Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Dërgo Një album nga Muharrem Ahmeti


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Albumi duhet të jetë i publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Studio/Produksioni:


Vendosni numrin që mban secila këngë në album në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në titujt që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   30 Min Live
 •   6 Tetor
 •   7 Dit Gurbeti
 •   Aferdita
 •   Ah Le Lej Lej
 •   Ah Lili Lili
 •   Altin Mejdani 2
 •   Aman, Aman
 •   Ani,Ani Çike
 •   As Vete S'e Di
 •   Asnjehere Sme Ke Besuar
 •   Avili Xhan Sever
 •   Çer Gile
 •   Çka Nisa Me Kendue
 •   B13
 •   Balad
 •   Beqarin Qaje Me Lot
 •   Bidhashash
 •   Bilnaz
 •   Bina
 •   Bini Ju Tupana
 •   Body Boom
 •   Boll Me Vajze
 •   Boom Boom Boom
 •   Bota Sot
 •   C'ka Ka Hasmi
 •   Cajin Kur Ta Pish
 •   Choko Latina
 •   Cke More Cuno
 •   Cokollata
 •   Dale Ne Penxhere
 •   Dashuria Ngjan Si Dera
 •   Dashurova Nje Hyjnesh
 •   Dasma
 •   Dasma Ja Ka Nis
 •   Diklla None
 •   Dikur Të Deshta
 •   Dil Te Kroni
 •   Ditë E Natë Mendoj Veç Për Ty
 •   Do Ti Kallim Fitilat
 •   Dola Jasht
 •   Dridhe
 •   Duj Cirikle
 •   Dynja
 •   E Hajde Qik Moj Qiko
 •   E Kam Dashuru Vajzen E Kojshis
 •   E Zeza Nene
 •   Eja Zeshkane
 •   Eja, Eja
 •   Emine Emine
 •   Ende Per Ty Zemra Me Qane
 •   Eni
 •   Extra Tallava
 •   Falja Zemren Djalit
 •   Fanatike
 •   Fati Rome
 •   Fejesa
 •   Fjalën Ja Kam Dhanë
 •   Flokët E Asaj Cuce Fije Fije
 •   Gabimisht
 •   Gici Gici
 •   Gilavell
 •   Goc E Llastuar
 •   Gon Kalaja 3
 •   Gon Kalaja Kapedani
 •   Goni & Endri Kalaja
 •   Gzohu Gzohu O Moj Nane
 •   Hajde Cike Moj Delie
 •   Hajde Hajde Moj Bukuri
 •   Hajde Lule
 •   Hajde Shpirt
 •   Hajde Te Vallzojna
 •   Hidhu Cike Ne Valle
 •   Hova, Hova
 •   I Bori Qeledh
 •   I Knoj Papes
 •   Ima Ima
 •   Instrumentale
 •   Isha Ne Vetmi
 •   Ishalla
 •   Isi Maj Jek Kamli
 •   Italia Me Kaçav
 •   Jalla Gazos
 •   Jam I Ri
 •   Jasha Maja
 •   Je E Bukur Si Flori
 •   Je Ma E Mira
 •   Ka Dalë Nana O Zot
 •   Kalle Kalle
 •   Kalle Kalle Krejt
 •   Kaloj Dhe Ky Vit
 •   Kalojm-Kalojm
 •   Këngën Rome
 •   Kendoni Shoke
 •   Kenge Gazmore Tallava
 •   Kersasin Pushket Sonte Bahet Nami
 •   Ketu Mbaron Per Ne Te Dy
 •   Kjo Buka E Gurbetit
 •   Kjo Dashni Filloj Me Ty
 •   Krejt Papritur
 •   Kristina
 •   Kthehu Me Gezo
 •   Kthehu Ti
 •   Kthej Kthej
 •   Ku Esht Faji
 •   Kur Kendon Bylbyl
 •   Kur Të Vdes E Dashur, Meli Meli
 •   Kur Te Desha Me Braktise
 •   Kush Mi Qanë Këto Halle / Gurbeti
 •   Kush Zemer Te Ka Idhnua
 •   Lele Zëmra Po Më Qanë
 •   Lena Magdalena
 •   Livia Vogel Princesha Babit
 •   Loca Loca
 •   Loti Vjen Nga Syri
 •   Luj Kerce Moj Zemer
 •   Luj Luj
 •   Luj Luj, Vajzë Me Sy Të Shkrum
 •   Luj Me Dure
 •   Luj Me Mu
 •   Luj Me Mua Qiko Luj
 •   Luj Moj Xhan
 •   Luj Rida Luj
 •   Luje Moj Çike Luj
 •   Lujne Shoqenia
 •   Lule E Kuqe
 •   Lulien Lulien
 •   Lum Kush Te Merre
 •   Ma Kno Kangen Or Bylbyl
 •   Magdalena
 •   Matilda
 •   Mërgimtari
 •   Me Fal
 •   Me Ka Ngel Marak
 •   Me Trine Pralenje
 •   Meli Meli
 •   Meli Meli (Versioni 2)
 •   Merre Goten
 •   Mihone
 •   Moj E Mira Qe Po Rrin Karshi
 •   Moj E Mira Qe Pom Rrin Karshi
 •   Moj Katile
 •   Moj Lulie Moj Katile
 •   Moj Xhemile
 •   More Djal
 •   Mos Mendo Se T'kam Harru
 •   Mos Qani Syte E Mi
 •   Mos U Bej Pishman
 •   Mos U Plaksha Pa Ty
 •   Mrekullia Ime
 •   Muharremi Gilave
 •   N'gur T'sokakut
 •   Na Shkoi Jeta Me Marak
 •   Navsali Tu Dajo
 •   Nëna
 •   Ndahet Zemra Ne Dy Pjese
 •   Nder Cikat Me E Mira
 •   Ndermjet Nesh Eshte Nje Koder
 •   Ndoshta E Ke Gjetë Më Të Mirë
 •   Ne Kete Nate Plot Me Shi
 •   Ne Kurbet
 •   Ne Martesen Tende Thirrem E Dashur
 •   Ne Rruget E Vjetra
 •   Nena Djalin E Fejon
 •   Nga Zemra Ime
 •   Ngoni Shoke
 •   Nishtulla
 •   Një Ditë Maji Rasg Në Dashuri
 •   Një Vajzë Të Bukur E Kam Dashtë
 •   Nje Dashni Qe E Kom Humbe
 •   Nje Dite Djele
 •   Nje Her
 •   Nje Her Kam Vdek
 •   Nje Histori Du Me Kende
 •   Nje Unaz
 •   Nuk Besoj
 •   Nuk Kam Faj
 •   Nuk Ma Ben Kush Fjalen Dysh
 •   Nuse Je Duke Shkuar
 •   O Bilbil
 •   O Coro
 •   O Moj Vajze
 •   O Ylli I Jetes Sime
 •   Oh Moj Qik
 •   Oj Nan E Mjera Nan
 •   Orkestrale
 •   Pa Ty Jeta Nuk Eshte Jete
 •   Pak Dashuri
 •   Pasha Bella
 •   Paske Frik Moj Nuse
 •   Per Dashurin Une Jetova
 •   Per Dashurine
 •   Per Nje Nuse
 •   Per Shoqnin
 •   Per Ty
 •   Per Ty Shum Luftova
 •   Pi Dajako Pi Dajako
 •   Plaget E Vjetra
 •   Po Te Pres Moj Ina
 •   Potpuri Dasme
 •   Potpuri Speciale Me Tallava Mix 2
 •   Potpuri Speciale Me Tallava Mix 3
 •   Prej Sabahit Deri Ndrek
 •   Princess Palace
 •   Princess Palace 2
 •   Pse Me Thua Qe Te Dua
 •   Pse Pse
 •   Pse Tradhtove Ti Dashurin
 •   Pshman E Kam Jeten
 •   Pusto Zvicër
 •   Qaj Moj Zemer
 •   Qeleshja
 •   Qik Kalova Rruges
 •   Qka Eshte Jeta Ne Gjermani
 •   Qka U Bame Ty Dashni
 •   Qokollata Qikita Magjupisht
 •   Ren Me Rem
 •   Sa Bukur Me Vasha
 •   Sa Katile
 •   Sa Ne Facem Fitza
 •   Sa Pa Fat
 •   Sasma Jasha
 •   Shko
 •   Shpirt E Zemer Mi Lendove
 •   Shugarije
 •   Shuj Shuj
 •   Shume I Ri
 •   Shunena
 •   Si Tja Bej Moj Nane
 •   Sille Sille Ate Mindin
 •   Simanje Jek Kamli
 •   Ska Cna Bon Policia
 •   Sms Dashurie
 •   Somaty Me Kerjy
 •   Sonte Kenga Le Te Jehoi
 •   Ste Pash Mariano Biri Babit
 •   Super Star
 •   Sytë E Tu Bojëqielli
 •   Sytë E Zi
 •   Syte
 •   Syte E Mi
 •   T'kom Lon Zotin
 •   Ta Dish Sa Te Dua
 •   Tallava
 •   Tallava 1 Ne Princesh
 •   Tallava 2013
 •   Tallava 3 Ne Princesh
 •   Tallava 4 Ne Princesh
 •   Tallava 5 Ne Princesh
 •   Tallava 6 Ne Princesh
 •   Tash Pa Ty
 •   Te Bashkuar
 •   Te Dua
 •   Te Iubesc Forte Mi Amor
 •   Telefoni Kur Cingrron
 •   Tenxhere
 •   Ti Ma More Zemren Time
 •   Ti Sje Per Mua
 •   Ti Vajze E Shkollume
 •   Toka Dridhet
 •   Tradhtare
 •   Trendafil O Trendafil
 •   Tuj Kalu Ka Dera Yt Para Dere Me Ke Dal
 •   Tuke Manga Rovana
 •   Turbo Tallava 2020
 •   Turqisht
 •   Ty Moj Xhan
 •   Ty Te Deshti Zoti
 •   U Fejove
 •   Unaz
 •   Unaz Moj Unaz E Art
 •   Unazen E Shkatron
 •   Vajza Me Sy Te Shkruar
 •   Veq Ta Dish
 •   Veremliu
 •   Vet Me The Te Dua
 •   Vin Vaporat
 •   Viti Ri Gon Kalaja
 •   Xhemile Xhemile
 •   Zam Burza
 •   Zemra Ime
 •   Zemra Po Me Qane
 •   Zemrën Ma Ke Marrë
 •   Zeshkane

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.