Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com
  • Dërgoni Një album


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta.
Albumi duhet të jetë i publikuar ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tane.
Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album.

Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit: Studio e prodhimit:

Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë Vendosni numrin që mban secila këngë në album. Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
  1 Tetori
  A Dashni
  A Duhet A S`duhet ?
  A Ka Kush Qe Na Bjen Nfije
  A Ke Gjete Ma Mire
  A Ke Zemer
  A Me T'fol A Mos Me T'fol
  A Me Te Thane
  A Po Shkojme Te Shoku Jone
  A Te Kam Shpirt
  Aga Hasan Aga
  Aga Imeri
  Ah Dashni
  Ah Mori Moll
  Aj Kush Tka Rrejte Aj Te Ka Mashtrue
  Amerik Larg M`je Qillu
  Andrra
  Anes Se Lumit
  As N'tok As N'hava
  As Në Prishtinë As Në Tiranë
  As Nuk Thrret As Nuk Troket
  Ashikun E Kam Ushtar
  Çka Po Me Nem
  Çka Po Thu
  Besa
  Besa E Jon Esht Flamuri
  Bija Ime
  Bjeri Bjeri Qati Defi
  Bukuri Moj Bukuri
  Cauce E Lales
  Cigarja
  Cka Poj Thot Dema Kadris
  Cuc E Bukur
  Cuca E Kosoves
  Cuce E Bukur
  Cufurrakja
  C`ka Ke Dasht E Ke Pas
  Dasem T'madhe Jem Tuj Ba
  Dashnia Çmenduria
  Dasht E Pa Dasht
  Dashuria
  Dasma
  Dasma E Kosoves
  Demeli Dhe Puntori
  Deshmoret
  Diaspora
  Dikur
  Dil Ma Shpesh Ti Moj Qik
  Dil Te Kroni Cuco
  Djal Ma I Miri
  Djal Mos Ma Zin Priten
  Do Te Vij
  Dola N'bahqe Me Shetit
  Dora Po M`dridhet
  Dul Bilbili
  Dushk Për Gogël
  Dy Lulekuqe Nje Boj Peme
  Dy Nafaka Smunden Me T`ra
  Edhe Ketu Eshte Toka Ime
  Edhe Pse
  Erdh Pranvera Erdh Behari
  Fajtor Jam
  Fëllënza
  Femijë I Braktisur
  Fjal E Bes
  Fjalë, Fjalë
  Fjalt Me Ven Kan Mu Permen
  Fol Fol
  Fryj Moj Ere Demokratike
  Fukara Me Gjepin Plot
  Gjithkujt Buken Mos Ja Jep
  Gjithmonë
  Gjyshi & Gjyshja
  Gurbeti
  Gurbetqar
  Hajde Mysafire
  Hajt Hajt
  Hajzer Rexhepi
  Hallall Ta Kisha Ba
  Halle Halle Esht Kjo Jet
  Hamdi Hajzeri
  Harro Zemer Ce Ke Dasht
  Helm Ne Mjalt
  Her Vjen Her Nuk Vjen
  Here Jam Lyps, Here Jam Mbret
  I Zoti Shpis
  Iku Beqaria
  Ja Me Gru Ja Me Vlla
  Jam I Shkret Tu Mendu
  Jeho Kënga Ime
  Jem Ilira Jem Teuta
  Jetimi
  Jo Nuk Ndahet Mitrovica
  Ka Çel Trendafili
  Ka Me Te Ardhe Prej Zotiti
  Kalle Kalle Nanë
  Kam Ba Be
  Kan Te Vret E Bajtë Me Shnet
  Kang Per Xhem Gostivarin
  Këngë Për Isë Kastratin
  Keng Per Rrahim Beqirin
  Kenga Per Babane
  Kenge E Fundit Per Ty
  Kenge Lirie
  Kenge Per Basri Canollin
  Kenge Per Gjem Gostivarin
  Kenge Per Jusuf Gervallen
  Kenge Per Vellaun (murteza Ferati)
  Keq
  Keq Je Ti, Keq Jam Une
  Kjofsha I Keq E Me Nafak
  Kndon Bylbyli N'dardhe E N'dardhe
  Kno Me Mu
  Kohe E Humbur
  Kosovare
  Ku E Kemi Vllaun
  Ku Je
  Ku Je Shok Ku Je Vlla
  Ku Pik Loti Ka Dashni
  Kujtim Mollen Do Ta Mbaj
  Kujtoje
  Kur Do Te Kthehesh
  Kur I Musha 20 Vjet
  Kur Kam Dal Te Dera E Madhe
  Kur Ta Thash Fjalen E Par
  Kur Te Kthehsh Ti Bre Djal
  Kurgja Spo I Marrim Ksaj Bote
  Kush Ka Dashuri Krejt I Ka
  Kush Na Vrau Dashurin
  Kush Po Ja Thote Kenges
  Kush Po Knon Pa Merzi
  Kushtrimi I Liris
  Larg Trollit Tim
  Le Te Na Vijne Dasmoret
  Leter Nga Malet
  Loja E Shqiponjave
  Lotet Sbehen Gjak
  Loti Në Faqe
  Lum Nana Per Djalin
  Lumi Iber Shum I Gjat
  Lumja Nena
  Ma Ke Marre Fuqin
  Malli I Mergimtarit
  Malli Per Nenen
  Matane Sharrit Vjen Njt Ze
  Matura
  Maturant (Përpunim 2016)
  Maturanteve
  Më Trego
  Mërgimtari
  Me Çka Vim Me T'marr
  Me Dashni
  Me Dy Fytyra
  Me Hile Me Hile
  Me Ket Kenge
  Me Lejo Kosove
  Me Mbyte E Mlegjall
  Me Mu Qike
  Me Mungon
  Me Nje Lule S`qel Pranvera
  Me Ty (Krejt I Kisha Fal)
  Me Ty Asnjeher
  Melodi E Keputur
  Mendo!
  Merre Jeten Time
  Mindili
  Mir Keq
  Mixhoku Merakli
  Mka Fal Zoti Per Ket Dit
  Moj E Mejra Si Lulja E Livadhit
  Moj E Mira
  Moj E Mira N'atë Shpat
  Moj E Mira N'diaspore
  Moj E Mira Qufurrake
  Moj E Mira Te Bunari
  Moj Syzez
  Molla N'rrem
  Mori Çikë Që Del Te Lama
  Mori Çike
  Mos Ma Kujto Ndarjen
  Mos Me Kerko
  Mos Me Shkel Me Kam Noborr
  Mos Qaj
  Mos Qaj
  Mos Qaj Per Mu Prishtin
  Mos Shko
  Motra E Ushtarit
  N'tetove Qarshi
  Na Erdhe Dita
  Na Ra Puna N'terezi
  Nan Mori Nan
  Nasht Nasht
  Naze Naze
  Në Ballkon
  Ndashtë, Ndashtë
  Ndoshta Isha Pak E Re
  Ndryshe Fole, Ndryshe Dole
  Ne Dritare Te Burgut
  Ne Mergim U Treta
  Ne Prekaz S'vdes Amaneti
  Ne Stamboll Mbreti Nis Po Flet
  Nenes
  Ner Ni Hije
  Netët Pa Babain
  Nexhadi Kuqi
  Nga Mergimi Kur U Ktheva
  Nje Qind Here
  Nje Takim
  Njeri Edhe Grua
  Nuk E Lshojme Vendlindjen
  Nuk Esht Marre Me Kjat Per Ty
  Nuk Harrohet
  Nuk Te Deshta
  Nuse Tash Je Nis
  Nusja E Dardanise
  Nusja Jon
  O Bilbil Me Penda Jeshil
  O E Bukura Jem
  O Gurbet I Zi
  O I Keq I Shtremt
  O More Bilbil
  O S'tkerkoj Ma
  Oh A E Di
  Oh E Dashur Perendi
  Oh Moj Lulja Manushaqe
  Oj Dora Me Kan
  Pala E Flokut
  Para Neje
  Parja Shkon Te Parja
  Pashë Driten Tënde
  Pavaresia
  Për Çiftin E Ri
  Për Hajr Nanë Synetia Djalit
  Per Flamur
  Per Kujtim Te Dashuris
  Per Ty Drite, Per Mu Terr
  Perqafome
  Pijaneci
  Pikon Loti
  Plaku Dhe I Riu
  Po E Jo
  Po Na Merr Vallja Hijeshi
  Po Te Pres
  Po U Desht Jem Boletina
  Potpuri
  Potpuri 1 (Gezuar 2015)
  Potpuri 1 (Gezuar 2018)
  Potpuri 1 (Gezuar 2019)
  Potpuri 2 (Gezuar 2015)
  Potpuri 2 (Gezuar 2018)
  Potpuri 2 (Gezuar 2019)
  Potpuri 2010
  Potpuri 3 (Gezuar 2015)
  Potpuri 3 (Gezuar 2018)
  Prap Ne Dardani Dot Bjen Nji Tupan
  Pres Me Ardhe Nje Dite E Bardhe
  Prit Me Drite E Prit Me Net
  Prit Naksham Prit Nsabah
  Pritë Sa T'vi Nga Gurbeti
  Pse Ma Ktheve Shpinen
  Pse Mje Idhnu
  Pse Nuk Erdhe
  Pse Po M'provokon
  Pse Po Pyt,kur Mke Mbyt
  Pse Po Qajn Sy Zeza
  Pse Pse
  Pyesin Femijet E Mjer
  Qiftelija Ime
  Qiken E Qojna Nuse
  Qka Ke Dasht E Ke Pas
  Qka Ke Dashte
  Qka T'bon Vetja S'ta Bon Kush
  Qka Ti Baj Zemres
  Qysh Spo Tvjen Gjynah Per Mu
  Refugjati
  Rob I Dashnise
  Rrahim Bajraktari
  S'kam Lan Ven Pa Te Permen
  S'te Kerkoj Ma
  S'u Thane Lotet E Mergimtarit
  Sa Here
  Sa Te Dua
  Sdu Me Dit Sa Je Merzit
  Se Kam Prit
  Serbi, Shtrige E Vjeter
  Shamia Boj Pembe
  Shko
  Shpejt, Shpejt M'ke Harru
  Shpijat Me Pleq
  Shqipëri T'uron Tetova
  Shtate Udhe E Shtate Mahalle
  Si Je
  Si Ke Puna Per Me Dal
  Sille Botën Krejt
  Sillet E P'shtillet
  Skam Lan Vend
  Sokol Sopi
  Sonte Kënga Ime
  Sy E Zemer
  Sylejman Kuka
  Syni Jem
  T'kam Kerku
  Ta Bashkojm Shqiprin
  Takimi Ne Istikam
  Tash Eshte Vone (Mos Me Thuaj)
  Të Prift E Mbara
  Te Kerkoj Falje
  Te Kerkojn Lotet E Mi
  Te Takova
  Therret Tetova E Sharrit
  Thuaj
  Ti E Din Ilaqin Tem
  Ti Larg Meje Do Te Jesh
  Ti Ma Ndryshon Jeten
  Ti Me Fat, Une Pa Fat
  Ti N'zemren Time
  Ti Nuk Je Mo
  Ti Te Dada E Ki Vendin
  Toka Sna Kish Majt
  Trokas
  Tuci Trimi
  Tungjatjeta Ibrahim Rugova
  U Nisa Nga Tetova
  Udha E Mbare
  Urime Nga Laberia
  Veç Me Ditë Ku Je
  Vec Ne Dry Te Kisha Majt Ty
  Veq Dashni
  Vetëm Një Natë
  Vijnë Vaporat
  Vjehrra
  Vllaznillaku
  Vokrri N’Zemrat Tona
  Vone
  Ylfete Humolli
  Ylli Im Nuk Ndizet Ma
  Ymer Aga
  Zakon Burri E Ka Pase
  Zani I Shpirtit Tim
  Zbret Shqiponja N'mes Kosoves
  Zemrat Dashurohen
  Zemrat Qe N'dahen
  Zemren Me Ta Fal
  Zeshkane
  Zgate Zot
  Zgjati Kambt Sa T'mrrin Jorgani
  Zgjohen Nipat E Azem Galices
  Zor Me Tpa E Me U Nda
  Zoti M'vrafte N'lipsha Ma Mire

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.

(Mund të lihet bosh)teksteshqip.com © 2007 - 2019