Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com
  • Dërgoni Një album


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta.
Albumi duhet të jetë i publikuar ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tane.
Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album.

Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit: Studio e prodhimit:

Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë Vendosni numrin që mban secila këngë në album. Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
  A T'bjen N'mend Per Mua
  Ashtu-Keshtu
  Barnatorja
  Beje Zemren Guri
  Boll Lujte
  Dalim Sonte
  Djale Simpatik
  Duhemi
  E Teta E Verteta
  Eja Tek Une
  Hajde Zemër
  Hipnotizon
  Iluzion
  Knaqu Knaqu
  Krejt Kena Mi Bo
  Kur Dua
  Ma Thuaj
  Me Pelqen
  Me Pizhamat E Tua
  Me Pizhamat E Tua (Remix)
  Mendo
  Moj E Mira N'ato Male
  Mos Harro
  Na Dy Jena
  Nata
  Ne Mendjen Time
  Neper Shtratin Tend
  Nje Engjull
  Nuk Ka Vend
  Oh Baby Baby
  Pacanga
  Për Ty Flas
  Potpuri
  Potpuri (Gezuar 2019)
  Potpuri (Gezuar 2019)
  Pranoje
  Rezerve
  S'ka Problem
  Santorini
  Syte
  Te Kam Prane
  Ti Se Din Qka Don
  Veq A Po Don
  Veq Ty T'du
  Zemren Falma

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.

(Mund të lihet bosh)teksteshqip.com © 2007 - 2019