Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Dërgo Një album nga B2N


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Albumi duhet të jetë i publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Studio/Produksioni:


Vendosni numrin që mban secila këngë në album në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në titujt që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   A Je E Marr?
 •   A M'don Hala
 •   A Pranon
 •   A Te Kujtohem Un
 •   Ai Djali
 •   Ajo
 •   Albania Kosova Tirana Prishtina (are You Ready)
 •   Alone
 •   Amala
 •   Are You Ready
 •   Çfare Zemre Paske Pas
 •   B2 B2N
 •   Blu
 •   Cdo Detaj
 •   Cocca Ina
 •   Dashni
 •   Dashuri Dhe Trendafila
 •   Don Zhuan
 •   E Pamundur
 •   Engjell
 •   Fire
 •   Fjalen E Fundit
 •   Fund
 •   Gezuar 100 Vjetorin
 •   Gezuar Ditelindjen
 •   Habibi
 •   Hey Hey
 •   I Like It
 •   I Miss You
 •   Kalle Zemer
 •   Kjo Jete
 •   Kthehu
 •   Ku Je
 •   Kurve E Vogel
 •   Larg Realitetit
 •   Me E Mira
 •   Me Ka Marr Malli
 •   Melodi
 •   Mos Me Harro
 •   My Life
 •   Nan Per Ty Kam Shum Mall
 •   Ndjej Per Ty
 •   Ne Dashuri
 •   Ne Zemer
 •   Nje Dite Me Shume
 •   Njeri Pa Ndjenja
 •   Nuk Jam Une Ai
 •   Number One
 •   Nuse
 •   Nuse 2
 •   Nuse 3
 •   Pa Ty Nuk Ka Ajer
 •   Pas Shume Vitesh
 •   Per Kometaren
 •   Perfeksion
 •   Pjeshka
 •   Po Festoj Se Jena Nda
 •   Portalet (Intro)
 •   Qika Nga Kosova
 •   Rapstar & Shqiptar
 •   Reklama
 •   S'Jeni Gangsta
 •   S'Te Kam Harru
 •   Shen Valentin
 •   Shero (Cuc Mirdite)
 •   Shqipet
 •   Shum Larg
 •   Shum Nice
 •   Si Cunami
 •   Sms
 •   Te Dua
 •   Te Dua Pa Fund
 •   Te Dua Shqiperi
 •   Te Kam Ne Zemer
 •   Te Kam Xhan
 •   Ti Vdes Per Mu
 •   Tiki Taka
 •   Trouble Dance
 •   Une, Ti, Ne
 •   Vajzat E Fshatit
 •   Vipat E Bllokut
 •   Vlla
 •   War
 •   Weezy
 •   Xheloz
 •   XXX
 •   Zemra

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.