Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Dërgo Një album nga Sefë Duraj


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Albumi duhet të jetë i publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Studio/Produksioni:


Vendosni numrin që mban secila këngë në album në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në titujt që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   1000 Zemra
 •   A Do Vish
 •   A Esht Let Pa Mua
 •   A Jam Fajtor
 •   A Je Engjull
 •   A Je Ti Ajo
 •   A Ka Faj Zemra
 •   A Kismet A Taksirat
 •   A Po Te Merr Malli
 •   A Po Vjen, A Po Vi
 •   Ah Kam Faj
 •   Amaneti I Mergimtarit
 •   Amator Ne Dashuri
 •   Ani Shko
 •   Ardiana
 •   Bama Hallall Moj Nane
 •   Besoj Zemres
 •   Buzeqershi
 •   C'jane Ato Tupana
 •   Dallaverxhike
 •   Dashnija Jem
 •   Dashuria Esht Me Qef
 •   Dashurija Gjelozija
 •   Dasma Me Miq
 •   Dije Mir Qe Ke Mem Lyp
 •   Dikur Me The
 •   Dikur Për Mu Je Shkri
 •   Do Ta Fal Dashurin
 •   Do Te Fejoj
 •   E Imja Mbete
 •   E Kam Veq Nje Lutje
 •   E Ke Ulur Koken
 •   E Para Dhe E Fundit
 •   E Shkruaj Me Gjak
 •   E Vetmuar Mbete
 •   Eja Po Te Pres
 •   Eja Sonte Mos Me Thuaj Jo
 •   Eja Sot
 •   Ekstravagante
 •   Embel Ti Ma Le
 •   Enderr
 •   Falma Zemren
 •   Fiks Per Mu
 •   Fitilat E Llames
 •   Fjalet Genjeshtare
 •   Fol Me Mu
 •   Fol Se Te Du
 •   Fustani
 •   Gabova Live
 •   Gabova, Gabova
 •   Hajde Hajde Qysh E Lam
 •   Hajde Nreqma Tripin
 •   Hallall Ska Me Ta Ba
 •   Hape Zemren Hape
 •   Harro
 •   Hyn Ne Valle
 •   Ike Pa Fjal
 •   Ilaq I Jem
 •   Ilaqi Jem 2019
 •   Inati Po Me Vjen
 •   Instrumentale
 •   Ishte Nata Jone
 •   Jam Djal Pa Behane
 •   Jam Si Rrushi
 •   Jan Dy Zemra
 •   Je Perfekte
 •   Je Si Bonbon
 •   Jo Nuk Mund Te Besoj Qe Jemi Nda
 •   Ju Mos Qani Maturant
 •   Kafe E Dynja
 •   Kam Gabu
 •   Kam Te Drejt Ta Di Ku Je
 •   Keq Je Dashuru
 •   Kjo Lulia Qan Qan
 •   Knaqu
 •   Krejt Premtimet Tua
 •   Ktheu Tash
 •   Ku M'je Ti Qe S'po Te Shoh
 •   Kur E Pash At Vajzen Te Shkolla
 •   Kur I Mbusha 20 Vjet
 •   Kur Te Mbushet Mendja Ty
 •   Kur Ti Pash Syte E Zi
 •   Kush Je Ti Qe Ne Le Pa Gjum
 •   Kush Te Tha Se Sjam Per Ty
 •   Lamtumire
 •   Larg Do Te Jesh
 •   Lere Krejt
 •   Luj Per Mu
 •   Luj Per Mu Se Knoj Per Ty
 •   Luje Valen Pak Per Mu
 •   Lujma Doren
 •   M'ke Mashtruar
 •   M'kish Marre Malli Per Ate Za
 •   M'lujte
 •   M'pelqen
 •   Malli I Mergimtarit
 •   Marak
 •   Martohu Martohu
 •   Maturant
 •   Më Harro
 •   Më Pëlqen
 •   Mbi Trupin Tim
 •   Me Fal
 •   Me Ke Ba Per Veti
 •   Me M'pa N'andërr Me Sy Qel
 •   Me Mpa Ne Anderr Me Sy Qel
 •   Me Mungon
 •   Me Prit
 •   Me Thuaj Po
 •   Me Vjen Inat
 •   Mejrem
 •   Mere Vallen Sonte
 •   Mergimtarit
 •   Mesazhi
 •   Mihane
 •   Moj Dukane
 •   Moj E Embel Ne Buz Nje Shej
 •   Moj Shamia Kuqe
 •   Mori Mjalta Me Sheqer
 •   Mos I Degjo Shoqet
 •   Mos Më Harro
 •   Mos Me Thirr
 •   Mos Me Thuaj
 •   Mos Mu Lut
 •   Mos Qaj Mos Qaj
 •   Mos Vajto
 •   Ndarja Dhemb
 •   Ndarje Pa Kuptim
 •   Ndoshta
 •   Ne Kosove Prap Nisi Kanga
 •   Ne Zemer Te Ruaj
 •   Nen Qerpike Ma Ke Nje Pike
 •   Nese Me Do
 •   Nese S'ma Fal Zemren
 •   Nisja E Pare
 •   Një Këngë Sa Një Jetë
 •   Nje Fotografi
 •   Nje Got Vjehrra E Then Prej Qefi
 •   Nje Nat Larg Teje
 •   Nje Natë Me Ty
 •   Nje Porosi
 •   Nuk Dorezohem
 •   Nuk Ka Kthim
 •   Nuk Ma Thua
 •   Nuk Me Meritove
 •   Nuse Me Msit
 •   O Llokum
 •   O Sheqer
 •   O Si Te Them
 •   O Ta Hanksha Zemren
 •   Pa Lamtumire
 •   Pa Njeri Tjetrin
 •   Pa Ty
 •   Pa Ty I Lumtur S'jam
 •   Pavaresia
 •   Për Kë M'digjet Zemra
 •   Per Ty
 •   Per Veti E Kam
 •   Perfundimisht
 •   Perseri Fajtor Jam Une
 •   Pes Pare Si Jap
 •   Pina Visky
 •   Pishman
 •   Po Po Ty Te Du
 •   Potpuri (Gezuar 2018)
 •   Potpuri (Gezuar 2020)
 •   Potpuri (sikur Vjet Edhe Sivjet)
 •   Premtime Nuk Jap
 •   Prishtina Ime
 •   Pse Eshte Keshtu Jeta
 •   Pse Me Ike
 •   Pse O Syt E Mi Po Qani
 •   Pse Shpinen Ma Ktheve
 •   Pse U Ndam
 •   Pse U Ndame
 •   Puthja Jote
 •   Qika E Dukagjinit
 •   Qikat Si Hije Jan
 •   Qka I Bana Vetës
 •   Qka Po Don Ma Shum
 •   Qysh Po Ke Qef Ti
 •   Ra dashnia, M'hupi Vetdija
 •   Rete E Zeza
 •   Rri Me Mu
 •   Rrushe
 •   S'ka Ma Shprese
 •   S'ka Si Zemra
 •   S'ke Zemer
 •   S'pata Kohe Te Them Te Dua
 •   S'te Harroj
 •   Sa Bukur Po Dukesh
 •   Sa Shume Kenge Per Dashuri
 •   Sa Shume Me Mungon
 •   Sdu Sdu
 •   Shanc Nuk Ka
 •   Sharkin E Hamzës
 •   Shko Ne Dreq Te Mallkuar
 •   Shko Shko
 •   Shpirti I Huj E Zeza Vetes
 •   Shpirtush
 •   Shum Mat Mir E Kisha Gjet
 •   Shumë Po Vuan Zemra
 •   Sikur Euro E Dollar
 •   Sikur Ta Dija
 •   Sivjet Veres Do T'fejoj
 •   Skam Lan Vend Pa Te Permend
 •   Syni Jem
 •   Syni Po Loton
 •   Sytë E Mi
 •   T'kam Dasht
 •   T'kam Genjy
 •   T'lutem Me Fal
 •   Ta Bej Jeten Film
 •   Ta Hongsha Zemren
 •   Tbana Per Veti
 •   Te Deshta Me Zemer
 •   Te Kam Prit Por Ti Nuk Erdhe
 •   Te Kam Shiqu Me Sy
 •   Te Kan Genjy
 •   Te Thirra
 •   Thirra Thirra
 •   Thuaj Lamtumire
 •   Ti Je Ma E Mira
 •   Ti Me Jep Energji
 •   Ti Nuk Paske Bese
 •   Ti S'je Dashuria
 •   Ti S'ke Faj
 •   Ti S'ke Zemer
 •   Tip Romantik
 •   Topolake
 •   Trendafile
 •   Ty Gjithkush Ta Ka Lakmi
 •   U Mashtrova
 •   Urime Martesen
 •   Vajza Ideale
 •   Veç Nje Fjale
 •   Vetem Ti
 •   Vuaj
 •   Zemer
 •   Zemra Zemra Ka Pas Mall
 •   Zemren Ta Kam Thy
 •   Zgjatma Doren
 •   Zjarri I Dashurisë
 •   Zoti Nuk Ta Fal

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.