Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Dërgo Një album nga Gazmend Rama (Gazi)


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Albumi duhet të jetë i publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Studio/Produksioni:


Vendosni numrin që mban secila këngë në album në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në titujt që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   1001 Netë
 •   5 Minuta
 •   Adem Jashari
 •   Afrohu
 •   Ahmet Delia
 •   Aida Jone
 •   Ajri I Shpirtit
 •   Alo Alo
 •   Aman Pash Jetën
 •   Aman, Aman
 •   Amanet
 •   Ani Ani Zemra Jeme
 •   Ani Qysh Po Thu Oj Kosove
 •   Anita
 •   As Vete S'e Di
 •   Atje Larg E Lash Kosoven
 •   Auslanderka
 •   Aylina Melina
 •   Babi Im
 •   Babi Im 2
 •   Ban Zemra Rrak-Tak
 •   Bashkojme Trojet
 •   Bija Ime Bijo
 •   Biri Im, Oh Biri Im
 •   Bossi, Bossi
 •   Bukuroshja
 •   Bukuroshja E Pejes
 •   Bum Bum
 •   Buqe
 •   Bye Bye And Goodbye
 •   Bye Bye Baby
 •   Dash Te Them Je T'aime
 •   Dashnia Qysh Qellon
 •   Dashnoren Xhylin
 •   Dashuri E Sinqerte
 •   Deri Ketu Paska Qen
 •   Dhe Në Vdeksha Për Ty Ndashtë
 •   Dhimbja E Ka Emrin Tan
 •   Dihet Kush Është Bossi
 •   Djemt E Shqipes
 •   Do Te Pres Akoma
 •   Don Mem Ndrydh E Shtrydh
 •   Don Zhuan
 •   Dridhe Dridhe
 •   Dy Bossa Nga Peja
 •   Dy Dy Zemra
 •   Dy Shok Milionera
 •   Dy Shoke E.L
 •   Dy Tupana
 •   E Dridhi E Dridhi
 •   E Imja Jo
 •   E Mire Boll
 •   Edi Boss
 •   Edi Gjentelmen
 •   Eja Eja
 •   Eja Mos Me Le N Enderr
 •   Eja Sonte Te Jemi Te Lumtur
 •   Facebook
 •   Fat, Fat
 •   Flokt E Gjata Me Ti Pre
 •   Fluturoi Dalledyshja
 •   Foli Zemres
 •   Folklor
 •   Fraer Katastrofa
 •   Franga Si Sheqeri
 •   Gazmend Bombarderi
 •   Gentleman
 •   Gjelozia
 •   Gjume Ne Sy Nuk Kam
 •   Gurbet
 •   Gurbetqari
 •   Hajde Hajde Rrushi
 •   Hajde Kthehu Ti
 •   Hajde Loqka Jeme
 •   Hajde Luj Me Mu Baby
 •   Hajde Me Daden
 •   Hajde Moj Lorina
 •   Her Si Lyps E Her Si Mbret
 •   Hysen Bajri
 •   I Am Sorry
 •   I Ka Rrit Bjeshka E Rugoves
 •   Imer Popovci
 •   Inati I Dashurise
 •   Interesi
 •   Ishe Ti Qe M'tradhetove
 •   Jam I Martuem
 •   Jam Serioz
 •   Jam Shqiptar E Jo Gjerman
 •   Je E Bukur Si Pranvera
 •   Je Katunare
 •   Jemi Vellezer, Jemi Motra
 •   Jet E Rrejshme
 •   Jetim Jam
 •   Jetim Me Babe E Nane
 •   Jo Mo Nuk Ka Dilema
 •   Jo Nuk Ndahet Mitrovica
 •   Kafe Muhabet
 •   Kalimashi
 •   Kalle Kalle Shqipja E Malit
 •   Kallne Oj Motrat E Mija
 •   Kanagjegji
 •   Kazino
 •   Kenge Per Ibrahim Rugoven
 •   Kenge Per Isniq
 •   Ket Dashuri Se Luan As Topi
 •   Kidnapova
 •   Kjo E Treta E Verteta
 •   Kosova Si Amerika
 •   Kthehu
 •   Ku Knon Gazi
 •   Kuleta
 •   Laperica
 •   Le Te Rroj Dashnija
 •   Leoita Lendita
 •   Locka Jeme
 •   Loqka E Zemres
 •   Loqka, Shpirti, Zemra
 •   Lotet E Nanes
 •   Luje Qyqekun
 •   Lum, Lum
 •   Lumja Nana E Begenis
 •   Lumnije
 •   Ma Dukat Se Dukati
 •   Ma Mire Mos Tkisha Taku
 •   Mashallah, Mashallah
 •   Mbaroi Epizodi
 •   Me Dashni Bejme Bashkim
 •   Me Mercedes
 •   Me Miljona Jemi Plisa
 •   Me Qellim Pa Qellim
 •   Merita Merita
 •   Mimoza
 •   Mire Se Erdhe Gurbetqar
 •   Mos E Bon Djal Veten Hor
 •   Mos Ma Ban Vehten Pejane
 •   N'kosove Kam Lan Tok
 •   Nën Kosovë
 •   Ndalu Dhe Digjo Jo
 •   Ne Dy Pjes Zemra Eshte Thy
 •   Ne Qiell A N Tok Jeton Ti
 •   Nena Shqiptare
 •   Nene Shqiptare
 •   Nese Je Shqiptare, Shqip Te Them Te Dua
 •   Nuk Do Ta Jap Divorcin
 •   Nuk Jam Naiv
 •   Nusja E Mirë Mashallah
 •   Oh More Vele
 •   Oh Zot Merrma Shpirtin Tim
 •   Oj Lulije Hanem
 •   Ok Ok
 •   Origjinale
 •   Pare Pare
 •   Paskan Dal Qikat Per Qejf
 •   Pavarsia
 •   Përkulem Para Teje
 •   Pjeter Bogdani
 •   Plasni Nga Inati
 •   Po Bejm Darsem Per Lakmi
 •   Po Du Me I Pre Venat
 •   Po Festojm Pavarsine
 •   Po Te Pres
 •   Po Te Pres Akoma
 •   Po Vjen Nusja
 •   Potpuri 1 (Gezuar 2017)
 •   Potpuri 1 (Gezuar 2018)
 •   Potpuri 1 (Gezuar 2020)
 •   Potpuri 2 (Gezuar 2017)
 •   Potpuri 2 (Gezuar 2018)
 •   Potpuri 2 (Gezuar 2020)
 •   Potpuri 3 (Gezuar 2017)
 •   Potpuri Folklorike (Gezuar 2018)
 •   Potpuri Gezuar 2016
 •   Prej Familjes Kur U Ndava
 •   Prej Ni Shpati
 •   Pse Po Breton Shpirti
 •   Pyt Kosova
 •   Qaj Aktore Qaj!
 •   Qerem Jetishi
 •   Qikat Pedante
 •   Qike Moj Qike
 •   Qysh Po Me Thu Grun Me Lshu
 •   Rane Mirdite Tre Kapedana
 •   Rruga Jon
 •   S'du S'du Me Ty Vajze
 •   S'ka Repriza
 •   Shah-Mat
 •   Sheiku
 •   Shkoj Rugova N'amerik
 •   Shoqnia E Vjeter
 •   Shqipja Me Dy Krrena
 •   Shume Durove Oj Nane
 •   Si Sheqer
 •   Ska E 3ta E Verteta
 •   Sod Ja Kurr
 •   Sonte Vuaj Me Shpirt
 •   Surprize
 •   Syneti
 •   Syni I Keq
 •   Syt E Tu
 •   T'fala Parisit E T'fala Berlinit
 •   Tallava Me Refleks
 •   Të Dua
 •   Te Bashkojme Trojet
 •   Te E Mrama Numrin Ama
 •   Te Kam Shpirt E Te Kam Gjan
 •   Te Kan Mashtru
 •   Te Vendi Jone I Vjeter
 •   Telefoni Kur Cingrron
 •   Tetovare Ja Ke Anen
 •   Thret Prizreni Mori Shkoder
 •   Ti Do Te Vishe
 •   Ti E Zeze Une I Bardh
 •   Ti Per Mu Je Nje Emer
 •   Ti Per Veti Une Per Veti
 •   Ti Po Qan Un Po Qaj
 •   Ti Zeshkane E Bukur Je
 •   Tung Tung Shqiperi
 •   Ty Kosove
 •   Ty Me Sy Boj Qielli
 •   Ugurolla Pajazit O Djale
 •   Unaza E Art
 •   Une Jam Don Zhuan
 •   Une Nuk Kam Pare
 •   Vallahi Vallahi Billahi
 •   Valle
 •   Vallja E Gajdes
 •   Vete Me Deshte
 •   Vetm Ty T Kam
 •   Xhelozija
 •   Zani I Atdheut
 •   Zemer Hekur Zemer Gur
 •   Zemra Genjeshtare
 •   Zeshkane Me Sy T Zi
 •   Zotëri I Mbrëmjes
 •   Zoti Ju Bekoft

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.