Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Dërgo Një album nga Vellezerit Mziu


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Albumi duhet të jetë i publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Studio/Produksioni:


Vendosni numrin që mban secila këngë në album në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në titujt që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   5 Djem I Ka Nana
 •   5 Min
 •   A Po Vjen A Spo Vjen
 •   Ah Dashni
 •   Aida
 •   Aman Aman
 •   Atdheun Mos E Lshoni
 •   Çikat Shqiptare
 •   Çokollada
 •   Banma Qaren
 •   Best Off Potpuri
 •   Bjen Ndashni E Keq Pervlohesh
 •   Bota Esht E Vogel
 •   Bukuria Jote
 •   Bukuroshe
 •   Buzët E Tua
 •   Buzet E Tua Si Sheqer
 •   Cigarja
 •   Dada Sale
 •   Dallëndyshja
 •   Dashnia Bixhoz
 •   Dashnia E Vjeter
 •   Dashnija
 •   Dashuri 100%
 •   Dashuri E Fshehur
 •   Dashuri Nshikim Të Par
 •   Dashuria E Vertete
 •   Dëgjoje
 •   Di Të Dashuroj
 •   Diell E Han
 •   Djal I Papar
 •   Djal Si Un
 •   Djalë Hasreti
 •   Do Ti Kallim Fitilat
 •   Do Ti Kallim Fitilat 2016
 •   Dogje Buzën
 •   Dola Te Percolla
 •   Dot Pëlcas
 •   Dudija
 •   E Imja Shota
 •   E Krahasova
 •   E Lezetshme
 •   E Vertet N'dash Genjeshter
 •   Edhe N'qoftëse Ëndërr M'sheh
 •   Eja Kete Nate
 •   Emnin Tan
 •   Faj Kam Unë
 •   Falma Naj Sabah
 •   Fitilat
 •   Flaken Po Ma Qet
 •   Goje Me Sherbet
 •   Gurbeti
 •   Hajde
 •   Hajde Kalle
 •   Hajde Lujna Shpirti Jem
 •   Hajde Nje Nat
 •   Hajde Xhane
 •   Hatixhe
 •   Hem E Bukur Hem E Hjeshme
 •   I Vjeter Jam
 •   Jam Ilaq
 •   Jam Si Djal Hasreti
 •   Je E Embël
 •   Je E Rezervuar
 •   Je Si Molla
 •   Je Tinzake
 •   Jena Dosta
 •   Jena Vllezer Kallabllak
 •   Jepe Qiko Fjalen
 •   Jeta Fantazi
 •   Kafe Me Sheqer
 •   Kalle Cigaren
 •   Kalle Kalle
 •   Kallushanat
 •   Kallushanat 4
 •   Kam Gabu
 •   Kam Nostalgji
 •   Karshi Teje Jam
 •   Keq Jam Dashuruar
 •   Kiss
 •   Knaqu Sot
 •   Kqyrni Shoqe
 •   Krejt Rinin E Ki Djeg
 •   Kthehu
 •   Ku Je Mshef
 •   Ku Ma Le Besen
 •   Kur E Luja Vallen
 •   Kur Te Pash
 •   Kush Je Ti
 •   Kush Ma I Pari Bani Kurbetin
 •   Kush Po Prin Në Valle
 •   Kush T'ka Thane E Kush T'ka Msue
 •   Lamtumir
 •   Lamtumir Vendi Im
 •   Lazdranes
 •   Llafet E Dynjas
 •   Luje At Mindil
 •   Luje Doren
 •   Lule
 •   Lule Malesore
 •   Lume
 •   Lumi Unë Për Ty
 •   Ma Bani Me Sy
 •   Ma Jep Dorën
 •   Mall Për Ty
 •   Malli Mi Verboj Kta Sy
 •   Më Le Si Jetim
 •   Mbas Nje Jave
 •   Me Dogje Zemren
 •   Me Kismet
 •   Me Mashtrove Qikë
 •   Me Ty Me Nejt
 •   Me Ty Si Zotni
 •   Mendje Madhe
 •   Mimoza
 •   Mjalt E Zeher
 •   Moj E Majra
 •   Moj E Mira
 •   Moj E Mira Nga Gjakova
 •   Moj E Mire E Holle
 •   Moj Syzez Moj Bukuri
 •   Moj Voglushe
 •   Moj Xhan
 •   More E Kam Pas Nji Jaran O Te Vjeter
 •   More Pllum
 •   Mos Hi N'gjinah
 •   Mos Na Çmend
 •   Mpuq
 •   Mu Ke Shtylla
 •   Na Ka Lind Nje Amerikan
 •   Na Vin Biqat Na Hin N Mes
 •   Nana
 •   Natën E Mir
 •   Nato Kodra
 •   Në Fejesë
 •   Në Mengjes
 •   Në Plazh
 •   Në Ulqin Me Shku
 •   Ndarja
 •   Ne Der Te Stanit
 •   Ne Nje Portokalle
 •   Ne Paris
 •   Ne Të Dy
 •   Neja Ma E Mira
 •   Nen Flamurin Kuq E Zi
 •   Neper Shtyllat E Telefonit
 •   Nigjare, Nigjare
 •   Një Me Dy
 •   Një Minut
 •   Nje Kafiq
 •   Nje Mij Komplimente
 •   Njemije Komplimente
 •   Njeqind Perqind
 •   Njerzit Sjan Njesoj
 •   Nji Her E Jap Fjalen
 •   Nji Shpirt Kemi
 •   Nxon Jom Kon
 •   O Kalle Pash Zotin
 •   Oj Dukane
 •   Oj Kosova Kuqe
 •   Oj Lulie
 •   Origjinale
 •   Padrejtsia
 •   Për Ty Ëndrroj
 •   Per Ty Kam Mall
 •   Perfekt
 •   Pes-shja
 •   Potpuri
 •   Pranoje
 •   Prej Sabahit
 •   Prej Tetove N'gostivar
 •   Pse
 •   Pse Me Rrin Ne Vetmi
 •   Pun E Pa Pun
 •   Puq Puq
 •   Puthjen Tende
 •   Qajn Me Limon
 •   Qakmaku
 •   Qik E Qak
 •   Qika E Bukur
 •   Qikat E Mahalles
 •   Qikat Shqipetare
 •   Qka Mka Gjet Mu
 •   Qke Moj Fiti
 •   Quni Shkon Sokakut
 •   Rroka Mandolinen
 •   Rruges Me Gur
 •   Rrush More Rrush
 •   Rrushi I Zi
 •   Rrushi Lipjanit
 •   Rrushi Qyqek
 •   S'jetohet Pa Ty
 •   Sa Gezim
 •   Sa Her Kalon Pranë
 •   Sa Lezet
 •   Se Të Dua Ty
 •   Se Ty Zemer T'kam
 •   Sedi
 •   Shamija Beqarit
 •   Shmek
 •   Shota
 •   Shpirti Jem
 •   Shuaje Zjarrin
 •   Shuj Shuj
 •   Si Drandafili
 •   Si Virus
 •   Sja Fali Vetes
 •   Skutaqja E Cuces
 •   Solla Te Percolla
 •   Sonte Kemi Darsem
 •   Sonte Nata Jote
 •   Sot E 1000 Vjet
 •   Sot E Përgjithmon
 •   Stinët E Vitit
 •   Syrin Mos Ma Luj
 •   T'kemi 1 Mbiemër
 •   Ta Them Truq
 •   Taksirati Me Ka Zane
 •   Tallava
 •   Të Dua
 •   Të Pres
 •   Të Prita
 •   Të Vallëzojmë
 •   Te Dua 2013
 •   Te Ka Zan Rakija
 •   Te Kam Dashur Ty
 •   Te Lutem Me Harro
 •   Terrin E Bajm Drit
 •   Therrasin Nenat
 •   Thirrum
 •   Ti Je Tradhtare
 •   Ti Kallim Fitilat E Llamës
 •   Ti Nuk Ke Zemer
 •   Ti Syt E Shkrum
 •   Tjeter Zdu
 •   Tosk E Geg
 •   Trandofili Im
 •   Trathtin Nuk E Du
 •   Tuj Kesh
 •   Uje, Uje Se U Kall
 •   Unazen Ta Blejm
 •   Une Ne Nje Molle
 •   Urime Ditelindja
 •   Vajza Shum Të Reja
 •   Vajzat E Kosoves
 •   Vetëm Po
 •   Vili Vil
 •   Von E Kuptova
 •   Xhamadani
 •   Xhane
 •   Zemer
 •   Zemra Po Të Lut
 •   Zemren Ja Dhash
 •   Zeri I Yt
 •   Zhetem
 •   Zoti Të Rujt

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.