec Ty Te Kam
 •   Xhixhileja
 •   Zeshkanja

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.