Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Dërgo Një album nga Taulant Bajraliu


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Albumi duhet të jetë i publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Studio/Produksioni:


Vendosni numrin që mban secila këngë në album në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në titujt që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   1 Ne 1 Milion
 •   5 Minuta
 •   A Kthehesh
 •   A Muj Met Thirr
 •   A Po Vjen Me Mua
 •   A Te Bjen Ne Men Dashnia
 •   Adrenalina
 •   Ajo
 •   Ajo Ishte Me Gersheta
 •   Ani Moj Lulije
 •   Antigona
 •   Çfarë Nafake
 •   Babë E Bir
 •   Boll
 •   Bum Dera Boni
 •   Cka Do Bojna
 •   Dada Sale
 •   Dashnia E Zemres
 •   Dashuria E Pare
 •   Dashuria Rinore
 •   Djale Kosove Jam
 •   Duro Zemer
 •   Dy Syt Qe Me Deshten
 •   E Pamundur
 •   Edhe Guri E Ka Dite
 •   Eja Vetmi
 •   Erdha Veq Për Ty
 •   Hajde Hajde Xhane
 •   Hajde Luj O Shpirti Jem
 •   Hajde Luj Qyqek
 •   Hajde Naze
 •   Hasëm
 •   Hidhe Vallen Me Sevda
 •   Jan Ba Burra Djemte E Babes
 •   Je Larg Je Larg
 •   Jetimi I Babes
 •   Kafe Muhabet
 •   Kajmak
 •   Kisha Shku Ne Prishtin
 •   Knaqu Pa Mu
 •   Knoni Qika Me Dahire
 •   Luaje Vallen
 •   Luj Me Mua Luj
 •   Lujmi Lujmi
 •   Lule Uskane
 •   Lulet E Dashnis
 •   Me Bere Per Vete
 •   Mesazhi Ne Telefon
 •   Mi More Krejt
 •   Mikesha Ime
 •   Miliona Klikime
 •   Molla E Ndaluar
 •   Mos Me Le
 •   Nëse Me Zemër
 •   Nëse Nesër Vdes
 •   Nero, Nermina
 •   Ni Dashnore E Kam Pas
 •   Nuk Ja Vlen
 •   Nuk Ta Boj Haram
 •   Nusja Jone Me Tel
 •   O Dola Jasht Oj Nane
 •   O Jaran
 •   O More Djalo I Ri N'at Gurbet
 •   Oh Gurbet
 •   Oj Dashnore
 •   Pa Faj
 •   Per Ty
 •   Po Te Pres
 •   Potpuri (Gëzuar 2017)
 •   Potpuri (Gezuar 2019)
 •   Potpuri (Gezuar 2019)
 •   Potpuri (Gezuar 2019)
 •   Potpuri (Gezuar 2020)
 •   Potpuri (Gezuar 2020)
 •   Potpuri (Gezuar 2020)
 •   Potpuri 1 (Gezuar 2019)
 •   Potpuri 2 (Gezuar 2019)
 •   Potpuri 2019
 •   Potpuri Dasmash 2017
 •   Puthjet Tona
 •   Qu Oj Kosove Qu
 •   Rreth E Rreth
 •   S'di Pse Ta Kam Fal
 •   S'mundem Pa Ty
 •   S'ta Bëj Hallall
 •   Sa Mire Ta Bana
 •   Sa Mka Marr Malli Met Pa
 •   Sikur Ti Asnjë
 •   Sonte Ti Po Behesh Nuse & Lutem
 •   Syte E Zi
 •   Tek Mahalla E Fundit
 •   Tollovi
 •   Tufa,tufa
 •   Une E Marr Shkupjanen
 •   Vuj O Shpirt
 •   Zemra E Vdekur
 •   Zemren Ma Ke Plas

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.