Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Dërgo Një album nga Nikollë Nikprelaj


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Albumi duhet të jetë i publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Studio/Produksioni:


Vendosni numrin që mban secila këngë në album në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në titujt që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   100 Vite Nje Flamur
 •   18 Vjeç Vajz E Vjeter
 •   28 Nentori Ne Gjysem Shtize
 •   4 Jetë
 •   A Durohet Shkau N'oborre
 •   A Po Tvjen Inati
 •   Amanet Per Amanet
 •   Amerika
 •   Andrra E Trieshjanit
 •   Ani Ani
 •   Ani Moj Shqipni
 •   At Gjergj Fisht
 •   Atje Larg
 •   Azem Galica
 •   Ç'ke Moj Zemer
 •   Ëndrra Ime
 •   Bab E Bir
 •   Banem Zot Bilbil Në Mollë
 •   Barbana
 •   Bebush
 •   Beqaria
 •   Bjeri Ciftelise
 •   Bjeri Gajdes
 •   Bukuroshja
 •   Buze Valmirit
 •   Buzet Si Zezake
 •   C'jane Keto Dallge Qe Po I Bjen Era
 •   Cakrroje Goten
 •   Dal N'dritare
 •   Darsma
 •   Darsma E Dukagjinit
 •   Dashnia
 •   Dasma E Parë
 •   Dasma Jonë
 •   Dasma Në Malësi
 •   Dasmoret
 •   Dedë Gjo Luli
 •   Dert Mi Dert
 •   Destan Begu
 •   Dhandrri Jone
 •   Dhe Carraleva Mu Ba Kaçanik
 •   Dil Moj Nanë
 •   Dini S'dini
 •   Djalë E Nuse Po Ç'mi Mori
 •   Djali I Kumbares
 •   Djali Me Nafakë
 •   Do Te Shkrihem
 •   Do Ti Kallim Fitilat
 •   Do Ti Thonë Shqipëri
 •   Dola Jashte Po Binte Shi
 •   Drenica
 •   Dridhe Ani Nasht Qike...
 •   Dridhe Trupin
 •   Dul Lulija Te Bunari
 •   Dum Tek-tek
 •   E Kam Parasysh
 •   Eja Te Kendojm Se Bashku
 •   Ejani Rini
 •   Emina
 •   Eni Prej Kurbetit
 •   Eni Shok Te Pim Raki
 •   Eni T'rrehim Me Shuplaka
 •   Erdha Prej Gurbetit
 •   Falma Dashurin
 •   Familja
 •   Filan Fisteku
 •   Filxhani
 •   Fluturon Shamija
 •   Fol Shqip Se Je Shqipetar
 •   Fukaraja
 •   Gjergj Kastrioti Skenderbeu
 •   Gjergji E Ademi
 •   Gjeto Basho Muji
 •   Gjyle
 •   Good Bye America
 •   Hajde
 •   Hajde Bashk
 •   Hajde Luj O Shpirti Im
 •   Hajde Luj Qyqek
 •   Hajde Luj Shpirti Jem
 •   Hajde Me Mu
 •   Hajde Me Nafak
 •   Hajde Shoto Marshallah
 •   Hajredin Pasha
 •   Has Valltare
 •   Hidhe Vallen
 •   Hop Ne Kame
 •   Humoristike (Kenge Per Facebook)
 •   Ik
 •   Ishallah Vjen Apet
 •   Ja Na Erdhi Viti I Ri
 •   Jam Azil
 •   Jam Dashuru
 •   Jam Deh Me Raki
 •   Jam Djali Malsorit
 •   Jam Okej
 •   Jam Shqiptar Jam Malsor
 •   Jarnana
 •   Jeta Ime
 •   Jetimi I Luftës
 •   Ju O Sy
 •   Ju Përgëzojmë O Bijë Besnikë
 •   Ju Përshëndes
 •   Ka Thanë Shyhretja
 •   Kalle Kalle
 •   Kam Dashuru Nji Goce
 •   Kanga E Zagrebit
 •   Kangë Për Gjon Lekën
 •   Kange Dasmash
 •   Kaqurrelja
 •   Karajfil
 •   Këngë E Vaj
 •   Këngë Për Adem Jasharin
 •   Këngë Për Gjon Gjekën
 •   Këngë Për Kadri Dushin
 •   Këngë Për Prek Calin
 •   Këngë Për Sadik Isuf Kukaj
 •   Këngë Për Skënderbeun
 •   Këngë Për Tringe Smajlin
 •   Kce Moj Çikë
 •   Kem Pasë Një Fjalë
 •   Kemi Ra Ne Dashuri
 •   Keng E Pa Kenduar
 •   Kenga E Aeroportit
 •   Kenge Gurbeti
 •   Kenge Kushtrimi
 •   Kenge Per Gjelosh Frangun
 •   Kenge Per Gjergj Dakun
 •   Kenge Per Kosoven
 •   Kenge Per Noren
 •   Kenge Per Prele Gjeloshin
 •   Kompliment
 •   Koncerti I Njëmijvjeqarit
 •   Kosova
 •   Kqyrni Shoqe
 •   Krajane
 •   Krisi Pushka
 •   Kryengritjes Se Malsis
 •   Ku E Kemi Kufirin? (Gjergj Kastrioti)
 •   Ku Je Nane
 •   Kuq E Zi
 •   Kur Bjen Fyelli Çiftelia
 •   Kur Me Del Ti Ne Sokak
 •   Kur Me Rrin Karshi
 •   Kur Ta Ktheva Kosovë Shpinën
 •   Kush Ka Hy Sonte Ne Valle
 •   Kush T'ka Rrejt
 •   Kush Te Don Ma Shum
 •   Lahuta
 •   Lezetare
 •   Linda
 •   Lindi Simpatia
 •   Lindja E Djalit
 •   Loti
 •   Lufta E Deqiqit
 •   Luigj Gurakuqi
 •   Luj Malsore
 •   Luj Me Dore
 •   Luje Lojen
 •   Luje, Luje Dorën Dhe Tjera
 •   Lulezo Moj Kosove
 •   Lulijes
 •   Lulja E Blinit
 •   Lume Moj
 •   Lumi Ai
 •   Lumja
 •   Lumja Ti
 •   Lumja Ti Moj Bukuri
 •   M'kan Thane Shoqet Mrame
 •   Ma E Mira Në Detroit
 •   Ma Jep Vec Një Shans
 •   Mal E Fushe
 •   Mami
 •   Mami Kje Me Nja U Ba Me Dy
 •   Marija
 •   Më Raft Pika
 •   Mbeta Vetem
 •   Me Flamura Ne Darsmat Tona
 •   Melodi Instrumentale
 •   Melodi Me Cifteli
 •   Melodi Me Fyell
 •   Melodi Me Lahute
 •   Melodi Me Spone
 •   Mi More Vitet E Rinisë
 •   Mirëmbrëma Zoti Shpis
 •   Mire Se U Takuam
 •   Mireseerdhe Ne Malesine Tone
 •   Mirusha
 •   Mjaft Me Rrena
 •   Mjalta E Zemres Tem
 •   Mjera Unë Kur Shkoj Te Nëna
 •   Moj Bareshë
 •   Moj E Majra
 •   Moj Hatixhe
 •   Moj Kosovë Tu Njeftë E Mira
 •   Moj Kosove Moj Bukuroshe
 •   Moj Kosove Mriz Me Zana
 •   Moj Qik
 •   Mollë E Kuqe
 •   Mori Fund Kjo Beqari
 •   Mori Qike Malsore
 •   Mori Vashe Me Syte E Zi
 •   Mos Bini Tupana
 •   Mos Luaj Me Mua
 •   Mos Më Harro
 •   Motive Popullore
 •   Muri I Zi
 •   N'dal
 •   N'daq Me Hater N'daq Me Zor
 •   N'ferizaj N'dalet Ordia
 •   N'kam Malësor
 •   N'ty I Dashuruar Jam
 •   Na Vjen Dita
 •   Nate E Madhe
 •   Në Dashuri Bije Shpejt
 •   Në Kelmend
 •   Në Preshevë E Në Tetovë
 •   Në Shetitore
 •   Ne Ate Kosove
 •   Ne Lagjen Time
 •   Ne Maje Te Bjeshkeve Te Kelmendit
 •   Ne Maje Te Bjeshkeve Te Malesise
 •   Ne Qender Te Fshatit
 •   Nene Tereza
 •   Një Taborr Me Tre Malësorë
 •   Nji Miljon
 •   Nuk E Dua Ket Planet
 •   Nuk Jetoj N'tjetër Fole
 •   Nuk Mbyllen Shqipet N'arkivole
 •   Nusja Jon
 •   Nusja Jone Si Miss
 •   N`kam Malsor Per Shqiptari
 •   O Flamuri Kuq E Zi
 •   O Sa Mire Me Qen Beqar
 •   O Sot O Kurrë
 •   Oj Dora Me Kane
 •   Oj Kosovë E Kuqe
 •   Oj Kosove E Kuqe
 •   Oj Lulije
 •   Oj Lulja E Malsisë
 •   Pa Ty Jam I Vdekun
 •   Para Dere
 •   Pavaresise
 •   Për Koncertin Mijëvjeqar
 •   Për Kurbetin Për Belanë
 •   Per Flamur
 •   Plak U Bafsha Po Ste Morra
 •   Po Ma Ban Me Sy
 •   Po Valvitesh Sot Krenar
 •   Po Vjen Djali Nga Amerika
 •   Pogonishte
 •   Potpuri 2012
 •   Potpuri Kangesh Dasmash
 •   Potpuri Popullore 2017
 •   Potpuri Shkodrane
 •   Prapë Do Të Këndoj Lahuta Shqiptare
 •   Prej Familjes Mos U Ndaj
 •   Prej Një Nane Jemi
 •   Prej Nje Shpati
 •   Prek Cali
 •   Pse Sdegjoj Me Kenge Shqiptar
 •   Putiro
 •   Qaj Me Lot
 •   Qka Më Ke Ba Moj Zemër Ti
 •   Qke Moj Zemer
 •   Qorr Iljazi
 •   Rrjedh Ne Kenge E Ligjerime
 •   Rroka Mandolinën
 •   Rruges Nga Tetova
 •   Rrushe
 •   Sa Hije Te Paska
 •   Sa Larg
 •   Sa Po Duhem Une Dhe Ti
 •   Sali Manit
 •   Se Qu Ngrit Nena Dardane
 •   Sharaveli
 •   Shehide
 •   Sherbelo
 •   Sherri
 •   Shkodrane
 •   Shkoni E Nuk Vini
 •   Shota
 •   Si Dikur Në Gjirokastër
 •   Ska Rendsi A Jam I Pari
 •   Sonte
 •   Sonte Do Ta Tundim
 •   Sot Eshte Dita E Flamurit
 •   Suzi Nga Tuzi
 •   Sy Me Sy Me Plumbat
 •   Synin Mos Ja Shkel
 •   Syt E Zi
 •   T'fala T'çon Malësia Motër
 •   T'thrrasë Me T'thanë
 •   Ta Hangsha Zemrën
 •   Takimi I Fundit
 •   Te Dua Pa Sherr
 •   Te Dua Sa Kosoven
 •   Te Kroni
 •   Te Shitoft Zana Moj Xhevahire
 •   Teuta
 •   Thërret Malësia
 •   Therret Kombi
 •   Thirrmi Malet
 •   Ti Moj Cike Moj Lulja E Malit
 •   Ti Moj Lulja E Malësisë
 •   Ti Pajtojmë Gjaqet
 •   Ti S'ke Shpirt
 •   Trieshi Ne Pranvere
 •   Tring Smajles
 •   Tringa E Grudes
 •   U Knoftë Hymni Gjithëkombëtar
 •   U Nis Darsma
 •   Unë Dhe Miku
 •   Unë E Ti Në Valle
 •   Vajza E Gurbetit
 •   Vajzë Malësore
 •   Valle Me Bilbil
 •   Valle Me Cifteli Dhe Tupan
 •   Valle Popullore
 •   Valles Se Shotes
 •   Vallja
 •   Vallja E Paqes
 •   Vallja E Shotes
 •   Vasha Me E Bukur
 •   Veç Për Mua
 •   Veç Për Ty Sonte Po Këndoj
 •   Vet Me Ke Then Te Dua
 •   Vetëm Ti
 •   Vuaj
 •   Xhane Xhane
 •   Xhemile
 •   Zemra Din Me Falë
 •   Zemren Ma Ke Thy
 •   Zero
 •   Zot Bekoje Këtë Malësi
 •   Zoti I Shpisë Tu Rrit Nera

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.