Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Dërgo Një album nga Sabri Fejzullahu


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Albumi duhet të jetë i publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Studio/Produksioni:


Vendosni numrin që mban secila këngë në album në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në titujt që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   1000 Telashe
 •   Adea
 •   Aeroporti
 •   Albanese
 •   As Me Ligj, As Me Kanun
 •   Ati I Bardhë
 •   Ben Sikur S'me Do
 •   Beso Mos Beso
 •   Biondinë
 •   Biri Im
 •   Bukuroshja
 •   Burimi I Loteve Te Mi
 •   Buze Liqenit
 •   Cile
 •   Coca E Mahalles
 •   Dashnija Ime
 •   Dashuri E Vonuar
 •   Dashuri Pa Perspektiv
 •   Dashuria
 •   Diamant
 •   Digju, Digju Shpirti Im
 •   Dil Moj Cuce
 •   Do Te Kemi Shqiperi
 •   Doruntinë
 •   Dy Dashuri
 •   Dy Student
 •   E Jeta Shkon
 •   E Vertete
 •   Ec Me Kohen
 •   Edhe Një Verë
 •   Fantastik
 •   Fantazi
 •   Fshatarja Ime
 •   Fshehtesia (I Pa Drejte)
 •   Gabimisht
 •   Gjakun Ma Ke Pi
 •   Gjuetari
 •   Goditje Në Zemër
 •   Gurgullima E Dashurisë
 •   Hajde Ti
 •   Hej Ai Det I Syrit Tënd
 •   Hija E Flokut Tënd
 •   Hyn Në Valle Mori Çikë
 •   Ilaçi Im
 •   Jam Arrshiku I Moqem
 •   Jam Shum Keq
 •   Je Për Mua, Jam Për Ty
 •   Jeta Asht Qef
 •   Ju Kam Zemer
 •   Kafe Muhabet
 •   Kallem
 •   Kallma Cigaren
 •   Kaluar Mbi Atin E Bardhë
 •   Kam Merak
 •   Kanga E Bariut
 •   Këmbëzbathur Eja
 •   Kënga E Rinisë
 •   Koha E Kujtimeve
 •   Konvikti Nr.5
 •   Kopshti I Dashurisë
 •   Kosovë, Zemër E Plagosur
 •   Krej I Ka Pa I Madhi Zot
 •   Krejt Dashni
 •   Ku Je Kosove?
 •   Ku Je Me Kend Je
 •   Ku Mbet Hareja
 •   Kujtimet
 •   Kullerat E Prishtines
 •   Kur Dashnia
 •   Kush Dashurin Nuk E Qmon
 •   Kush I Lane Vitet E Mija
 •   Lamtumire
 •   Larg Shtëpisë
 •   Le T'ia Themi Një Kënge Gazmore
 •   Le Të Kujtohen Këngët E Mia
 •   Letrat E Mia
 •   Loje Pas Shpine
 •   Lot T'u Bafsha
 •   Lulja Pa Emër
 •   Lumja Ajo Dite
 •   Lutem Per Ty
 •   Lutje Per Prishtinen
 •   Ma Ke Prishe Gjumin E Nates
 •   Malli
 •   Malli Për Ty Lotin Ndjell
 •   Mbi Qepalla Vetulla Të Rëndon
 •   Mbretresha E Mbreti
 •   Me Dashje Të Harrova
 •   Me Sabah Kendon Bilbili
 •   Mema
 •   Mergimtari
 •   Merrma Shiun E Prishtinës
 •   Mes Baltines Se Paemer
 •   Mikja
 •   Moj Dashni
 •   Moj E Mira E Besianës
 •   Moj E Mira E Diasporas
 •   Moj E Mira Neper Therra
 •   Moj Rini
 •   Mori Qika E Shqiperise
 •   Mos I Lini Dritat Fikur
 •   Mos M' Gjuaj
 •   Mos Mendo Se Jam I Lumtur
 •   Mos U Dorezo
 •   Mos U Kthe
 •   Mos U Vono
 •   N'daq Me Hater N'daq Me Zor
 •   Natë Me Shi
 •   Naten E Mire
 •   Në Ëndërr
 •   Ndal
 •   Ndoshta Ti Mundesh Pa Mu
 •   Ne Drras Te Vekut
 •   Nese Me Do
 •   Një Herë Gabova
 •   Nje Deshir
 •   Nje Fotografi
 •   Nje Jete Te Re
 •   Nostalgjia
 •   Nostalgjia 2015
 •   Nuk Harrohet
 •   Nuk I Dua Bardhesite
 •   Nuk Jetohet Ne Kujtime
 •   Nuk Te Njoh
 •   Nuk Ti Puth Më Gjunjët
 •   O Bilbil, Fli Me Nge
 •   O Burimi I Lotëve Të Mij
 •   O Sheqer
 •   Ose ... Ose
 •   Pa Faj
 •   Pa Lamtumire
 •   Pajtoji
 •   Patriot Deri Në Lot
 •   Për Inat
 •   Pema E Lirisë
 •   Pendimi I Vonuar
 •   Per Syt E Tu
 •   Per Ty Kendova
 •   Pesha E Vetmisë
 •   Pik Ne Zemer
 •   Plas Moj Zemer
 •   Plot Rini Plot Dashuri
 •   Po M'lshon Takati
 •   Po Si Qenka Dashuria
 •   Po Te Pres Njemij Vjet
 •   Pollatë, 13 Shtator
 •   Potpuri 1 2015
 •   Potpuri 1 2017
 •   Potpuri 2 2015
 •   Potpuri 2 2017
 •   Potpuri 3 2017
 •   Potpuri Popullore 2006
 •   Pranvera Në Prishtinë
 •   Pranvera Në Prishtinë (Remake)
 •   Pse Moj Nënë
 •   Pse S'të Thashë Të Dua
 •   Pse Vonohesh Ti O Tren
 •   Qe 1000 Vjet Une Po Te Pres
 •   Qeshu Rini Qeshtu
 •   Qika E Ulpianes
 •   Romantika (2020 Remake)
 •   Romantika!
 •   Sa Lezet
 •   Sevdaja
 •   Shëtitorja E Dëshpëruar
 •   Sherbetor I Kenges
 •   Shihemi
 •   Shpirt Magjie
 •   Shqipe
 •   Shqiperi Etnike
 •   Simpatia E Shkolles
 •   Syni Syni
 •   Syri Yt Ai Qiell Me Sy
 •   Syte Qiellore
 •   Ta Mbyllim Derën
 •   Tak Tak
 •   Takimi
 •   Takimi I Parë
 •   Takimi Me Shoqen E Studimeve
 •   Tash Jo
 •   Të Fala Nga Prishtina
 •   Te Pershendes
 •   Teuta
 •   Ti
 •   Ti 2017
 •   Ti Je Kosovare
 •   Ti Ke Emrin Lumturi
 •   Ti Kosovë, Gjaku Im
 •   Ti Ma Fal Jeten
 •   Ti Më Je Si Një Pranverë
 •   Ti Më Ke Harru
 •   Ti Më The Njëherë
 •   Ti Me Syte E Zi
 •   Ti Po Shkon
 •   Ti Pse
 •   Ti Ti
 •   Tjetrin Mos E Qorto
 •   Tradhetar
 •   Une Jam Kosovar
 •   Une Te Dua Ashtu Si Je
 •   Urime Shpirti Jem
 •   Vall Kam Hyr N'gjyhna
 •   Vallë Si Qenka Dashuria
 •   Valltarja
 •   Vasha Prane Lumit
 •   Xhamat E Thyer
 •   Xhan Moj Xhan
 •   Zemer E Plagosur
 •   Zemra Ime Po Ju Thërret
 •   Zemren Gure
 •   Zjarr Ne Shi
 •   Zogu I Lirise

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.