Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Dërgo Një album nga Xheki


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Albumi duhet të jetë i publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Studio/Produksioni:


Vendosni numrin që mban secila këngë në album në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në titujt që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
  •   17 Shkurt 2008
  •   A E Di
  •   A E Din Se Ende
  •   A Ke Zemer A Ke Shpirt
  •   A Ki Zemer Me M'tradhtu
  •   A Mjafton Nje Jet
  •   A Te Kam Pelqy
  •   A Vjen Dita...Jolla Jolla
  •   Ah Moj Zemer
  •   Ai Shikimi Yt
  •   Aktore
  •   Aleja
  •   As Me Mu As Me Tjeter
  •   As Për Dekë As Për Drekë
  •   Bashkimi Kombëtar
  •   Biondina E Zezhkanja
  •   Bonu Fer
  •   Dasem Pa Krushqi
  •   Dashuri E Pare
  •   Dasma
  •   Dhelpër Dinake
  •   Diaspora
  •   Digjem Shkrihem
  •   Dita Nuk Më Shtyhet
  •   Ditlindja
  •   Do Te Vije
  •   Do Ti Kallim Fitilat
  •   Dola Jashte
  •   Dridhma Belin
  •   Drite Per Ty, Terr Per Mu
  •   Dy Shkronja Ne Leter
  •   Dy Zemra
  •   E Imja Do T'jeshe
  •   E Kujtoj Sonte At Nate
  •   E Pa Bese
  •   E Rand Kjo Jet
  •   E Veqant
  •   Ec Ec
  •   Eja Sonte
  •   Falje Mos Kërko
  •   Falma Dashurin
  •   Femer Pa Zemer
  •   Franceze
  •   Gaboi Zemra
  •   Gabon
  •   Gani Brahimaj
  •   Gjarper
  •   Gjdo Gjë E Mori Era
  •   Gruja E Martume
  •   Hajde Hajde Syni Jem
  •   Hajde Hyn Ne Valle
  •   Hajde Me Mua
  •   Hajde Me Shuplake
  •   Hala Te Dua
  •   Harrom
  •   I Kam Krejt I Kam
  •   I Mir I Keq
  •   Ik Nga Une
  •   Imer Popovci
  •   Jalla, Jalla
  •   Jam Dehe Me Raki
  •   Jan Buzet E Mija
  •   Je E Imja
  •   Je E Para Dhe E Fundit
  •   Jolla, Jolla
  •   Ka Edhe Me Keq
  •   Ka Kaluar Kohe E Gjate
  •   Kam Nem N'gurë E Dru
  •   Kam Qendisur Nje Shami
  •   Këngë Për Enver Batllavën
  •   Ki Me Qa
  •   Krejt Eshte Rren
  •   Ku I Kam Shokt E Mi
  •   Ku Jan Ata Sy
  •   Ku Je Sonte Ti
  •   Ku Je Ti
  •   Ku Po Shkon Moj Rrushja E Lales
  •   Kur Dashurohesh
  •   Kur Humba Dashurin
  •   Kur Kaboj
  •   Kur Ta Vura Syrin
  •   Kur Ta Zbresim Lulijen
  •   Kur Te Pash
  •   Kur Te Vdes Mos Qaj
  •   Kurr S'kam Dashur Met Lendu
  •   Kush Ban Dasem
  •   Kush Gaboi
  •   Kush U Cu Peshe Nga E Mira
  •   Ky Takim
  •   Lajkatare
  •   Lakmove
  •   Lamtumir
  •   Lena Lena
  •   Loqka Jeme
  •   Luj Luj
  •   Lulja Jone
  •   Marshalla, Marshalla
  •   Mavi Mavi
  •   Më Ke Vra 2020
  •   Më Mirë Që Je Shku
  •   Mbreteresh
  •   Me Fat Martesa
  •   Me Fat Pavaresia
  •   Me Fat Urime Martesa
  •   Me Harrove
  •   Me I Than Zemres
  •   Me Ke Vra
  •   Me Shikim Te Pare
  •   Meli , Meli
  •   Mergim Gervalla
  •   Mesazhi
  •   Mire Se Vjen
  •   Moj Serbi
  •   Moj Serbi Shtige E Vjeter
  •   Molle E Kafshuar
  •   Mos E Prano
  •   Mos Harro
  •   Mos Jeto Me Mendje Te Madhe
  •   Mos Kërko Falje
  •   Mos Ma Humb Ti Dashurinë
  •   Mos Me Thuaj Harrom
  •   Mos, Mos
  •   N' Mitrovice Rrehi Teli
  •   Nare Nare
  •   Ne Ditlindjen Tende
  •   Ne Kosov Si Ne Arabi
  •   Ne Zemren Time Ti Ke Hyre
  •   Neper Pishat E Deqanit
  •   Nese Dashuria..
  •   Nese S'me Do
  •   Ngoni Shok
  •   Nje Here T'kam Pa Me Sy
  •   Nuk Jetohet Veq Me Fjal
  •   Nuk Te Harroj
  •   Numri Yt I Vjetër
  •   O Llokum
  •   O Me Ty O Pa Ty
  •   Oj Lulije
  •   Ora Shkon E Ti Nuk Po Vjen
  •   Pa Adresë
  •   Pa Fjal Zemer Pa Fjal
  •   Pa Ty
  •   Para Dere
  •   Pasha Syt E Mi
  •   Paska Vesh Lulija Fiston
  •   Per Ty
  •   Pik Ne Zemer
  •   Po Jo
  •   Po Lotoj
  •   Po Te Pres
  •   Po vdes me sy qel
  •   Potpuri 2017
  •   Prej Nje Shpati
  •   Prej Sabahit Deri N'dreke
  •   Problem
  •   Pse Je Kthyer
  •   Pse Martohesh
  •   Pse Mbetëm Të Huaj
  •   Pse Me Bere Te Dashurohem
  •   Pse Per Ty Mendoj
  •   Pse Spo Mundem Te Harroj
  •   Qe Nje Jave Oj Lulije
  •   Qesh Qesh
  •   Qka Ka Hasmi Qe U Prish Ne Koke
  •   Qysh Me Ja Bo
  •   Qysh Me Ta Fal
  •   Qysh Mos Me Pi
  •   Rri Me Mua
  •   S'esht E Mundur
  •   S'ka Me T'lon Zemra Me U Nda
  •   Sa Fjal, Sa Gezime
  •   Sa Her Pi Me Shoqri
  •   Sa Në Hall Kam Ra
  •   Sa Te Kam Dasht
  •   Selman Kadrija
  •   Shiu I Vjeshtes
  •   Shkoni Sonte Shkoni
  •   Shkove
  •   Shkronja Në Letër
  •   Sikur Bombe
  •   Sikur Nje Enderr
  •   Sikur Nje Flutur
  •   Sonte Eshte Nata Jote
  •   Ta Marr Zemren
  •   Tallava 2015
  •   Tani Te Gjitha I Kam
  •   Te Deshta Ty
  •   Te Dua, Te Dua
  •   Te Kam Lule
  •   Te Kujtoj
  •   Te Mirat I Harrove
  •   Te Stacioni I Trenit
  •   Therret Prizreni Mori Shkoder
  •   Ti S'besove Ne Dashuri
  •   Tolerante
  •   Ty Te Dua
  •   U Larguam
  •   Une Nuk Jam Si Ti
  •   Une Pa Ty, Ti Pa Mu
  •   Vellau Jone I Embel
  •   Veq Me Ty
  •   Vetem Ti
  •   Vishu Qik Per Merak
  •   Viski Koka-kolla
  •   Vlora
  •   Xhane Mori Xhane
  •   Zemer Zemer
  •   Zemra Jem
  •   Zemra Zemren E Therret

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.