Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com
  • Dërgoni Një album


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta.
Albumi duhet të jetë i publikuar ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tane.
Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album.

Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit: Studio e prodhimit:

Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë Vendosni numrin që mban secila këngë në album. Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
  100 Vjetori
  Ajo Me Do
  All Of Me
  Atdheut
  Bisede Me Pushken
  Blue Sky
  Boll Ka Fol' Kulla
  Bridge Over Troubled Water
  Bylyzyk Ne Dore
  Counting Stars
  Dil Ne Penxhere
  Dola Npenxhere
  Dy Krena Mbi Krye
  Emra Com
  Etnik Intro 2
  Gezuar 1997
  Hand To Hand
  Himni Bdi 2014
  Intro Etnik 1
  Kam Shume Kohe Qe Pres
  Kendojme Per Shqiperine
  Kenga Op Labi 10 Vjet
  Kolazh
  Kolazh (Agim Kraja)
  Kolazh (Agim Prodani)
  Kolazh (Aleksandër Lalo)
  Kolazh (Skyscraper, Laser Light)
  Kolazh: Nusja E Re, C'eshte Ky Shene Gezimi I Madh
  Ku Ke Ti Moj Ajshe
  Kuq E Zi
  Kur Mora Vesh Se Tkan Feju
  Lujma Belin Lujma
  Marshi I Artistëve
  Me Se Shumti Mu Dhimt Nana
  Msish, Msysh
  N'kufi Te Vjeter
  Në Rrugën Tonë
  Ne Kemi Një Vend
  Ne Rini Kam Ardh Ne Gurbet
  Nje Keng Per Strugen
  Nje Shekull Dashuri
  Nje Vizion Dhe Nje Qellim
  On The Floor
  Parajsa
  Parakalojne Brigadat
  Prane Njeri Tjetrit
  Qyteti I Humbur
  Ramush Haradinaj
  Se Pari Kosova (pdk)
  Shqip Kombetar
  Sonte Eshte Moj Nata Jote
  Te Ecim Me Shpejt (Lsi Official Song 2013)
  Vendi Im
  You Are Not Alone

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.

(Mund të lihet bosh)teksteshqip.com © 2007 - 2019