Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Dërgo Një album nga Viola


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Albumi duhet të jetë i publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Studio/Produksioni:


Vendosni numrin që mban secila këngë në album në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në titujt që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   100 Thirrje Mi Ke Ba
 •   20 Vjet
 •   A Jam Pjese E Zemres Tende
 •   Ah Moj Nan
 •   Alo, Alo
 •   Ani Ani Loqka Jem
 •   Ani Ani Shko
 •   Ashiqare
 •   Bahet Mire
 •   Burrin Kavaler
 •   Dashni
 •   Dashuria Nuk Eshte Interes
 •   Dashuria Nuk Ka Kusht
 •   Dikur Ishim Bashke
 •   Dikur Te Deshta
 •   Ditelindja
 •   Dot Vie Dita
 •   E Deshta
 •   E Dua Djalin Shqipetar
 •   E Ke Dysh
 •   Edhe Sonte Edhe Neser
 •   Edhe Sonte Ty Te Pres
 •   Gurbeti
 •   Hajde Nuse Me Duvak
 •   Hall Hall
 •   Hanko Halla
 •   I Harrove Fjalet
 •   I Zoti I Shpise
 •   Ike Per Te Me Lenduar
 •   Ishte Ishte
 •   Jeta Qenka Shume E Mire
 •   Kalle Kalle I Zoti I Shpis
 •   Kam Gabuar
 •   Ke Ndryshu
 •   Knoma Kengen
 •   Ku Ke Rrushe
 •   Ku Me Mbeti Dashuria
 •   Kuptoje
 •   Kur Knohet Kenga
 •   Larg Njeri Tjetrit
 •   Leshoje Lidhjen
 •   Lojrat Tua
 •   Loqk Shpirt E Zemer
 •   Luj, Luj E Mos Vuj
 •   Maturante
 •   Me Sy Mbyllë
 •   Moj Serbi
 •   Mos Beso
 •   Mos Beso 2015
 •   Mua Ki Mem Mbajte Ne Mend
 •   Nanes
 •   Ne Shikim Te Par
 •   Nese Me Ke Dashur
 •   Një Puthje
 •   Nuk Ka Kusht
 •   Nuk Mundem Të Vdes
 •   Nuk Shitet Zemra
 •   O Melhem
 •   Oj Nafaka Jeme
 •   Ose Ty Ose Kërkon
 •   Pa Ty Qenka Veshtir
 •   Për Nënën Time
 •   Per Te Pagjeturit
 •   Per Ty Po Vuaj
 •   Pike Ne Zemer
 •   Pina Viski
 •   Po I Thote Nana Bijes
 •   Po Te Pres
 •   Po Te Pres 2015
 •   Po Vjen Nusja
 •   Potpuri 2008
 •   Potpuri 2009
 •   Potpuri Dasmash (Gezuar 2020)
 •   Potpuri Gëzuar 2017
 •   Potpuri Gezuar 2016
 •   Pritem Pritem
 •   Pse Nuk Me Tregon
 •   Pse Po Xhelozon
 •   Qikat E Dijaspores
 •   Qikat E Dijaspores 2015
 •   Qike Qike
 •   Qka Ka Zogu
 •   S'dua
 •   S'ke Ça Thu
 •   S'ta Fali
 •   Sa Shume Me Gezove
 •   Sa Te Lumtur Ishim Ne
 •   Shko
 •   Shkove
 •   Shkurt E Trup
 •   Si Me Ty Si Pa Ty
 •   Si Per Zemer Si Per Sy
 •   Sikur Te Kisha Pran
 •   Sikur Ty Nuk Gjeta
 •   Sjam Per Ty
 •   Sy Me Sy
 •   Syri Embel Me Shikon
 •   Syri Keq
 •   Të Bëhem Lot
 •   Të Emrova Zemër
 •   Te Dua
 •   Te Dua Dhe Pik
 •   Te Lutem Me Kupto
 •   Telefonin Pse Pe M'shel
 •   Thashethemet E Sakakut
 •   Ti Je Qyqan
 •   Ti Nuk dashurohesh Kurr (Jeten E Ke Aventur)
 •   Ti Zemer Nuk Kishe
 •   Ty Nuk Te Perkulem Kurr
 •   Un Jetim Dy Her Mbeta
 •   Unaza
 •   Une Te Dua
 •   Urime Ditlindja
 •   Vallja E Rugoves
 •   Vet Fajin E Kam
 •   Vuajtjet E Dynjas
 •   Xhamadani Vija Vija
 •   Zemra Jem

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.