A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com
  • Dërgoni Një album


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta.
Albumi duhet të jetë i publikuar ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tane.
Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album.

Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit: Studio e prodhimit:

Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë Vendosni numrin që mban secila këngë në album. Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
  Ah Sikur Kjo Jete
  Aman E Kam Dashtë Një Zambak Te Bardhë
  Asnjehere
  Dashuria
  Dashuria Endet
  E Mohove Dashurin
  E Ndezim Pak
  Eja
  Emotive
  Fajtor Nga Pafajsia
  Herët A Vonë
  Ik Tani
  Jam Si Rreze
  Je Ti, Je Ti
  Jeta S'është Loder
  Kill The Beat
  Kitara
  Kur Nuk Shkon Nuk Shkon
  Leje Leje
  Lejla
  Loçka Jeme
  Lozonjare
  Malli Im
  Me Doren Shtrire
  Me Iku Dashuria
  Me Lot Në Sy
  Miresia Dhe E Verteta
  Music
  Music (Remix)
  Nderi i Kombit (Ibrahim Rugova)
  Nenes
  New York
  Nje Trendafil
  Nje Unaze
  Not That Kind
  Pa Te Nuk Mundem
  Pa Ty
  Per Buzet Qe S'puthin Si Me Pare
  Perse Na Iken Endrrat
  Pse Vonon Dashuri
  Puthjen Time
  Sa Herë M’ke Dasht
  Sonte
  Tani Me Tjetrën Je
  Të Dua Zemër Ty Të Dua
  Te Kenaqemi Se Bashku
  Ti Nuk Je
  Vetem Ty

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.

(Mund të lihet bosh)teksteshqip.com © 2007 - 2019