Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com
  • Dërgoni Një album


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta.
Albumi duhet të jetë i publikuar ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tane.
Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album.

Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit: Studio e prodhimit:

Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë Vendosni numrin që mban secila këngë në album. Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
  1 Minut
  Ah Moj Raki
  Anderr Shqiptare
  Çika E Tezës
  Baxhanak
  Besen Tende
  Dada Sale
  Digje Sonte
  Dikush
  Drenusha
  Dy Lulkuqe
  E Veqant
  E Vetmja Ish Ajo Per Mu
  Fjala E Burrit
  Folklor
  Full Energy
  Gips u Bone (Mire Ja Bone)
  Gruja E Sodit
  Hajde Luj Qyqek
  Hajde Me Mu
  Happy Birthday
  Hatixhe
  Haverat
  I Dhe Flak Mallit Tim
  Jasha
  Je E Veqante (Ngjyra E Kuqe)
  Kafe Me Llokum
  Kaj Moj Nane
  Kanagjeqi I Motres
  Karramelle
  Kastrioti
  Keshtu E Bojna Te Labia
  Knon Monika Me Pro Band
  Kreshtat E Kosoves
  Lena Lena
  Llafe Llafe
  Martesa
  Merak
  Mihane Dance
  Mihane Tallava
  Milionat
  Moj E Mira E Diaspores
  Moj Kosov O Vllavi Jem
  Mos Trazo Plagen E Vjeter
  Nje Vajze Te Bukur
  Nuk Ka Në Botë Riniu Ma T'mirë
  Nusja Jonë
  O Dada Sal
  Oj Kosove
  Oj Lulie
  Perhajer
  Po Bjen Surla E Tupani
  Po Du Veq Me Tpa
  Po Jetoj Ne Vetmi
  Potpuri
  Potpuri (Gezuar 2016)
  Potpuri (Gezuar 2018)
  Potpuri (Gezuar 2019)
  Potpuri (Gezuar 2020)
  Potpuri (Gezuar 2020)
  Potpuri 2019
  Potpuri Gezuar 2015
  Pranvera
  Prishtinë - Tiranë
  Puthjet Tona
  Qanakala
  Qika Ma E Bukur
  Ramazani
  Sebahat Oj Zemer
  Sheherlike
  Shoku Jem
  Shoqe
  Shoqe O Moj Shoqe
  Shqiperine Dua
  Sot Kosova Ka Nje Hall
  Sy Zez Moj
  Synetia
  Tallava
  Te Kam Zemer (Te Ka Lali Shpirt)
  Te Kenaqemi Sebashku
  Te Na
  Tekilla Vava
  Tre Shoke
  Trendafil
  Vendi Im
  We Will Rock You Sebahate
  Zemer

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.

(Mund të lihet bosh)teksteshqip.com © 2007 - 2019