Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Dërgo Një album nga Ylli Baka


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Albumi duhet të jetë i publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Studio/Produksioni:


Vendosni numrin që mban secila këngë në album në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në titujt që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   100 Vjetori Pavarsise
 •   2010
 •   Amerika
 •   Arvanitase
 •   As Ne Qiell As Ne Toke
 •   Atdhe Dashuria Lasgushi & Mitrushi
 •   Ëndrra Amerikane
 •   Baba Drenia Ngjeqar
 •   Baba Haxhiu
 •   Baba Rexhepi
 •   Baba Shefqet Gllava
 •   Baba Tomori
 •   Bandill Te Paçim Samalet
 •   Barbaros Vasiliko
 •   Bejme Kenge E Jo Shakara
 •   Burre E Grua
 •   Cape Cape Kemben
 •   Cu Ngrita Me Nate
 •   Cu Nisa Per Ne Sarande
 •   Dafina
 •   Dallandyshe E Vogel O
 •   Dervish Iliaz Skrapari
 •   Dhurate Per Ditelindje
 •   Ditet E Janarit
 •   Djemte E Debores
 •   Do Marr Sharren Te Sharroj Selvine
 •   Dola Ne Sofat Te Portes
 •   E Bukura Dheut
 •   E Merkur Mos Ardhesh Me Kurr
 •   Erdhi Dita Per Te Marre
 •   Faleminderit
 •   Fier Patos Mallakaster
 •   Fisnik Den Baba Den
 •   Fluturo
 •   Frashellinjte
 •   Fshatrat E Shkrete
 •   Fustanin Qe Ta Solla Mbreme
 •   Hapma Deren
 •   I Ziu Kur Isha Djale
 •   Ja Sheshi Ja Mejdani
 •   Je Ilaç Per Te Semure
 •   Kaba Me Klarinete
 •   Kadale Rri
 •   Kalova Nga Korca
 •   Kenga E Bandillit
 •   Kenge E Djalerise
 •   Kenge Kurbeti
 •   Kenge Per Celo Mezanin
 •   Kenge Per Iljaz Qafokun
 •   Koke E Qenit Moj Qene
 •   Kolazh, Vetem Ty Te Dua
 •   Korba Ceco
 •   Ku Ka Dashuri Ka Paqe
 •   Ku Ka Rrjedhur Do Pikoje
 •   Kunadhja Ne Mes Te Dites
 •   Kur Dalin Plakat Ne Leme
 •   Kur Kaloj Nga Korça
 •   Kur Kalon Rruges Xhane
 •   Laj Fustan
 •   Lerme O Zot Te Rroj
 •   Llokume Me Sheqer
 •   Lule E Permetit
 •   Lule Selam Labi Lule
 •   Lunxheri O Vend I Mire
 •   Magji E Dashurise
 •   Manastir Prandaj Te Dua
 •   Mblidhuni Ku Behet Kenga
 •   Me Cigare Nikotine
 •   Me Jep Nje Te Puthure
 •   Me Rente Nje Pike
 •   Me Vjen Mall Per Tepelene
 •   Memedhe Quhet Toka
 •   Mer Koburen
 •   Merrja Like Dhe Njehere
 •   Mike Me Bere Merak
 •   Mire Se Vjen Ne Shqiperi
 •   Mirmengjes Nena Ime
 •   Moj E Bukura Gjitone
 •   Moj Maro Moj Marine
 •   Moj Mu Bere Pre Martese
 •   Moj Neperka Pika Pika
 •   Ne Emer Te Shpreses
 •   Ne Koke Te Beqareve
 •   Nena
 •   Nje Stamboll I Vogel
 •   Nje Vajze Andej Nga Fundi
 •   Orkestrale
 •   Per Shum Vjet Gezuar
 •   Permbi Tepelene
 •   Picari
 •   Pleqeria
 •   Po Kendon Bilbili
 •   Poshte Nga Cairet
 •   Potpuri Jugu
 •   Progonati Zemra E Laberis
 •   Pushimet Verore
 •   Rash E Theva Kemben
 •   Rruge Te Mbare
 •   Rruget E Fatit
 •   Rrumbullake Si Karpuzi
 •   Sa E Dua Shqiperine
 •   Selvia E Kolonjes
 •   Sevdaja E Vogel
 •   Shendeti Eshte I Pari
 •   Shoku Im
 •   Taksixhiu
 •   Tane Moj Tane
 •   Te Erdha Mbreme Ne Dritare
 •   Te Erdha Papritur
 •   Te Komuna Parisit
 •   Te Martoi Neneja
 •   Te Rrapi Ne Mashkullore
 •   Te Shtune E Te Diele
 •   Teqeja E Zallit
 •   Teqja E Dorzes
 •   Thelleza Qe Shkel Mbi Veze
 •   Toka Ime
 •   Trashegohet Cifti
 •   Tre Shkembinjet E Drangellise
 •   Trendeline
 •   Trimat Nga Sevasteri (Qani Nuredini)
 •   Uji I Ftohte Edhe Viroi
 •   Une Se Ku Do Vete
 •   Vajza Jetime
 •   Vajza Jetime (Remix)
 •   Vajze E Priftit
 •   Vajze Nga Konispoli
 •   Valle Nure
 •   Vallja E Hajduteve
 •   Vera E Bekuar
 •   Vetem Ty Te Dua
 •   Vullkani Kuq E Zi
 •   Xhaketa E Vjetër
 •   Xhan Ali

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.