Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Dërgo Një album nga Lendita Selimi


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Albumi duhet të jetë i publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Studio/Produksioni:


Vendosni numrin që mban secila këngë në album në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në titujt që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   20 Vjet Te Nana
 •   Ah Dashni E Vjeter
 •   Ani Lulja Jonë Banu Gati
 •   Ç'po Përzihet Prizereni
 •   Çonu Çika Ju Zu Dreka
 •   Bashkimi Kombëtar
 •   Beqare
 •   Burgosja E Vllaut
 •   E Di Çfarë Zemre Ke
 •   Falma
 •   Gurbeti
 •   Hajde Me Mu
 •   Hajde Nuse Reja Jeme
 •   Hajt Moj Nanë Se M'i Lujte Mentë
 •   I Dul Flaka
 •   Ike Si Dallge
 •   Jalla Moj Mihane
 •   Jena Motra Kallabllak
 •   Kalle Vllau Jonë Me Raketa
 •   Kam Dy Molla Sherbetli
 •   Kenge Per Zahir Pajazitin
 •   Kur Jam Kan Ni Vakt I Ri
 •   Kush Ta Blejti
 •   Kush Tka Rrejt
 •   Linda Moj
 •   Loqka Jeme
 •   Lulien E Kem Kunat
 •   Lumja Nana
 •   Luni Vajza Luni Çuna
 •   Maturantet
 •   Me Ka Vra
 •   Moj Trimereshë E Oso Kukës
 •   Mos Luj Me Mu
 •   Në Oborr Tonin Oj Lulie
 •   Neser Ne Gurbet
 •   Një Shqipri Një Mëmëdhe
 •   Nje Unaz
 •   Nusja Jon E Bukur
 •   O Ç'po Shkon Goca Me Korr Në Arë
 •   O Llokum
 •   Oj Lulja E Blinit
 •   Para Dere
 •   Per Ata Sy Te Shkruar
 •   Potpuri (Gezuar 2019)
 •   Potpuri (Gezuar 2020)
 •   Potpuri 2019
 •   Prej Sabahi
 •   Qka Paska Bilbili
 •   Qukullada
 •   Sa Here Don Mem Pa
 •   Sot Ose Nesër
 •   Tallava
 •   Valle Dasmash
 •   Zemër Zemër
 •   Zemer Me Dogji Malli
 •   Zemra Ime

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.