Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Dërgo Një album nga Shaqir Cërvadiku


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Albumi duhet të jetë i publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Studio/Produksioni:


Vendosni numrin që mban secila këngë në album në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në titujt që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   A M'ke Thanë Moj Bukuri
 •   A Mendove Se T'harrova
 •   A Te Kujtohet Tetovare
 •   Ah Dynja
 •   Ajet Llugiqi
 •   Albumi Im
 •   Alfabeti I Dashurise
 •   Amaneti I Muhaxherëve
 •   Anës Së Lumenjeve
 •   Anës T'limit N'hije T'blinit
 •   Anderr Kesh Ne Gjum Te Pare
 •   Anton Çetta
 •   Asim Vokshi
 •   Asllan Dinaj (Dëshmor)
 •   Asnjëherë Kundër Kosovës
 •   Atje Atje Larg
 •   Avni Rrustemit
 •   Çka Po Thotë Adem Jashari
 •   Bac U Kry Kosova
 •   Baca Këndon Me Zemrën Tonë
 •   Bejta Syla
 •   Bejte Rexhepi
 •   Bektesh Halitit
 •   Besa Lartë E Ka Ngrit Burrin
 •   Besa Shqiptare
 •   Besim Mala (Deshmor)
 •   Bjen Tupani I Tetoves
 •   Borgjlia I Keq
 •   Bregut Të Lumbardhit
 •   Buzëqesh O Njeri
 •   Bylbyl Bahem
 •   Dajallaret
 •   Dallëndyshe E Bukur
 •   Dasma
 •   Dasma E Kosovës
 •   Dasma E Tezës
 •   Dasma N'mergim
 •   Dasme E Madhe
 •   Dasmor Hyni Nvalle
 •   Dervish Shaqa
 •   Deshmorve Te Vasileves
 •   Dhëndrri Tjetër Nuse T'pret
 •   Dhe U Nisën Trimat Dhe U Nis Kolona
 •   Diamant Asht Dashuria
 •   Dil Nga Zemra Ime
 •   Ditëlindja
 •   Djali I Lagjes
 •   Djemtë E Isës
 •   Do Te Ishte Mrekulli
 •   Dora E Zezë Mëshire Nuk Ka
 •   Drenica Ime
 •   Dua T'bëhem
 •   Dy Fjalë T'ambla
 •   Dy Gota Kristali
 •   Dy Lotët E Saj
 •   Dy Motra
 •   E Baj Dasmën Në Vendin Tim
 •   E Mir Dhe Keqi
 •   Ecë Besimi Rrugëve Të Lirisë
 •   Edhe Lot Te Behem
 •   Elbasan Qytet I Bukur
 •   Erdhi Dhëndrri Nga Kurbeti
 •   Faleminderit I Zoti I Shpis
 •   Fati Mbret I Jetes
 •   Fejesa
 •   Fejzullah Hajdari (Deshmor)
 •   Formula E Dashurise (Per Nje Zemer)
 •   Fshije Emrin Tim
 •   Gani Kastrati
 •   Gersheti
 •   Gjeraqinë E Vendit Tim
 •   Gjynahet E Tua
 •   Gjyshja & Gjyshi
 •   Gjysma E Shpirtit Shkoj Me Ty
 •   Gurbetqar
 •   Hajde Hajde Sonte Knojna
 •   Hajde Me Shuplak
 •   Hajde Mori Nuse
 •   Hajde Nuse
 •   Hajde Nuse Kadaldale
 •   Hajde Te Shkojm Ne Kosove
 •   Hajzer Rexhepi
 •   Halil Thaçi (Dëshmor)
 •   Halit Gashi Djalë I Ri
 •   Hapi Krahet Kosov Trime
 •   Harun Beka Ngrit Flamurin
 •   Helmi I Dashnisë
 •   Hey Vakt E Vakt
 •   Hymni I Dashurisë
 •   Hypi Çika N'mollë
 •   I Lumi Une
 •   I Meçmi Dhe Budalla
 •   I Miri Dhe E Keqi
 •   Ilaçi I Shpirtit
 •   Jahir Sopit
 •   Jalla Mor Bylbylo
 •   Jam Mërzit E Mbush Me Halle
 •   Janë Do Burra
 •   Jare
 •   Jare Mos Më Shtjen Me T'ba Be
 •   Jeten Ta Bej Mjalt
 •   Jo Me Plumb S'vritet Liria
 •   Jusuf Hoxha (Deshmor)
 •   Kah Po Shkon Moj Zan
 •   Kajrajfil Në Bahçe
 •   Kane Me T'knue Lulije Moj
 •   Kangë Dasme Zadrimore (Potpuri 2019)
 •   Kangë E Fli
 •   Këndoj Të Mos Qaj
 •   Kënga E Pajtimit Të Gjaqeve
 •   Këngë Kushtuar Besmira Enver Hajdarit
 •   Këngë Për Adem Mulaj
 •   Këngë Për Ajet Rrukiqin
 •   Këngë Për Ali Pashën
 •   Këngë Për Avni Rrustemin
 •   Këngë Për Bajram Currin
 •   Këngë Për Bejtë Rexhepin
 •   Këngë Për Drenicën
 •   Këngë Për Fazli Grajqevcin
 •   Këngë Për Harun Bekën
 •   Këngë Për Hasan Prishtinën
 •   Këngë Për Jahë Salihun
 •   Këngë Për Mitrovicën
 •   Këngë Për Mujë Krasniqin E Beqir Gashin
 •   Këngë Për Sali Manin
 •   Këngë Për Shaban Polluzhën
 •   Këngë Per Idriz Ajetin
 •   Kështu Ia Thotë Këngës Bylbyli
 •   Keng Per Hysni Jetullahun
 •   Keng Per Luan Haradinaj
 •   Kenga E Feroniklit
 •   Kenge Per Agim Qelajn
 •   Kenge Per Halit Gashin
 •   Kenge Per Msuesin Gani Elshanin
 •   Kenge Per Patriotin Sefer Kleqka
 •   Kenge Per Rasim Kiqinen
 •   Kenge Per Xheladin Gashin-plakun
 •   Kersiti Pushka
 •   Kjo Bote Krejt Ndryshon
 •   Kno Bylbyl
 •   Ku Jan Nis Fehmiu E Xheva
 •   Kulla E Mic Sokolit
 •   Kur Gjegja Moj Cuce
 •   Kur Jam Kanë Ni Vakt I Ri
 •   Kur Na Thërret Kosova
 •   Kur Na Vjen Dita
 •   Kur T'kam Pa Moj Bukuri
 •   Kurrë Kosova Bijtë Si Harron
 •   Kush Është Ajo Dorë
 •   Kush Ta Blejti Oren E Dores
 •   Kushtuar Bashkeshortes
 •   Lamtumir Kur I Thash Nanes
 •   Lamtumirë Vendet E Mia
 •   Lamtumire Moj Bukuroshe
 •   Largesia
 •   Likushani
 •   Lindja E Djalit
 •   Lotët S'ju Treten As Nënës As Motrës
 •   Luftëtari I Pastrehë
 •   Lule Pavaresie
 •   Lulja E Drenicës
 •   Lulja E Gurbetit
 •   Lum Nënlokja
 •   Lum Si Ti Për Ata Sy
 •   Lutjet E Zemrës
 •   M'shikon E S'më Flet
 •   Ma I Rand Malli Se Stambolli
 •   Mall Lirie
 •   Malli Djeg Për Mëmëdhe
 •   Martirët E Zabelit
 •   Martojme Djalin
 •   Mbaje Mend Tivarin
 •   Me Dashni Sish Kan Mahi
 •   Me Një Lule
 •   Mendja E Zemra
 •   Mergimtar E Mergimtare
 •   Mic Sokoli
 •   Mikja E Jetes
 •   Minatori
 •   Mitrovica
 •   Mjeri Une Mjeri
 •   Moj E Majr E Gostivarit
 •   Moj E Mira Bregut T'cemit
 •   Moj E Mira E Domosdoshme
 •   Moj E Mira Nga Gjakova
 •   Moj Pranver Ti Na Sjell Prillin
 •   Moj Shqipni Mos Thuaj Mbarova
 •   More Djal Prej Diaspore
 •   More Pëllumb
 •   Mori Lul Pranver
 •   Mori Nuse Moj Kunat
 •   Mori Qik Kosovare
 •   Mos Harro Tokën Që Të Lindi
 •   Mos Kërko Të Flas
 •   Mos Ma Këndo T'lutem Atë Kangë
 •   Muhabet E Internet
 •   Mustaf Lita
 •   N'dasem Diaspora
 •   N'diten E Bashkimit
 •   N'grykë Të Kaçanikut
 •   Na Ka Lind Nje Djale
 •   Na Ngroh Pavarsia
 •   Naser Lanit
 •   Natë E Turbulltë Mesjetare
 •   Nënat Shqiptare
 •   Ndale Bylbyl Kangën
 •   Ne Muzeun Historik
 •   Ne Te Dy
 •   Nezir Demiri (Dëshmor)
 •   Nga Burgu Ku Jam
 •   Nga Buzëqeshja E Kuptova
 •   Ngjitet Kana
 •   Nisen Trimat Dhe U Nis Kolona
 •   Një Shpendkeqe Në Çivçavicë
 •   Nje Bilbil
 •   Nje Pik Loti
 •   Nji Zambak Për Ty Këndon
 •   Nuk Është Jeta 1000 Vjet
 •   Nuk E Di Ma Keq A Ka
 •   Nuk E Di Ma Keq A Ka
 •   Nuk E Meriton
 •   Nuk Jemi Pa Faj
 •   Nuk Kam Dashtë Me T'ba Me Lot
 •   Nusja E Dhandrri Vëlla E Motër
 •   Nusja E Trimit
 •   O Sa Bukur
 •   O Zot I Madh
 •   Oda E T'bijve Të Sefës
 •   Oj Lulie Hanem
 •   Oj Sallat Me Pem
 •   OKB Mu Ka Ba Shpia
 •   Parodi
 •   Pasho Moj Pashi
 •   Për Heroin Shemsi Ahmeti
 •   Për Ty Po Bajm Lum
 •   Përmendorët E Lirisë
 •   Per Dashnore Nje Porosi
 •   Per Mergim Rrugen Mora
 •   Pleqnarët E Pavarësisë
 •   Plisi
 •   Po Përzihet Përzereni
 •   Po Perzihet Prizereni
 •   Potpuri (Gëzuar 2014)
 •   Potpuri 1 (Gezuar 2016)
 •   Potpuri 2 (Gezuar 2016)
 •   Potpuri 3 (Gezuar 2016)
 •   Potpuri 4 (Gezuar 2016)
 •   Potpuri Kenge Dasme
 •   Prej Zemanit
 •   Premtimi
 •   Princ As Mbret
 •   Princi E Princesha
 •   Pritna Nanë Shqipni
 •   Qeta E Nenes
 •   Qikat E Kosoves
 •   Qou Djelmi
 •   Qou Rexho
 •   Rexhep Bislimi (Deshmor)
 •   Rrahman Dini
 •   Rrezja E Parë Ndriçon Prishtinën
 •   Rrezon Dielli
 •   Rrijne Tuj Kçyre Telenovela
 •   Rruga E Kombit
 •   Rrugët E Ndara
 •   Rruget E Gurbetit
 •   Rrugeve T'botes
 •   Rrushe Mori Rrushe
 •   S'kam Kujtue Se M'gjen Pranvera
 •   Sa I Bukur Muaji I Majit
 •   Shkova Kah Nuk Shkova
 •   Shkruan Gazeta Neper Bote
 •   Shokët E Shpirtit Mi Kan Vra
 •   Shote Galica
 •   Shqip Shqip Kuq E Zi
 •   Shqiperin E Dua
 •   Shqiptare Kosovali
 •   Shtat Shaljant
 •   Shumë Pranvera Të Pres Moj Vashë
 •   Si Violina Vjeter
 •   Skam Lan Vend Pa Te Permend
 •   Skenderbeu
 •   Sy Magjike
 •   Syrgjyn Gjallë
 •   T'thirra N'telefon
 •   Tash Bjen Pare Diaspora
 •   Të Zgjoj Xhevë Oj Motër Trime
 •   Te Prita
 •   Te Shtate Krajlat Rrehin Telin
 •   Ti Ke Linde Zemra Me Thy
 •   Ti Mbretresh Une Mbret
 •   Toka Dridhet Deti Po Gjëmon
 •   Torta E Martesës
 •   Tretem Në Kurbet
 •   Trimëresha Nënat Tona
 •   Tuj Kalu N'paris Te Kulla
 •   Tungjatjeta
 •   Ty Te Dridhet Buza
 •   Udha E Mbar
 •   Unë Jetoj Për Ata Sy
 •   Uron Baba Uron Nana
 •   Vajza Eshte Pranvere E Jetes
 •   Vajzës Arbëreshe
 •   Vallëzimi I Fundit
 •   Vallëzon Shqiptaria
 •   Vallja
 •   Vashat Shtate Selvi
 •   Vdekja E Avdise
 •   Vijn Vaporat
 •   Vjen Abeja Me Bedriun
 •   Xhelozia
 •   Xhemshir Islami
 •   Xhevdet Doda
 •   Zahir Pajaziti
 •   Zanës
 •   Zanin Lart Per Ju Trima
 •   Zëri I Zotit
 •   Zemer Thyer
 •   Zemra S'mplaket
 •   Zemrar Tona
 •   Zinxhin A Fukara
 •   Zoti I Shpise Mire Se Te Gjeta

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.