Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Dërgo Një album nga Vellezerit Gashi


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Albumi duhet të jetë i publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Studio/Produksioni:


Vendosni numrin që mban secila këngë në album në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në titujt që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   24 Pashallar Ran Ne Janic
 •   6 Tetor 68 Flamuri
 •   7 Dit Ymer Ne Ket Dynja
 •   A Po Ngoni O Shqiptar
 •   Adem Jashari
 •   Alban Ahmetaj
 •   Albulena
 •   Ali Rrustemi
 •   Anton Cetta
 •   At Gjergj Fishta
 •   Avni Rrustemi
 •   Avni Trimi
 •   Azilantat
 •   Çiçavice O Vend Malor
 •   Çifteli Kur Kendohet Kenga
 •   Bashkim Kombetar
 •   Besa Bese
 •   Besim Ndreca
 •   Beteja E Lezit
 •   Bjeshket Tona Po Leshojn Vikame
 •   Bjondine
 •   Cka Ka Hasmi Qe U Prish N'koke
 •   Cka Kan Pleqet Qe Ankohen
 •   Dardani Ngrite Koken
 •   Dashnine Qe Kemi Pase
 •   Dede Gjon Luli
 •   Dege E Rrenje Te Nje Lisi
 •   Demshoret Tane Atdhetare
 •   Deshmoret E Kombit
 •   Deshmoreve Muje Krasniqi E Beqir Sefa
 •   Deshmorit Bashkim Suka
 •   Deshmorit Haxhi Hoti
 •   Deshmorit Ismet Kodra
 •   Deshmorit Mazllom Kastrati
 •   Deshmorit Naim Berisha
 •   Deshmorit Sadik Mujota
 •   Deshmorit Sahit Tixhaj
 •   Deshmorve Te Kombit
 •   Destan Begu E Kqyr Sahatin
 •   Ditelindja E E Kosoves
 •   Djemtë E Shqipes Ju Më Ndëgjoni
 •   Do Ti Kallim Fitilat E Llames
 •   Dy Shtete Nje Flamur
 •   Dy Tupana Ne Der Te Kulles
 •   Dy Zogj T'malit
 •   E Kam Pas Nje Jaran Te Vjeter
 •   E Para Pem Piqet Qershia
 •   E Rroka Ne Dor Ket Cifteli
 •   Esad Pasha Dul Mej Koder
 •   Fehmi E Xheve Lladrovci
 •   Flamuri
 •   Fundi
 •   Gjelbron Fusha
 •   Gjergj Elez Alia
 •   Gjithe Kund Ka Histori
 •   Gjon Kastrioti
 •   Hafir Bajrami
 •   Hajde Hajde Keq Hyseni
 •   Hajredin Pasha
 •   Halit Geci
 •   Halit Sadria
 •   Hasan Prishtina
 •   Herojt E Llapit
 •   Hoxhë Zogu
 •   I Madhi Zot Te Qofshim Fale
 •   I Zoti I Shpisë Tu Rrit Nera
 •   Ibrahim Rugova
 •   Isa Beg Boletini
 •   Isa Begu
 •   Ishin Vitet Ma Te Veshtira
 •   Ismal Qemali
 •   Ismet Kodra
 •   Kacanik Deri Ne Boletin
 •   Kanga E Mrikes
 •   Kastriot Skenderbeu
 •   Kenaga E Hikmetes
 •   Keng Gurbeti
 •   Keng Per Flamurin
 •   Keng Per Mic Sokolin
 •   Kenga E Ajshes
 •   Kenga E Zagrebit
 •   Kenga E Zenun Stojkut
 •   Kenge Deshmorit Komandant Petritit
 •   Kenge Per Arsimin Shqiptar
 •   Kenge Per Burrat E Sotit
 •   Kenge Per Deshmoret E Llapit
 •   Kenge Per Deshmorin Agim Ramadani
 •   Kenge Per Deshmorin Bekim Berisha
 •   Kenge Per Deshmorin Halit Geci
 •   Kenge Per Ibrahim Rugoven
 •   Kenge Per Komandantin Xhemajl Rexhen
 •   Kenge Per Liri Dhe Flamur
 •   Kenge Per Pjeter Bogdanin
 •   Kenge Per Syle Rrezallen
 •   Kenge Per Uck
 •   Kenge Per Ymer Popovcin
 •   Komandant Zahit Pajaziti
 •   Kreshtat E Kosoves
 •   Ku Po Knojn Kto Dy Kumrija
 •   Ku Po Shkon Ushtria E Sllavit
 •   Kur E Pash At Vajzen Te Shkolla
 •   Kur Te Pashe Per Here Te Pare
 •   Kur U Nisem Nga Vendlindja
 •   Kush E Hoqi Gurin
 •   Kush E Vrau
 •   Kush I Preu Shqiptaret N'kabash
 •   Kushtuar Deshmoreve Fadil Rashiti Dhe Kadri Ademi
 •   Lidhja E Prizrenit
 •   Lule Bozhuri Moj Kosov
 •   Lulzoj Fusha Dushkoj Pylli
 •   M'kan Pre Shkiet Me Jatagana
 •   Ma Mire Mos T'ishim Pa
 •   Magjar Pasha
 •   Male Ne Male E Kru Ne Kru
 •   Malet E Qiqavicës
 •   Mark Avdyli
 •   Mark Kaqupi
 •   Marka Tuci E Palush Pali
 •   Mazllum Kastrati
 •   Mbi Nje Koder Buze Liqeni
 •   Me Fat Dasma Moj I Zoti I Shtepise
 •   Merre Shtypja Koken
 •   Met Isufi Nje Djal I Ri
 •   Miftar Zejnullahu
 •   Mireupafshim Oj Shqipri
 •   Mo S'po Shitet Fjala E Burrit
 •   Moj Bjondine Me Sy Te Zi
 •   Moj Kosove Mrriz Me Zana
 •   Moj Kosove Nuri I Lavdise
 •   Moj Shqiperi Mos Thuj Marova
 •   Mori Cike Kaplush Kuqe
 •   Mos Me Shkel Me Kembe Ne Oborr
 •   Muje Krasniqi & Beqir Gashi
 •   N'beograd T'zemrës Çetnike
 •   N'dardani Bjen Ni Tupan
 •   N'krah Te Shqipes
 •   Na Ra Shkau Ne Karadak
 •   Naim Beka
 •   Naim Hajra
 •   Në Muzeun Historik
 •   Ndal Kadal O I Biri Shkines
 •   Ne Kafe Volta Bar
 •   Ne Koshare Te Rete E Bardha
 •   Ne Mitrovice Na Rrehi Teli
 •   Nene Kosove Te Qofsha Fale
 •   Ngoni Shqiptare
 •   Nja Dy Djem I Kish Pas Nje Gru
 •   Noc Mark Gega
 •   Nodat Tona
 •   Nuh Perlleshi
 •   O Haj Me Det Cka Na Ka Kon
 •   O Kandil Kandil Garipi
 •   O Sa Bukur Ne Kosove
 •   Oj Kosove Mrriz Me Zana
 •   Oj Kosove Nuri I Lavdise
 •   Oj Toka E Kosovës
 •   Padrejtsi
 •   Pajtimeve Te Gjaqeve
 •   Pal Mhilli
 •   Pavaresia E Kosoves
 •   Per Ball Topi Syl Vokshi
 •   Per Flamur Jeten Me Dhan
 •   Pjeter Bogdani
 •   Pjeter Duhani, Deshmor I Kombit
 •   Po I Bjen Era Rete E Zeza
 •   Po Ju Knoj N'kete Qifteli
 •   Po Kuvendin Nja Dy Zoj Tmalit
 •   Politike Ti Kofsh Mallkue
 •   Populli Jone
 •   Pranvera
 •   Prej Kosoves Deri Ne Preveze
 •   Prej Shtepis Kur Jom Dale
 •   Pse Jemi Toske E Pse Jemi Gege
 •   Pushka Jote Oj Drenicë
 •   Qerim Jashari
 •   Qerim Jetishi
 •   Qka Ka Zogu
 •   Qka Ke Nane
 •   Qpo Perzihet Prizereni
 •   Rame Sadria
 •   Rapsodi Augustin Uka
 •   Rrokma Vlla Ket Qifteli
 •   Rrustë Kabashi
 •   S'kam Kujtu Se Vjen Kjo Dit
 •   Sa Me Gzim Ja Nisa Kengen
 •   Sa Mka Mar Malli Met Pa
 •   Salih Shabani
 •   Se Ne Shkoder Du Me Dal
 •   Selman Kadria
 •   Shukri Qorri
 •   Shumë Të K'nova Oj Kosova Nanë
 •   Shume Ma Mire Mos T'ishim Pa
 •   Sinan Llapi
 •   Skender Salihaj
 •   Syle Rezalla
 •   T'lumt Naj T'lumt Qe Jem Shqiptare
 •   Tahir Sinanit
 •   Talush Pali Dhe Mark Tusi
 •   Tan Bilbilat Kan Pushue
 •   Tash Ka Nis Me Dal Pranvera
 •   Tash Kaluan
 •   Te Lumt Na Moj Shqiptari
 •   Te Shtate Krajlat Kuvendojne
 •   Theret Rexhepi Mori Nane
 •   Therret Prizreni
 •   Ti U Largove
 •   Treqin Vete Po I Qet Vapori
 •   Tri Vjet Qe U Deshtem
 •   Trimat E Uqk's
 •   Tuj Knu Keng Ne Odat Shqiptare
 •   Ty Koshare Te Kendojme Lavdi
 •   Ty O Llap S'tu Sos Kiameti
 •   Ugurolla Pajazit O Djalë
 •   Ulë N'krevet E Kan Një Dert (Këngë Për Qerim Jetishin)
 •   Valle Burimore 1
 •   Valle Burimore 2
 •   Valle E Fort Me Krisma Bum Bum
 •   Valle Folklorike
 •   Valle Instrumentale
 •   Valle Popullore
 •   Vellezerit Haradinaj
 •   Vellezerve Haradinaj
 •   Vet Me The Te Dua
 •   Vin Pampurat Rreth Detit
 •   Ymer Popovci
 •   Za Ku Tkam Moj Qifteli
 •   Zana E Mallit Kur Pingrron
 •   Zefi I Vogel
 •   Zhuj Selmani
 •   Zoti Madh Te Qofshim Fal

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.