Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Dërgo Një album nga Dafina Zeqiri


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Albumi duhet të jetë i publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Studio/Produksioni:


Vendosni numrin që mban secila këngë në album në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në titujt që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   A E Man N'men
 •   A Te Kujtohet Kur Jemi Krue
 •   Adagio
 •   Adios
 •   Alo
 •   Amazing Girl
 •   Amazing Girl (DJ Shipi Style Remix)
 •   Baterite
 •   Baterite Remix
 •   Be A Man Once
 •   Blla Blla Blla
 •   Bloodah
 •   Buqeta News
 •   D&g
 •   Dadush
 •   Dangerously In Love
 •   Désolé Por Favor
 •   Dua Qe Ta Di
 •   Dua Qe Ti Ta Di (Remix)
 •   Edhe Njo
 •   Enough Is Enough
 •   Fire
 •   Four Seasons
 •   Fuego
 •   Genjeshtar
 •   Get It On
 •   Got Ur Back
 •   Greed
 •   Hajde Ma Knej
 •   Harrimi I Dashurise
 •   Hate You, Love You
 •   Here We R Again
 •   Hero
 •   Hot Shorts
 •   I Pabese
 •   I Want Your Love
 •   Iam
 •   If I Ain't Got You
 •   Ikin Vitet (kabare Kumbia)
 •   Interlude (Alban Makolli)
 •   Just Friends
 •   Just Me
 •   Ka Stop Ka Bllok
 •   Kabare
 •   Kapma Doren
 •   Kengen Qe Ta Kendova
 •   King
 •   Kjan Sy Zeza Per Jaran
 •   Knockdown
 •   Kojshia
 •   Kur Shkove Ne Gurbet
 •   Kurgjo Nuk Kallxojna
 •   La Reina
 •   Liri
 •   Lule Lule
 •   Manushaqe
 •   Me Mungon
 •   Merri Krejt
 •   Meshkujt Si Ti
 •   MSD
 •   My Number
 •   My Swag
 •   Na
 •   Ndjenjë Tjetër
 •   No More Drama
 •   Over You
 •   Pom Pelqen
 •   Quni I Mamas
 •   Ring Ring
 •   Rock This Club
 •   ROFE
 •   Rrallë E Përmallë
 •   Shoku I Tij
 •   Shume Larg
 •   Shume Qef
 •   Starcard
 •   Stupid In Love
 •   Summertime
 •   Supernova
 •   Supernova (English)
 •   Suspect
 •   Tango
 •   Te Ti
 •   Ti E Din
 •   Ti Me Thuaj
 •   Time Out
 •   Told Ya
 •   Tonight
 •   Unë Kjo Jam
 •   Veq Ti
 •   Vetmia
 •   Vuj Vuj Vuj
 •   Wake Up
 •   What's Love Got To Do With It
 •   Your Love
 •   Zi E Terr

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.