Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com
  • Dërgoni Një album


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta.
Albumi duhet të jetë i publikuar ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tane.
Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album.

Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit: Studio e prodhimit:

Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë Vendosni numrin që mban secila këngë në album. Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
  3000 Vjet Malësi E Re
  A Të Kujtohet Zemër
  Adrenalina
  Adrese E Gabuar
  Ah Moj Zemer
  Antoneta
  Çlirimtarët E Markalleshve
  Çun Mula
  Bashkim Kombetar
  Behem Zog, Bilbil Ne Molle
  Bishtalecat
  Cike Malesore
  Dada Do Ta Shes
  Dëshiroj
  Dil Moj Vash Here Ne Qarshi
  Djalë Beqar
  Drenusha
  Dy Zemra
  E Imja Shota / Potpuri 4
  E Kam Dasht Nje Zambak Te Bardhe
  Eja
  Emrin E Kam Shqiptar
  Falmi Buzët Tua
  Fjale E Vetem Fjale
  Gocja E Malsise
  Hajde Bashkë Të Rrimë
  Hajdi Qika
  Hajgare
  Hasmeria E Fundit
  I Vetmuar
  Ikja
  Ishe Vogelushe
  Jeta Do Të Rrjedhë
  Kce Moj Qik Tropoje
  Kenga Jone
  Kenge Per Bashkim Suken
  Kqyrni Shoqe
  Kthehuni
  Kthehuni (Instrumentale)
  Kur E Pash Lulijen Te Shkolla
  Kush E Din Kur Kam Met Pa
  Kush Ka Dal Nje Loj Me Luajt
  Kushtrimi
  Lamtumirë
  Lizabeta
  Llokumi Im
  Ma E Bukura
  Ma E Mira
  Markalleshët E U.Ç.K-Së
  Më Fal
  Më Le Kot
  Mergimtari
  Moj E Mira Bregut Cemit
  Moj E Mira E Ksaj Mahalle
  Moj Serbi Shtrige E Vjeter
  Molla Mollafie
  Mos Me Luaj Me Mendje Te Madhe
  Mos Ta Nin
  Ne Dasmen E Shokut
  Ne Vazhdojme Te Dashurojme / Potpuri 3
  Njëherë Dashurova
  O Sa Bukur Kercen Qika
  Osman Aga
  Paska Vesh Lulija Fustan
  Perseri
  Plaga E Gyrbetqarit
  Plisi I Bardh
  Potpuri 2 2012
  Pse
  Puthja E Parë
  Qaj Per Diten
  Qenke Veshur Ne Te Bardha
  Qike Malsore
  S'jemi Ne Terezi
  Sa E Mira Koke
  Shkojshin E Thojshin
  Shoqe Dhe Dashni
  Shoqet Xheloze
  Shota
  Shtatë Vllazni
  Sillu Pshtillu
  Skenderbeu Trimi Legjendar
  Takimi
  Të Kam Dashtë Edhe Të Dua
  Te Kojshia
  Ti E Unë
  Veç Lodhesh
  Xhamadani
  Zambaku I Bardhe
  Zemer Zemer
  Zemra Digjet
  Zoteri Pareli

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.
Mund të na tregoni adresën e saktë URL të faqes së internetit ku mund të bëjmë verifikimet tona.

(Mund të lihet bosh)Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018