Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Dërgo Një album nga Mandi


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Albumi duhet të jetë i publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Studio/Produksioni:


Vendosni numrin që mban secila këngë në album në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në titujt që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   2 Shisha-Shisha
 •   3 Femije Bekoi Zoti
 •   A E Fale Zemren
 •   Adelajda
 •   Çemadhome
 •   Bekimi
 •   Binnaz
 •   Bisous
 •   Bobat
 •   Bota
 •   Cak
 •   Diva
 •   Duke Me Pritur
 •   Ejsi
 •   Ejsi 2
 •   Elma
 •   Europa
 •   Falma
 •   Frenki
 •   Gilavel
 •   Goce E Llastuar
 •   Hajde Bashqara E Romenje
 •   Hajde, Hajde Marshalla
 •   I Erdh Fundi Kesaj Dashurie
 •   I Ulur Pran Tavolines
 •   Ike U Largove
 •   Iku Dashuria Ime Vajz
 •   Ima Ima
 •   Imi Place Tot La Tine
 •   Ishalla
 •   Isiom But Baro
 •   Jasim 2017
 •   Jasim 2019
 •   Kacurrele
 •   Kam Pare
 •   Kasmangjesa
 •   Khelena Tallava
 •   Klikime Me Miliona
 •   Ko Droma
 •   Kristi
 •   Ku Jane Puthjet
 •   Kukulla
 •   Kur Te Mbushet Mendja Ty
 •   Kur Te Them Te Dua
 •   Limonada Coco
 •   Loti Bjen Nga Syri
 •   M2
 •   Mandarina
 •   Matilda
 •   Mbreti
 •   Mbreti Detit
 •   Me Mungon
 •   Me Tjeter Me Gjene
 •   Mela
 •   Melina
 •   Mo Sastra So Mangjedha
 •   Mustafa
 •   Ndjenje
 •   Ne Zemer Ty Te Kemi
 •   Nishtulla
 •   Nishtulla City
 •   Nishtulla City 2
 •   Nje Vajze Te Bukur E Kam Pas
 •   Nuk Te Harroj
 •   Panama
 •   Pare Pare
 •   Parfumi Dashuris
 •   Për Ëngjellin E Vet
 •   Per Cunat E Durresit
 •   Per Koken Tende
 •   Per Mu Femer Tjeter S'ka
 •   Plazhi
 •   Po Pi Kete Gode Raki
 •   Pusni Go Pak
 •   Qou Rexho
 •   Realiteti
 •   Romale
 •   Rreze Dielli
 •   Rrodava Me Romja
 •   Ruhu Se Do Digjesh
 •   Sare Sare
 •   Sheili
 •   Shpresa
 •   Suhejli
 •   Supermena
 •   Sybardh Gentelman
 •   Tak Tak
 •   Tallava
 •   Tallava 2011
 •   Tallava 2012
 •   Tatuazhi
 •   Te Ka Lali Shpirt
 •   Tenxhere
 •   Ti Ma More Zemren Mua
 •   Trendafil Me Ere
 •   Tuke Rovava
 •   Uendi Gezuar Ditelindjen
 •   Uii Uii
 •   Vetmija Ime
 •   Ylli Bukurise
 •   Zemer
 •   Zemra Ime
 •   Zemra Po Me Qane

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.