A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com
  • Dërgoni Një album


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta.
Albumi duhet të jetë i publikuar ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tane.
Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album.

Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit: Studio e prodhimit:

Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë Vendosni numrin që mban secila këngë në album. Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
  A Falet Tradhetia
  A Sme Thua Cila Je
  Aman E Kam Dasht
  Ani, Ani
  Anonim
  Arben Krasniqi
  Aromë
  As Ne Enderr
  Asaj
  Ata Syte E Tu
  Azilant
  Çapkëne
  Çke Moj Fiti
  Çunat Në Gurbet
  Çyçek
  Bajna Dasem
  Bashqe Bashqe
  Beqare
  Bregut Te Detit
  Bregut Vis Po M'shkon
  Bubullim / E Kam Pas Nje Jaran Te Vjeter
  Burgu
  Cka I Bashkon Shqipetaret
  Darsma
  Dashnorja Ime
  Dashuria Pa Shprese
  Dashurova Syte E Bukur
  Dert Mi Dert
  Destan Begu
  Dil Ne Penxhere / Hajde Rrushi I Pejes
  Do Ta Kallim Dushkun
  Do Te Gjej
  Dola N'penxhere
  Dot Martohem
  Dridhe Vasho Shtatin
  Duro Zemer
  Dy Miq
  Dy Te Dashura / Prit Edhe Pak
  E Deshta E Mora
  E Ku Tka Lala
  E Kujtoj Atë Takim
  Edhe 1000 Vjet
  Edhe Do Ta Kallim
  Edhe E Bukur, Edhe Tradhetare
  Edhe Nje Kenge Shpirti (Gote Pas Gote)
  Ekrem Turjaka
  Emrin Mos Ma Përmend
  Ende Te Dua
  Engjell Apo Djall
  Era Karajfil
  Esmere Moj Esmere
  Falem
  Fato, Fato
  Fjalët Që Na Ndan (C'ka Na Mbet Nga Dashuria)
  Fol Oj Dashni
  Ftyren Melaqe
  Gezohet Peja
  Gjysem Dashni
  Gonxha Ime
  Gyrbetqar
  Hajde Hajde
  Hajde Hajde Rrushi Prishtines
  Hajde Lum Jarani
  Hajde Me Mu
  Hajde Me Shuplake
  Hajde Moj Dashnie
  Hajde Shote Mashallah, Per Ty Goten Du Me Thy
  Hajde Shpirto Ti
  Hajde Te Kendojna
  Hajde Te Pijme Raki
  Hajt Moj Mashallah
  Hapsane & Avni Rustemi
  Ia Di Zotit Qe Jam Me Ty
  Ik Prej Diaspores
  Ja Na Erdhi Sot Pranvera
  Jasha Ferizaji Valle
  Je E Vetmja Dashuri
  Je Me E Mira
  Jeta Ne Diaspore
  Jeta Pa Ty
  Ju O Vellezer Mergimtare
  Juve Zoti Ju Bekoft
  Ka Mot Mot E Disa Muaj
  Kadal Dal O Po Vjen Pleqnija
  Kalle Qitja Timin
  Kallma Cigaren
  Kanarine
  Kaqanikut I Raft Pika
  Kendo Bilbil
  Kenge Per Ismet Jasharin
  Keq Ma Ke Ba
  Kisha Pi Nga Dora Jote
  Kjo Buk E Gurbetit
  Kjo Dashnia
  Krejt Çka Pata Ty T'i Dhash
  Krejt Mi Ke Perzi
  Krisi Pushka, Destan Begu
  Kthehu Shpirt Nga Largesia
  Ku I Kam Shoket E Mi
  Ku Jan Sonte Syte E Tu
  Ku Po Knojm Na
  Ku Po Shkon Moj Rrushja E Lales
  Kundrat E Zeza Qerapat Me Vegza
  Kur E Lujme Na Shoten
  Kur Hallall Une Nuk Ta Boj
  Kur Ma Ktheve Shpinen
  Kurre Nuk Gjeta Dashuri
  Kurre S'ta Fal
  Kush E Luan Vallen
  Kush Ma Din Hallin
  Kush T'ka Rrejt
  Lamtumire
  Loqka Jem
  Luj Me Durë E Luj Me Krahë
  Luj Qyqek
  Lujma Lujma
  Lulet E Majit
  Lulja Prej Lules, Ty Te Vraft Perendia
  Luni Luni
  Luni Motra Luni Bija
  Ma E Bukra Vajza E Prishtines
  Maestro Me Violine
  Magdalena
  Matane Lumit, Matanë Bregut
  Maturantave
  Me Beso
  Me Erdh Nje Leter
  Me Fal
  Me Flori Te Kisha Mbulu
  Me Ngadale Moj Xhane
  Me Sabah
  Me Shtatë Dry
  Me Sy Plot Zjarr
  Mehdi E Sylejman Bytyqi
  Mendoja, Mendoja
  Mes Dhembjesh Kujtoj
  Mi Lujte Mendët Prej Kreje
  Mire Moj
  Moj Dashnore
  Moj E Mira Kaplushkuqe
  Moj E Vogel Moj
  Moj Hatixhe, Raki E Lotë
  Moj Katile
  Moj Mahmudi
  Moj Pejane
  Moj Selvije
  Mori Nan E Mjera Nan
  Mos Ja Prish Ngjyren Flamurit
  Mos Me Kerko
  Mos Me Le Me Zemer Te Vrare
  Mos Me Thuaj Jo
  Mos Prano
  Mos Trazo
  Mos Tu Pift Rakija E Kuqe
  Mu Afrove
  Muje Krasniqi Dhe Beqir Gashi
  N'drras T'vekut
  N'qarshi T'vogel
  N'sytë E I Sonte Ka Gjum
  Na Kemi Knu
  Na Po Knojna
  Na Vjen Dita Edhe Neve
  Nana, Nana
  Në Pejë
  Nëse Ti Kujton
  Ndahet Zemra
  Ndal Dushman Faqezi
  Ndoshta
  Ndoshta Je Penduar
  Ne Cifteli Po E Kendoj Kete Kenge
  Ne Libra Do Te Shkruhet
  Ne Martesen Tende
  Ne Mengjes Lava Syte E Zi
  Ne Moshen E Dashurise
  Ne Nje Nate Te Bukur
  Neve S'na Shkon
  Një Letër
  Një Mbi Një Akrepat Mbi Sahat
  Një Unaze
  Nje Dite Kur Do Te Vdesim
  Nje Trendafil
  Nje Vit Qe Zemra U Thye
  Nuk Je Me Mu
  Nusja E Tij
  O Bir
  O Llokum
  O S'di Çka Ndodh Me Mua
  O Ti Ne Valle Kur Me Del
  Oh Gurbet
  Oh Sa Kam Duru
  Oj Lulije Pellumb I Barrdhe / Qikat Jan Me I Dasht / Goce Pejane
  Oj Molla N'rrem
  Or Djal I Gemit
  Pa Ty
  Pa Ty Si T'jetoj
  Parajsen Mos E Kerko
  Pasi Pa Ty S'mund T'jetoj, Kur I Mbusha 20 Vjet
  Pazarit Të Durrësit
  Për Do Burra Na Merr Malli
  Për Ty Kosovë
  Pellumbeshe
  Per Ty
  Piku Mollë E Kuqe
  Pleqeria
  Po Du Me Vdek
  Po Te Lutem Shoku Im
  Po Thot Vllau I Jon Jam I Ri
  Potpuri
  Potpuri (Gezuar 2019)
  Potpuri Gezuar 2016
  Prej Ni Shpati
  Prej Shtepise Kur Kam Dale
  Princeshe
  Prore Te Kujtoj
  Qike E Bukur
  Qike Pash Bacin
  Raki E Lot
  Rinora 4
  S'do Te Jesh E Lumtur
  S'ka Dashni
  Sa Më Ka Marr Malli Me T'pa
  Sa Mire Po Luan / Hyn Ne Valle Moj Kosovare
  Sa Mka Marr Malli
  Sa Pas Dores Me Ke Lanë
  Sa Te Kam Dashur
  Sa Te Mora Ty
  Se Nuk Te Besoj
  Selina
  Shaho Mori Shoqe
  Shaqir Krasniqi
  Sherro
  Shko
  Shkova Kah Nuk Shkova
  Shpresimi
  Shume Ma Mire Qe S'te Kam Pa (pejes)
  Si Bilbil I Bukur (Eja Sikur Zana)
  Sikur Vjet Edhe Si Vjet
  Sot E Kam Nje Hall
  Syt E Bukur
  Syt E Mi
  Syte E Tu Me Mungojne
  Ta Kisha Ditë
  Tani Krejt U Pa
  Të Gjykoftë Perëndia
  Te Dugoja E Re
  Te Kam Dashte Dhe Te Dua
  Te Kujtoj
  Te Pres
  Tekila Party
  Thuj Po Ose Jo
  Ti Ende Je E Bukur
  Ti Ke Faj
  Ti Ku Ke Moj Shazo
  Ti Qe Fike Shpirtin Tim
  Tradhtare
  Trendafili Blu
  Tri Daire
  Trimat Nga Bardhi I Bellanica
  U Ndamë Në Errësirë
  Une Nji Kumull, Ti Nji Kumull
  Une Per Ty Do Te Jetoj
  Vaj Si Kenka Kjo Dynja
  Vajza E Mahalles
  Valla Moj Pejane
  Vallja Jone Eshte Kjo
  Vëllau Jonë I Ëmbël
  Veq Ajo Femer
  Zana Moj Zana
  Zarf Tandafilash
  Zemer
  Zemra Falet
  Zemra Ime Zemra Jote
  Zemrën Se Ç'ma Morre
  Zoti I Madh Te Qofshim Fale

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.

(Mund të lihet bosh)teksteshqip.com © 2007 - 2019