Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com
  • Dërgoni Një album


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta.
Albumi duhet të jetë i publikuar ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tane.
Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album.

Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit: Studio e prodhimit:

Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë Vendosni numrin që mban secila këngë në album. Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
  1 Selam
  1 Shans
  100 Kile
  100 Vjet Shtet
  16
  3 Fletshat
  3 Tyma
  30 Vet
  9 Milly
  A Don Love?
  A Te Kujtohet
  Aha Aha
  Ahh Kuku Per Ta (diss Baba Records)
  Ak47
  Album Warning
  All I Know
  All Over Albania
  All Them Hasles
  Am A Playa
  Am Fire
  Ça I Bonet Vetes
  Back It Up
  Beba Jem (diss Unikkkatil)
  Best Friend
  Betta Den Dem
  Big Body Benzo
  Blocka
  Boja Me Dore
  Bojm Pak Muhabet
  Boll Jena Perça
  Boll Mo Me Pytje
  Bonjour
  Bora
  Boss Man
  Bring It
  Bujaka Bujaka
  Can't Do Shit
  Cash Money
  Champion
  Chicca
  Classic
  Colpo Grosso
  Crazy Boy
  Cry Baby Cry
  Cunat E Nates
  Cunat E Nates (Freestyle)
  Cunat Thojn
  Diagnoza
  Dite E Nat
  Dje & Sot
  Dora Dridhet
  Dridhet Vendi
  Epoka Ime
  Everyday I'm Hustling
  Femer Cdo Shtet
  Flight Mode
  Fly
  Forca Magjistari
  Freestyle (living Your Dream)
  Freestyle 2
  Freestyling
  Fuck Noizy
  Gango
  Gango Remix (Dark Mode)
  Gangsta Phone Book
  Gangster Gangster
  Ganja
  Ghetto
  Gipsy Lover
  Gjuha E Kampionit
  Goodbye
  Gotta Make It
  Grande
  Gunshots
  Gunz Up
  Gunz Up (Remix)
  Ha Ha
  Hard
  Hashash Me Thas
  Histori E Gjat
  I Guess Ya Hatting
  I Need A Lady
  I Pa Zvendsueshem
  I'm Going In
  Ilaçi Jot
  Jam Normal
  Jashte Kontrrollit
  Jashte Serie
  Je Gjithçka
  Jena Mbreter
  Jena Otr
  Jet E Habitshme
  Ju Njoh Mir
  Kadale Kadale
  Kallabllak
  Ke Ngju Per Mu
  Keepin' It Gangsta
  Kemi Ngrit Flamurin
  Komplet Ca Kam Fol
  Kosov Shqipni
  Kqyri Pisat (Kenge per Pisat)
  Kthehem Tek Ti
  Ku Jan Shqiponjat
  Ku Me Dit
  Kur Shprehem
  Kur Vijm Na
  Kush Na Tregon
  Late Night
  Legalize It
  Little Lady (A Dedicated To My Daughter)
  Load It Up
  Looking At You
  Lotus Flower
  Love Me
  Luj Edhe Pak
  Madnesss
  Malet E Dibres
  Mbani Pasojat
  Mbreteresha Ime
  Mbretrojm Hala
  Me Shum Se Dollar
  Meksikane
  Midis Tirone
  Mirsevini
  Mos M'rrej Mu
  Mr. Yesterday
  My Eyes Are Red
  My Lady
  My Queen
  N'rrug
  Na E Dim
  Na Jena O.T.R.
  Nese Ta Lypi
  Never Forget You
  New Benz
  No Drama
  No Worries
  Noku Vogel
  Not Gonna Talk
  Nuk Ka Sen Si Na Nal
  Nuk Te Perzura
  Number One
  Nummer 1
  Numroni Hitat
  Oh My
  Ole
  On The Run
  Otr Me Zemer
  Outro (most Wanted)
  Pa Mu
  Pak Me Ndryshe (albumi Ne Perfundim)
  Parku I Lojrave
  Peace & Love
  Pi Gurbetit
  Plot Sene
  Po Thu
  Problems
  Qe Ku Jom (Kush Karin Pom Lyp)
  Ready Steady
  Real Talk
  Rude Boy
  S'kan Besu
  Sa Ka Si Un (Remix)
  Sa Mir Me Kon
  Sa Shume Te Du
  Sekret I Bukur
  Shooting Star
  Shqipnia Ime
  Shut The Place Down
  Sikur T'puthi Qielli Token
  Ska Nevoj Per Fjal
  Skit (living Your Dream)
  Skit (pak Me Ndryshe)
  So Hot
  So Sick
  So Slow
  Still
  SuperHot
  Swag On Point
  T'lutem Mos U Ndal
  T'sqarona
  T'thirri Princeshe
  Take A Picture
  Talenti
  Te Bojm Dom
  Telefoni
  The Baddest
  The Gunn'z
  Toto
  Turn Un My Money
  Tuten Me Ec Vetem (diss N Pergjithsi)
  Underground
  Unfinished
  Veç Per Ty
  Vetem Ti Je
  Want It All
  Way More Than That
  We On Fiyar
  We Taking Over
  Whats Up
  Wow
  Xhelozi
  Ya Fucking With The Best
  Young Boy Young M.A Ooouuu Remix)
  Zditen Me Lyp Fam
  Zemer

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.

(Mund të lihet bosh)teksteshqip.com © 2007 - 2019