Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Dërgo Një album nga Genta Ismajli


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Albumi duhet të jetë i publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Studio/Produksioni:


Vendosni numrin që mban secila këngë në album në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në titujt që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   0-0
 •   A Je Gati
 •   Accident
 •   Afer Teje
 •   Anuloje
 •   Beat It
 •   Bombarder (Ti Vetem Zemrat)
 •   Choose
 •   Dhe Vetem Bum Bum
 •   Do Te Jem Gjithmon E Jotja
 •   Dridhem
 •   Dy Dashni
 •   E Kam Provuar
 •   E Kam Shpirtin Eksploziv
 •   E Pamundur
 •   Fallin' (For A Moment)
 •   Feel
 •   Feel (Prygo Remix)
 •   Fenomen
 •   Fjale Me Bisht
 •   Gabova
 •   Game Over
 •   Guximi
 •   Hajde Bukuri
 •   Hajde Qka Po Pret
 •   Hajde Qka Po Pret (Remix)
 •   Hidhet E Dridhet
 •   Hit Zemër
 •   Horizontalisht
 •   Idolize Me
 •   Intoxicated
 •   Jan's Picikato
 •   Ju Anej Edhe Ju Knej
 •   Kabare
 •   Kenge Per Agim Ramadanin
 •   Kishe
 •   Kolazh 2014
 •   Krejt E Din
 •   Kthehu
 •   Ku Jeni O Miqet E Vjeter
 •   Kur Genta Knon
 •   La Isla Bonita
 •   Largohu
 •   Let's Get Loud
 •   Love Child
 •   Luj Me Mu
 •   Lutem
 •   Maje
 •   Me Hare
 •   Me Thrasin
 •   Melodi Pa Fund
 •   Miqet E Vjeter
 •   Mos Me Shiko
 •   Mos U Ndal
 •   Mpuq Mpuq
 •   Mu Largo
 •   Një Her Në Vit
 •   Nje Hap Kendej, Nje Hap Andej
 •   Nje Lutje
 •   Nje Panter I Zi (Nuk Ndalem)
 •   Nr 1 (remix)
 •   Nr. 1 (Femrat Shqiptare)
 •   Nuk Dua Tjeter
 •   Nuk Harrohet
 •   Nuk Je Per Asnje (S'je Per Aventure)
 •   O Moj Bukuroshe
 •   Ole Ole
 •   One Shot
 •   Outro Guximi
 •   Pa Padron
 •   Pa Ty
 •   Papi
 •   Per Ty Jam E Vdekur
 •   Pini Sonte
 •   Planet Me
 •   Poison
 •   Posesiv
 •   Pranoje
 •   Proud Mary
 •   Pse Ike?
 •   Pse Nuk Vallzoni
 •   Pse Te Dua Ty
 •   Qeni qe Leh
 •   Relax
 •   River Deep Montain High
 •   S'do Te Pres
 •   S'dua T'jem E Tjeter Kujt
 •   S'ka Me Shqipen Tone
 •   S'me Sheh Ne Sy
 •   S'mund Ta Them
 •   Sa Ilaqe
 •   Sa Ilaqe (remix)
 •   Sexy
 •   Shko
 •   Shkunde Tunde
 •   Shkune Tune (remix)
 •   Shkurt E Shqip
 •   Si Ty Nuk Ka
 •   Skllav Ti Kurrë S'do Jesh
 •   Something To Remember Me By
 •   Something To Remember Me By (remix)
 •   Squat Baby
 •   Suzana E Sefa
 •   Tani Ske Ku Shkon
 •   This Is My Night
 •   Ti Mendon
 •   Une Jam Fati Yt
 •   Une Te Dua
 •   Unfaithful
 •   Zemra Thyhet
 •   Zjarr
 •   Zor Me Mu E Keq Pa Mu

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.