Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Dërgo Një album nga Sabiani


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Albumi duhet të jetë i publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Studio/Produksioni:


Vendosni numrin që mban secila këngë në album në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në titujt që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   Binjaket
 •   Binjaket (Remix)
 •   Bukuri
 •   Dale Moj Borebardhe
 •   Dashuria
 •   Dridhe
 •   Dua Te Qaj
 •   E Di
 •   E Ke Gabim
 •   Egoist
 •   Eja Vetem Sonte
 •   Fabi
 •   Falme, Falme
 •   Falme, Falme (Rmx)
 •   Hajde Hajde
 •   Hej, Hej Tani Me Lodhe
 •   Hit Hit
 •   Ik Largohu
 •   Ik Or Djale
 •   Imagjinata
 •   Je E Bukur Moj Shejtane
 •   Jo Nuk Te Besoj
 •   Kënga E Nënës
 •   Kolazh (Gezuar 2020)
 •   Krejt Shqipet
 •   Lotet I Fsheh
 •   Loti Per Nenen
 •   Lozonjare
 •   Luje Luje Zemer Ti
 •   Marshalla
 •   Me Do A S'me Do
 •   Me Kujtohet
 •   Me Mungon
 •   Me Thuaj Te Dua
 •   Misioni I Pa Mundur
 •   Mos Luaj
 •   Mos Më Kërko
 •   Mos Me Ngushello
 •   Mos Me Thuaj Me Fal
 •   Mos Mu Afro
 •   Ne Dore Kam 2 Trendafila
 •   Nejen Kallim
 •   Nena Shqiperi
 •   Nese Ti Me Pret Moj Vajze
 •   Nete Ne Yje
 •   Nga Nje Here Ti Me Kujto
 •   Nje Sekonde
 •   Pa Titull
 •   Pa Ty
 •   Per Ty Dashni
 •   Per Ty Do Vdes
 •   Per Ty Vdes Me Deshire
 •   Po Te Pres
 •   Poso Mu Lipis
 •   Pres Te Ndryshosh
 •   Pse Ne Enderr
 •   S'te Besoj
 •   Se Bashku Me Sali Berishen
 •   Shko Tani
 •   Show Biz
 •   Show Biz 2
 •   Sta Fali
 •   Ta Ceki Buzen
 •   Te Me Duash
 •   Te Thashe Te Dua
 •   Tequila
 •   Toke E Shkretuar
 •   Trerndeline E Malit
 •   Tullaci
 •   Uh Bre Cuce
 •   Xhelozia
 •   Zemra Ime

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.