Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com
  • Dërgoni Një album


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta.
Albumi duhet të jetë i publikuar ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tane.
Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album.

Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit: Studio e prodhimit:

Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë Vendosni numrin që mban secila këngë në album. Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
  A Me T'prit
  Ani Knon Bilbili
  Asaj
  Bajna Darsem
  Dashurine Ta Kam Fal
  Dashuro Vajze
  Digju Kallu
  E Kisha Nje Lule
  E Pamundur
  Engjellesh E Bukur
  Fotografia
  Gabova
  Habibe Dashnore
  Haj Medet Oj Nane
  Hajde Knojna Me Daire
  Hiq Kurqysh
  Iku Beqaria
  Jam Merzit
  Jena Gzu O Jena Gzu
  Jete S'ka Pa Ty
  Kadal Dal Dashni
  Kalle Kalle Malin
  Knojna Me Shuplak
  Knoni Qika Me Daire
  Koha Mua Qme Kaloj
  Kush Po Vjen Me Temena
  Lakmitare Je
  Lamtumir O Lamtumir
  Lamtumire
  Loqka
  Lozonjare
  Lujma Lujma
  M'ka Marr Malli Per Nenen
  Maturant
  Maturanta
  Mesazhi Ne Telefon
  Mora Fjale
  Ne Dashni
  O Jemi Mbledh
  Pa Fat
  Po Bojm Lum E Mashallah
  Po I Bjen Era Rete E Zeza
  Po Thote Vllau Jone Jam I Pasur
  Potpuri
  Potpuri Dasmash 2016
  Pse
  Pse S'me Thirre Vash
  Qajin Kur Ta Pish
  Qobanesha
  S'e Di Ku Je
  Sa Mire Po Lun Sa Mire Po Kcen
  Sa Qindra Net
  Shko
  Shkon E Vjen Ka Dera Ime
  Sot Kem Dasem Syneti
  Ti E Lumtur E Lumtur
  Ti Te Une
  Tradhtare
  Tuman Kuqe
  Unaz
  Wi Wi
  Zemer

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.

(Mund të lihet bosh)teksteshqip.com © 2007 - 2019