Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Dërgo Një album nga Merita Gashi


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Albumi duhet të jetë i publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Studio/Produksioni:


Vendosni numrin që mban secila këngë në album në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në titujt që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   Ah Dashnore
 •   Aman Aman Medet
 •   Ani Moj Xhemile
 •   Ani N'bahqe Tane
 •   Babë E Nanë
 •   Dada Do Ta Shes
 •   Dasma E Djalit
 •   Dikur Me Thoje Se Shume Te Dua / Dua Xhanin Ta Takoj
 •   Dje Me The Te Dua
 •   Dy Bylbyla
 •   Dy Tri Dite Pa Hy N'pranvere
 •   Edhe Guri E Ka Dite
 •   Jalla Bana N'kam U Qova
 •   Ka Qel Trendafili
 •   Kalle Kalle Krejt
 •   Kalle Me Def
 •   Kanagjegji
 •   Keng Per Nazmi Gashin
 •   Kenge E Shkruar Me Gjak
 •   Kenge Per Syneti
 •   Ku T'ka Lala Goce
 •   Kujton Baba I Lules
 •   Luj Moj Shqiptare
 •   Lulen E Kem Kunate / E Mire Nusja Jone E Mire / Po Bajm Lume E Mashallah
 •   Lumja Nena Jote
 •   Lumja Toka
 •   Lut Nana Bijen
 •   Mashallah Moj Lule
 •   Me Lindi Vajze
 •   Moj Dashnore Me Syte E Zi
 •   Moj E Mir E Bukur Shum
 •   Mos Me Luj Me Mene Te Madhe
 •   Mulla Jakupi
 •   Nare Nare
 •   Ne Kapixhik Dola Met Pa
 •   Nenat Gjakovare
 •   Nise Dasmen
 •   Nusja Jone Me Tel
 •   Oi Lulije O Llokum
 •   Para Dere
 •   Per Dashuri E Shoqeri
 •   Per Ty
 •   Po Lujn Valle
 •   Po Na Vikan Krushqit
 •   Po Vijne Dajallaret, Mori Moter
 •   Pot Perbej Pash Perendin
 •   Potpuri (Gezuar 2018)
 •   Prap Te Dua
 •   Prita, Prita
 •   S'na Ka Lyp Lulija Lire
 •   Shkojna Shkojna / Edhe Ku Po Knojna
 •   Shkojshin E Thojshin
 •   Si Llokum I Embel
 •   Sonte Bajna Dasem / Qunat Ne Gurbet / Bajna Dasem Me Shyhret
 •   Sy Zez Bjondin
 •   Tallava 2016
 •   Tan Jena Gezu Lulije
 •   U Hap Dera Krah E Me Krah / Kur Dola Te Dera / Sa Kam Malle
 •   Vallahi Bilahi
 •   Vellai Im
 •   Zambaku I Bardhe
 •   Zemer Je Per Mu

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.