Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com
  • Dërgoni Një album


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta.
Albumi duhet të jetë i publikuar ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tane.
Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album.

Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit: Studio e prodhimit:

Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë Vendosni numrin që mban secila këngë në album. Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
  1 Jem
  14 Tetori
  A E Din
  Baba Din
  Bounce
  Diss Tuli-g
  Ditelindja Pa Ty
  Down Down
  Dridhe Loqka Jem
  Dridhet Veni
  Dul Lulija Te Bunari
  E Embel
  E Kom Femnen G-sta
  E Kom Nxon Tjetren
  Eci Gjon
  Extra 4 Arian Effectin
  Femen Gangsta
  Gurbeti
  Hajd Ruju
  I Vogel
  Ja Qesim Flaken
  Ju Shkeli (diss Hysen)
  Kalle Kalle
  Kallu Loqk
  Kombinim
  Kush Jena Na
  Loqka Vogel
  Maturantet
  Meine Blondine
  Mfal Nane
  Mir E Din
  Molla E Ndalume
  Mos U Tut
  N'shkoll
  N'shpirtin Tem
  Na Kem Hite (désolé Shqip)
  Oj Qik
  Oo Sa Pulen E Mir
  Pini Me Mu
  Prane Teje
  Prap Te Du
  Pse Me Le Vetmi
  Pse Na Le
  Pse Ti
  Qelu
  Qik E Lazdrume
  Qik Shtepiake
  S'di
  Shake That Sheat
  Shko Ti
  Ska Mat Fort
  Syn
  Ta Ha Loqken
  Ta Pshurri Frajerin
  Tallava
  Tash Un Po Vuj
  Te Dua Pergjithmon
  Ti Po Don Mu Shty
  Ti Shkove
  Une Te Du
  Veq Ty
  Zemer
  Zemer Ta Ha Loqken Ty
  Zemra

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.

(Mund të lihet bosh)teksteshqip.com © 2007 - 2019