Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com
  • Dërgoni Një album


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta.
Albumi duhet të jetë i publikuar ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tane.
Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album.

Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit: Studio e prodhimit:

Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë Vendosni numrin që mban secila këngë në album. Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
  1 Dream
  12
  5 Nga Ajo E Mira
  Akoma Ne Loje
  Albania Weed
  Ate E Di Une
  Cokollatat
  Dashuri Fatale
  Disa Here
  Djalli Dhe Shiu
  Estrada
  Fotografi/Genjshtare
  Frymezim
  Gabim
  Gango
  Genjeshtare
  Heroina
  Histori Nga Rruga
  Industria Muzikore
  Jepi Volum
  Jete E Degjeneruar
  La
  Lagjja X
  Ligji I Xhungles
  Lonely Streets
  Many Places
  Mbaje But
  Meka8
  Menyra Qe Jetoj
  Mesazh Amanet
  Ne Lagje
  Net' Te Ftohta
  Nona
  Normale
  Pse
  Qeverine
  Qyteti I Humbur
  Rregulla
  S'te Them Dot Jo
  Shija E Buzeqeshjes
  Shqiperia Latine
  Sorra
  Xhiro Ne Varreza
  You Feel Me?

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.
Mund të na tregoni adresën e saktë URL të faqes së internetit ku mund të bëjmë verifikimet tona.

(Mund të lihet bosh)Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018