Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Dërgo Një album nga Blero


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Albumi duhet të jetë i publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Studio/Produksioni:


Vendosni numrin që mban secila këngë në album në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në titujt që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   #1Her
 •   045
 •   1000
 •   154
 •   5
 •   6 Cope Jete
 •   A E Din
 •   A Thu Baby
 •   Ajo Apo Ti
 •   Ama Buzen
 •   Athu
 •   Baby
 •   Bashkë
 •   Bingo
 •   Boll Ma
 •   Can't You See
 •   Celebrity
 •   Close The Book
 •   Crazy
 •   D.O.V
 •   Dance
 •   Dashni Me Fajde
 •   Dashuri Pa Fund
 •   Dashurova (Loçkë)
 •   Dasma
 •   Dridhe
 •   Dua Te Jem Me Ty
 •   Eja Ti
 •   Ende Te Dua
 •   Faleminderit Nënë
 •   Falja
 •   Falma
 •   Fiksimi Im
 •   Fjalet
 •   Fly Away
 •   Fotografia
 •   Front Page
 •   Hajde Shpirti Im
 •   Hajde Zemer
 •   Hapi I Parë
 •   Harrova
 •   Heiterat
 •   Higher
 •   I Hate U (llokumja)
 •   I Lartesuar Je
 •   I Thash Te Dua
 •   I Wanna Feel
 •   I'm Sorry
 •   Inati
 •   Ishe Si Lule
 •   Jar Na Na
 •   Jo Jo
 •   Ke Gabu
 •   Kthehu Ti
 •   Kthehu Ti (clubmix)
 •   La Vida Loca
 •   La Vida Loca (Remix Me Dosta)
 •   Lambo
 •   Loving You
 •   Magic Girl
 •   Marshallah
 •   Mbylli Syte
 •   Me Mungon
 •   Me Thuaj Kush Je Ti
 •   Me Ty
 •   Merr Guxim
 •   Mos Me Refuzo
 •   Mos Thuaj
 •   Mshile Gojen
 •   N.U.N
 •   Ndale
 •   Ngrite Koken Lart
 •   Një Moment
 •   Nje Dite
 •   Nr. 1
 •   Nuk Me Deshte
 •   Nuk Mundem Pa Ty
 •   Nuk Te Dua
 •   O Baby
 •   Pa Ty
 •   Papritur
 •   Per Nje Nate
 •   Per Ty
 •   Pergjithmone
 •   Plaga Ime
 •   Pse
 •   Put Ya Hands Up
 •   Rock City
 •   Rock You
 •   Rren
 •   S'du Shoqe
 •   S'e Di
 •   S'e Kuptoj
 •   S'ke Jete
 •   Sexy Moves
 •   Shake It
 •   Shake Shake
 •   Shake Tha Ass
 •   Sinorita
 •   So Sexy
 •   Sonte
 •   Sonte Mos Qaj
 •   Summer Love
 •   Survive
 •   T'kam Dasht Me Shum
 •   T'kam Humb
 •   T'kom Mall
 •   Ta Ha Gojën
 •   Të Bashkuar
 •   Të Ndjej
 •   Te Dua
 •   The One
 •   The Walls (Muret)
 •   The Way I Iam
 •   Thuaj
 •   Ti Aktron
 •   Ti Je Krejt
 •   Tradhtare
 •   Un Me Ty
 •   Untouchable
 •   Veq Du Me Dit
 •   Where The Party At
 •   You And Me
 •   You Took My Love
 •   Zemer Bosh
 •   Zeshkane

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.