Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com
  • Dërgoni Një album


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta.
Albumi duhet të jetë i publikuar ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tane.
Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album.

Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit: Studio e prodhimit:

Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë Vendosni numrin që mban secila këngë në album. Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
  24 Pashallar
  300 Vet Po I Qet Vapori
  500 Vjet
  Abaz Aga
  Abdullah Hoxha
  Adem E Hamez Jashari
  Ahmet Delia
  Ahmet Zogu
  Ajshe
  Ali Pasha Burre I Vogel
  Anton Cetta
  Anton Deda
  Augustin Uka
  Azilant Ne Bot E Ku Jeni
  Ç'ke Kosovë Kaq Fort Je Gëzue
  Baba Mbret Ma Fale Gjakoven
  Bajram Curri
  Bajram Curri E Emin Collaku
  Bill Klintoni
  Bukuri Afer Qe M'rrin
  C'jane Keto Pushke Qe Kercasin Qorr Ilazi
  Cka Drenica Qe Gjemon
  Cka Ka Hasmi
  Dede Gjon Luli
  Demë Ahmeti (Rogovë - Hasit)
  Deme Hasani
  Dertin Tem A`sma Dini
  Dol Po Vet Dergut Pasha
  Dy Zogjë T'malit (Këngë Për Dedë Gjon Lulin)
  E Mbare Bota Po Ban Qudi
  Esat Pasha
  Ganimete Terbeshi
  Gjergj Kastrioti
  Gjin Leka
  Gjin Leka (Solo)
  Gjithe Diten Si Shote Neper Uje
  Hajde Hajde Keqë Hyseni
  Haki Pasha
  Hasan Fazlia Hikmetja
  Haxhi Zeka
  Hikmete Mori Bijë
  Hoxhe Zogu
  Iku Fllanza Prej Kafazit
  Ishin Kane 7 8 Vete
  Ismet Bruqa
  Isuf Aga
  Kadri Mani
  Kah Po Shkon Moj Dushe
  Kenga E Bazenit
  Kenga E Dispanxerit
  Kenga E Dushes
  Kenga E Flamurit
  Kenga E Fratitmsusit
  Kenga E Mrikes
  Kenga E Msusit
  Kenga E Muhaxherreve
  Kenga E Mymleqetit
  Kenga E Oso Kukes
  Kenga E Qorr Ilazit
  Kenga E Ushtarit
  Kenga E Veles
  Kenga E Vendlindjes
  Kenga Hasimes
  Kenga Per Ajshen E Turqise
  Kenga Per Titon
  Kenga Sejdes
  Kenga Zagrebit
  Kenge Arshikie
  Kenge Gurbeti
  Kenge Per Ibrahim Rugoven
  Kenge Per Kosoven
  Kenge Per Mahmut Dacin
  Kenge Per Ramë Sadrine
  Kenge Per Skenderbeun
  Keqe Hyseni
  Konstantin Heret Pom M'bjen
  Krisen Topat N'at Zabel
  Krisen Topt N'at Zabel Mahmut Daci
  Kunrat E Zeza, Qorapet Me Vegza
  Kur Te Pashe Shote Galica
  Lahut
  Lulja Prej Lules Pom Perket
  Lulzoj Fusha E Dushkoj Pylli
  Luto Fukaraja
  Mark Avdyli
  Mark Qapi
  Marka Gjoni
  Maroma Nje Kafe Dalngadal Ta Pi
  Mbare Kosova E Ngriti Zanin
  Mbare Mota Bajn Çudi, Qka A Puna Me Ket Serbi
  Me Ju Heroinat
  Me Lindi Djali U Gezova Shume
  Me Shpate Ne Dore Kush Priu I Pari
  Me Tre Vete Luften E Nisi
  Minire Moj Bije
  Moj Kosove Moj Bukuroshe
  Moj Kosove Mriz Me Zana
  Moj Toke E Kosoves
  Mori Nana Rashe Ne Hapsane
  Mori Qikë Në Divan Hane
  Mori Vele I Lumi Vele
  Mrika
  Myte Seferin
  N'drras Të Vekut Kush Po Qanë
  N'mitrovice Na Rrehi Teli
  Na U Nis Pash Per Ne Shkoder
  Na U Qu Rrushja Ne Sabah
  Nau Kan Prish Zotnit Ner Veti
  Ne Bjeshke U Ngjita
  Ne Cifteli Kur Kendohet Kanga
  Ne Kemish Të Hollë E Ne Gezof Te Zi
  Ne Tetove Kriske Telalli
  Njazi Kapetani
  Nje Adet I Zi
  Noc Margega
  Noc Mark Gega
  Nue Perlleshi I Paskalices
  Nusja E Qika Jon Kunata
  O Sa Bukur Ne Kosove
  Oj Toka E Kosovës
  Osman Pasha
  Pajazit Ahmeti
  Pal Mhilli
  Pjeter Bogdani
  Po T'perbej Pash Perendine
  Prej Zemanit
  Qendro Kosove
  Qerim Jetishi
  Qorr Iliazi
  Qorri I Vogël
  Rame Sadria
  Rane N'mirdite Tre Kapetana
  Rexhe Mehmeti
  Rrokma Vëlla Kët Çifteli
  Ruste Hyseni
  Selman Kadria
  Shaban Aga
  Shaban Kika
  Sheh Zejnuni
  Shikoje Veten Dima Hallin
  Skam Kujtu Se Del Pranvera
  Sulltan Hamiti & Pash Xhaviti
  Te Hanen Kur Topi Krisi
  Te Ura E Gurit Kur Jam Shku
  Therret Rexhepi Mori Nane
  Toka E Kastriotit
  U Qu Rrushja Ne Sabah
  Universiteti I Kosoves
  Ura E Shejte
  Ushtria E Sllavit '99
  Valle Dhe Oj Kosove E Jona
  Valle Popullore
  Valle Popullore 1 (Kenge Arshikie)
  Valle Popullore 1 (Krenohet Kosova)
  Valle Popullore 2 (Kenge Arshikie)
  Valle Popullore 2 (Krenohet Kosova)
  Vdiq Naseri Ne Arabi
  Xhafer Tajari
  Ymer Popovci
  Zakone Të Kqija Na La Turqija
  Zefi I Vogel
  Zenun Stojku

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.

(Mund të lihet bosh)teksteshqip.com © 2007 - 2019