Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Dërgo Një album nga Flora Gashi


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Albumi duhet të jetë i publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Studio/Produksioni:


Vendosni numrin që mban secila këngë në album në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në titujt që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   A Mke Dasht
 •   A T'kujtohem Dashuri
 •   Adem Jashari
 •   Afer Zemres
 •   Ah Dashni
 •   Ah Dashni Qa Ishe Kan
 •   Ah Tradhti
 •   Aman E Kam Pas Ni Zambak Te Bardh
 •   Asaj Zemres Sime
 •   Çke Bylbyl
 •   Besim Ndreca
 •   Bijat E Gurbetit
 •   Bika Shiu Pa Pushu
 •   Burrat Pleq Me Qika Te Reja
 •   Coju Moj Nane
 •   Dashuria E Gabuar
 •   Dashuria Gjakun Ta Vlon
 •   Dashuria Ne Te Zez
 •   Dashuron Cdo Maturant
 •   Dasma Djalit
 •   Dasma Shqipetare
 •   Deshmorit Florim Gashi
 •   Djale Si Ti
 •   Do Te Vish
 •   E Di Une E Di
 •   E Dua Me Don
 •   E Kam Burrin Ne Gjermoni
 •   E Para Valle
 •   Eja Eja Ti
 •   Eja Ketu
 •   Emine Emine
 •   Erdh Pranvera
 •   Fati Im
 •   Fatin E Mallkoj
 •   Fatin Tim Vet E Ke Lyp
 •   Flaka E Kuqe
 •   Fol Me Mu
 •   Folklori
 •   Genjeshtar
 •   Gjithe Vere Ne Bjeshke
 •   Gurbeti
 •   Gurbeti 2014
 •   Hajde Dalim Nga Qarshia
 •   Hajde Hajde
 •   Hajde Me Shuplak
 •   Hajde Nuse
 •   Hajde, Hajde Fol Me Mu
 •   Hajt Hopa Hopa
 •   Hajt Marshallah
 •   Here Del Me Mua
 •   Humbe Familjen
 •   I Kan Ba Sehir Dynjasë
 •   Ik Mos U Dashuro
 •   Iku Beqaria
 •   Inati
 •   Informatat
 •   Ismet Kodra Dhe Bashkim Kabashi
 •   Kalle, Kalle
 •   Kallma Nje Cigare
 •   Kan Kalu Koh E Vjetra
 •   Kemi Marr Nuse Të Bukur
 •   Kemi Marre Nuse Te Bukur
 •   Kenan Halimi
 •   Kenge Dasmash
 •   Kenge Per Lideret
 •   Koft Perhajer
 •   Kqyrni Nusen Edhe Dhendrin
 •   Kreshtat E Kosoves
 •   Krisi Pushka Prej Gzimit
 •   Kur Po E Lun Vallen Shkupjania
 •   Kurr Nga Mendja Ste Largoj
 •   Kurr Sta Boj Hallall
 •   Kush Maj Pari Bani Gurbetin
 •   Largoj Shkja Trojet Prej Ures
 •   Lavdi Qofte Perendia
 •   Lena Magdalena
 •   Loqka Jem
 •   Lotet E Mi
 •   Loti Le T'pushoj
 •   Lotin Ma Le N'sy
 •   Luj Nuse
 •   Luj, Luj
 •   Lujë Dorën
 •   Lule Tbukura Ka Tirona
 •   Lulija Me Limona
 •   Lum Kush Mer Djalin E Vetum
 •   Lumja Nana Lumja
 •   Lute Lune Nanen
 •   Ma I Miri Ishe Ti
 •   Malli Gurbetit
 •   Manushaqe Lul Mavi
 •   Mashalla Mashalla
 •   Mashup Me Hite
 •   Maska E Liderit
 •   Me Eshte Ndare Zemra
 •   Me Fat Martesa O Vella
 •   Mergimtarët
 •   Merre Zemren Time
 •   Moj Kosove Mriz Me Zana
 •   Moj Mangalle
 •   Moll Verore
 •   Morra Rrugën Për Tiranë
 •   Mos Harro
 •   Mos Ma Mbyll At Telefon
 •   Mos Mendo Me Mu Me Lujt
 •   Mos Mendo Se Te Harroj
 •   Mos Prit Lutje
 •   Mos Thuj Kjo Punë U Kry
 •   Mos U Bo Xheloz
 •   N'dasmen Tende Do Te Vij
 •   N'telefon Ta Ndegjoj Zerin
 •   Na Vjen Dita Edhe Neve
 •   Naim Berisha
 •   Nanat Shqiptare
 •   Nare Nare
 •   Nata E Fundit
 •   Nëse Më Beson
 •   Ndash...
 •   Nese Nuk Te Pelqej
 •   Nese Vdes
 •   Njemje Here
 •   Nuk Besoj
 •   Nuk Jam Shume E Lumtur
 •   Nuk Me Meriton
 •   Nuk Me Meritove
 •   O More Djalë, Djalë I Ri
 •   Oh, Mor Djale
 •   Oj Anita
 •   Oj Lulie Pllumb I Bardh
 •   Oj Lulije Qka Ka Nana
 •   Orkestrale
 •   Ose Mu Ose Bjondinen
 •   Pa Nenen
 •   Pa Ty
 •   Pa Ty Se Pa Ty
 •   Para Meje Del Me Tjetren
 •   Pasi Pa Ty S'mund T'jetoj
 •   Pasunija Shkon E Vjen
 •   Pavaresin Kur Ta Festojm
 •   Pavarsia
 •   Per Ty Nuk Jam E Gjalle
 •   Pina Viski
 •   Po Sa Erdha Nga Gurbeti
 •   Potpuri
 •   Potpuri (Gezuar 2017)
 •   Potpuri 1 (Per Dasmen Tuaj)
 •   Potpuri 2 (Per Dasmen Tuaj)
 •   Potpuri 3 (Per Dasmen Tuaj)
 •   Potpuri 4 (Per Dasmen Tuaj)
 •   Potpuri Dasmash 2017
 •   Potpuri Kenge Dasmash 1 (Gezuar 2018)
 •   Potpuri Kenge Dasmash 2 (Gezuar 2018)
 •   Potpuri Kenge Dasmash 3 (Gezuar 2018)
 •   Potpuri Kenge Dasmash 4 (Gezuar 2018)
 •   Potpuri Kenge Dasmash 5 (Gezuar 2018)
 •   Potpuri Me Floren (Gezuar 2020)
 •   Potpuri Per Dashni (Gezuar 2019)
 •   Princi Jem
 •   Pse Mje Idhnu Moj Zemer
 •   Pse Ta Fala
 •   Pushkën Kush E Krisi
 •   Pusto Shvajcaria
 •   Pyet Kosova
 •   Q'ke Moj Goce & Bishti I Tiganit
 •   Qaj Kta Krushqit
 •   Qke Moj Fiti
 •   Rexhep Brahimi (Baca)
 •   Rikthimi
 •   Rruges Isha Tej Kalu
 •   Rruges Me Gur
 •   Ruju Djalo
 •   S'mundem Me Te Pa
 •   Sa E Embel Dashuria
 •   Sa E Lumtur Isha Un
 •   Sa Gabova
 •   Sa Herë Më Shikon
 •   Sa Shum Te Kam Dasht
 •   Sa T'kam Per Zemer
 •   Sheik
 •   Shoke E Shoqe
 •   Si Gjeraqin
 •   Sille Sille
 •   Sonte
 •   Sonte Dasma Po Fillon
 •   Sonte Do Të Jem E Jotja
 •   Sonte Kemi Dasem / Fikni Dritat / Sonte Eshte Nata Jote
 •   Sot Atdheut Zot Me I Dale
 •   Sot Esht Dit E Enjte
 •   Sy Jeshili
 •   Syri Yt I Zi M'beri Sevdali
 •   T'lutem Moj Dashnore
 •   Tahir Sinani
 •   Tahir Sinani 2017
 •   Te Dua
 •   Te Dua Moj Zemer
 •   Te Dua, Te Dua
 •   Te Kam Ashik Te Kam Jaran
 •   Te Kam Pas Hasret
 •   Te Kam Shpirt Te Kam Xhan
 •   Te Stacioni I Trenit
 •   Te Uroj
 •   Telefonin N'dor E Mora
 •   Ti Ke Mbetur Ai I Vjetri
 •   Tradita Shqiptare
 •   U Mashtrova
 •   U Nis Dasma
 •   Un Po Ta Silli
 •   Une Dhe Ti
 •   Une Nkosov E Ti Ne Gurbet
 •   Une Xheloze Ti Tradhtar
 •   Vallzo Vallzo
 •   Vendi I Vjeter
 •   Vet Ke Dasht
 •   Vetem Me Shikon
 •   Vetes Ja Ke Be
 •   Vuajtjet E Mia
 •   Xhane
 •   Zemer I Ke Bo Do Vjet
 •   Zemer Zemer
 •   Zemra Mal Mu Ba
 •   Zogu Im I Vogel

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.