Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Dërgo Një album nga Lyric Master


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Albumi duhet të jetë i publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Studio/Produksioni:


Vendosni numrin që mban secila këngë në album në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në titujt që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   24/7
 •   A Ja Ka Vlejt
 •   A Ka Naj Sen
 •   A Kthehesh
 •   A Tkom Thon
 •   Ajo Osht Vetem
 •   Ajo Po Qan
 •   Alone
 •   Andrra
 •   Ani
 •   Asaj
 •   Asaj I Fola
 •   Atmosfera Nxehet
 •   Çfare Je
 •   Baby
 •   Dallojna
 •   Darka
 •   Dashuri E Parë
 •   Dashuri Nuk Patem
 •   Dashuria E Nje Personi
 •   Data Jon
 •   Dit E Nat
 •   Don't Stop Now
 •   Dua Dua
 •   Dy Lot
 •   E Pamundur
 •   E Pamundur (Version 2)
 •   Engjull I Nates
 •   Errësirë
 •   Femen Pa Ndjenja
 •   Femit Jetima
 •   Filloj Misioni
 •   Fshima Lotin
 •   Fundi I Miqesis
 •   Gabova
 •   Hajt Veq Pak
 •   I Am Single Realitet
 •   I Feel You
 •   I Lenduar
 •   I Merzitur
 •   I Need You
 •   I Pavlefshem
 •   I Vetmuar
 •   Je Ti
 •   Jo Nuk Shkon
 •   Kemi Me Dal
 •   Kjo Melodi
 •   Koha Na Ka Nda
 •   Kom Faj
 •   Ku Ishim Dje
 •   Ku Je
 •   Lamtumir
 •   Letra E Fundit
 •   Loti Yt
 •   Ma Sexy
 •   Malli Ka Me T'marr
 •   Me Kerkon
 •   Me Mall
 •   Mexicana Girl Donika
 •   Mi Amor
 •   Mos E Lendo
 •   Mos M'thirr
 •   Munges Drite
 •   N.U.N. (Remake)
 •   Nashta
 •   Nuk Dua Ta Di
 •   Nuk E Di
 •   Ose Po Ose Jo
 •   Pa Ty S'dua T'jem
 •   Per Ty
 •   Per Ty Ska Diell
 •   Po Pse
 •   Po Te Pres
 •   Pom Smun
 •   Prap Te Them
 •   Provom Pak
 •   Pse Po Shkon
 •   Qa Se Pret
 •   Qaj
 •   Qfar Reperi Jom
 •   Sa Kujtime
 •   Sa Me Larg
 •   Se Di
 •   Secret Love
 •   Shqiptare Kosovare
 •   Shum Po Du Me T'pa
 •   Shume Te Dua
 •   Si Ke Zemer
 •   Si Te Harroj
 •   Sjena Kon Na
 •   Sot Po Qaj
 •   Summer Without You
 •   T'kom Borxh
 •   Te Dua Me Mungon
 •   Te Dua Pa Arsye
 •   Ti Je Ajo
 •   Ti Me Le
 •   Ti Pse Ke Shku
 •   Tung Tash
 •   Urime
 •   Urime Ditlindjen
 •   Vazhdo
 •   Veq Nemer Tem
 •   Vera Pa Ty
 •   Vet Nuk T'lo

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.