Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Dërgo Një album nga Adelina Ismaili


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Albumi duhet të jetë i publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Studio/Produksioni:


Vendosni numrin që mban secila këngë në album në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në titujt që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   1 Banes 1 Dhomshe (Tavolina E Gjore)
 •   10 Herë Zemrën Do Ta Thej
 •   100% Zeshkane
 •   21 Here
 •   A Nuk Jam E Mire
 •   Ah Bre Babi
 •   Ah Kasandra
 •   Amaneti
 •   Ani Hajde Çiko
 •   Arome Portokalli
 •   Arome Portokalli (Remix)
 •   Biznesmeni
 •   Boll Ma
 •   Borxh M'ke Mbete
 •   Bota Ndryshe (Mundus Eversus)
 •   Botes Ia Ngre Veshin
 •   C'ka Te Beje
 •   Cigarxhiu Im I Vogel
 •   Dasma
 •   Degjoj Zilen E Shkolles
 •   Demokraci
 •   Deri Kur Keshtu
 •   Dil E Shih Moj Bije
 •   Diva
 •   Do Te Behemi Milioner
 •   Duro Zemer Duro
 •   Dy Akrepat
 •   Dy Motra Nje Frajer
 •   E Ti Moj Nuse
 •   Edhe Ket Nat
 •   Eja Te Vallezojme
 •   F.. The Government
 •   F..kers
 •   Fakt
 •   Femer & Dreq
 •   Fore
 •   Frajericës
 •   From The Beginning
 •   Hej Kaqanik
 •   Heroi I Tragjedise
 •   Hiqni Maskat
 •   I Din Meta Punt E Veta
 •   I Love You More
 •   Ira
 •   Jeta Ime Je Ti
 •   Jetoj Se Te Dua
 •   Kanagjegji
 •   Kangen Ma Kan Vra
 •   Kaos I Yti
 •   Karma
 •   Këngë Të Paharruara
 •   Kosovare
 •   Ku Ma Ke
 •   Kur Femra Hakmerret
 •   Lajmëro!
 •   Largohu Nga Frajeri Im
 •   Like A Prayer
 •   Lumja Une Per Ty
 •   Matematika
 •   Mbretereshe E Robereshe
 •   Mbylli Syte
 •   Me Kosove Luhet Komore
 •   Me Merr
 •   Me Motor
 •   Mengjesi, Neser
 •   Mirëdita
 •   Mos Ma Gjuj Diellin Me Gurë
 •   Mos Ma Ndal
 •   Muri I Berlinit
 •   Na Jena Na
 •   Nanës Tande Çka I Bana
 •   Nga Zeroja Ne Fitore
 •   Nga Zeroja, Ne Fitore
 •   Një Dit Kosovarqe
 •   Nuk Ngec
 •   O Lulja E Blinit
 •   Oh...Po, Po
 •   Për Ty Djalë
 •   Pink Panter
 •   Po E Zeme
 •   Potpuri (Adelina Ismaili Show)
 •   Prej Vranjevci Në Dardani
 •   Prej Zeros Ne Fitore
 •   Pse Po Qan Syzeza
 •   Qe 1 Vjet E 7 Ditë
 •   Realitet
 •   Rroka Mandolinen
 •   S'kam Adrese Po Bie Shi
 •   S'kam Faj
 •   S'ke Ku Shkon
 •   Sa 1000 Engjuj
 •   Sa E Bukur Je
 •   Sa Vjet I Kam
 •   Sepse Je Ti
 •   Sex Bombe
 •   Shko
 •   Shko N'r.S.
 •   Shko Vetem Shko
 •   Shokut Tim
 •   Shum Mire Do Të Ishte
 •   Skenderbe
 •   Sonte
 •   T’Iqja
 •   Ti Do Të Martohesh
 •   Trendafil Me Ere
 •   Tribalb
 •   Trimit Tim
 •   U Kall Be Daj
 •   Ujk
 •   Unë E Ti
 •   Une Duhet
 •   Uragan Çohen Krenaret
 •   Urdher I Ri Illyric
 •   Ushtarit Tim
 •   Ushtrinë Time Do Ta Bëj
 •   Vetëm Me Rini
 •   Vete Me The Te Dua
 •   Vetem Per Ty!
 •   You're My Angel
 •   Zahir Pajazitii
 •   Zemren Nuk Ta Fal
 •   Zotit

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.