Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com
  • Dërgoni Një album


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta.
Albumi duhet të jetë i publikuar ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tane.
Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album.

Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit: Studio e prodhimit:

Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë Vendosni numrin që mban secila këngë në album. Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
  A Keshtu Ruhet Besa?
  Ani Moj E Majra
  Bilbil
  Dashuri Pa Shpres
  Dashuria E Pare
  Dasma
  Dhimbje Dashurie
  Dite E Ejte
  Dua Te Me Kethehesh
  Eja, Eja
  Ende Jam Gjall Por Nuk Jetoj
  Ende Ketu Jam
  Flokt E Gjata Ment E Shkurta
  Isha E Para
  Jam Gjall Por Nuk Jetoj
  Je I Imi Pergjithemone
  Kanga E Bilbilit
  Kenge Kercovare
  Ku Je Sonte
  Ku Je Ti
  Kur Dola Te Kroni
  Kush Niset Me Bo Sevda
  Lamtumire
  Larg Jetes Tende
  Largohu!
  Lotet E Dashurise
  Me Fat Dasma
  Molle, Mollalie
  Mos Harro
  Mos Kerko Falje
  Mos Luaj Me Fatin
  Nate E Vetmise
  Ne Ty Kam Shprese
  Nese Nje Dite
  Oj Dashni
  Oj Lule
  Pa I Provu Vuajtjet
  Përgjithmonë
  Per Ty
  Po Vyshkem Ne Vetmi
  Potpuri E Perpunuar
  Potpuri Kercovare (Gezuar 2018)
  Potpuri Kercovare 1999
  Potpuri Kercovare 2013
  Potpuri Popullore (Gëzuar 2016)
  Puthjet E Tua
  Qke Bilbil
  Qun Gushe Pellum
  S'i Besoj Ma Lotit
  Seq E Mora Rrugen
  Shum E Shkurt Eshte Kjo Jet
  Sot Esht Dit E Enjte
  S`e Besoj
  Taksirat Qe Mka Zane Mu
  Tani Me S'te Kam
  Te Prita Shum Here
  Ti Kur Ishe Cuc
  Ti Per Mua Je
  Tjeret Na Shikojn
  Tjeter Nuk Du
  Tregome Ku Je Tret
  Une Do Te Shkoj
  Vallë Keshtu E Paska Jeta
  Vallzo Moj Vashe E Bukur
  Vec Per Ne Te Dy
  Xhan
  Zemra Ndryshe Flet
  Zeri Yt Melodi

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.

(Mund të lihet bosh)teksteshqip.com © 2007 - 2019