Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Dërgo Një album nga Sedat Rama


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Albumi duhet të jetë i publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Studio/Produksioni:


Vendosni numrin që mban secila këngë në album në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në titujt që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   2 Minuta Me Ty Me Nejt
 •   A Me Te Lon, A Mos Me Te Lon
 •   Burgi Zi
 •   Cobra City Dibran Hoxha
 •   Dadush Oh Dadush
 •   Dashnija Biznes
 •   Drr Tak
 •   Duhet Me U Nda
 •   E Zeza Vetit
 •   Falma Dashurine
 •   Fati I Zi
 •   Fjale Me Ke Jep
 •   Fjalet E Tua Si Sheqer
 •   Gangam Style
 •   Grat Jan Burra, Burrat Gra
 •   Gruja Me Shume Xhelozi
 •   Hej Zemer
 •   Hey Lady, Lady
 •   Iphoni
 •   Jetim Jam
 •   Ka Dal Dielli Ne Sabah
 •   Kam Një Hall
 •   Koka, Koka
 •   Krejt Rinia Nkom O Que
 •   Kur Vjen Gurbetqari
 •   Lamtumire Oh Babe E None
 •   Loqka Jeme
 •   Lule Kuqe Buzet Kuqe
 •   Me Ditë Nënë Sa Jom Mërzit
 •   Me Ke Jep Fjale
 •   Mire Se Vjem Nusja Jone
 •   Mitrovica Eshte E Jona
 •   Moj E Mjera Non
 •   Mos Kalo Mej 100
 •   Mos Qaj Per Mua
 •   Nga Syri Del Loti
 •   Njehere Vjen Vera Ka Dera
 •   Pa Babin Mbeta
 •   Pa Mu Shanc Nuk Ki
 •   Pa Ty Ska Efekt
 •   Paparaci, Paparaci
 •   Para Meje
 •   Per Mua Je Krejt Bota
 •   Play Boy
 •   Po Flet Interesi
 •   Qokollata
 •   Rak Tik Tak Zemra Veq Per Ty Me Rre
 •   Sherri Në Telefon
 •   Shume Te Dua
 •   Si Shqiponja
 •   Sille At Mendil
 •   Stili Yte Pom Pelqen
 •   Tallava 2015
 •   Tallava 2019
 •   Ti Si Bregi
 •   Unë Shumë Të Dua
 •   Varrë Zemrën Ma Ke Bërë
 •   Vellezrit Rama
 •   Yes Yes M-Ke Pelqy
 •   Zemer, Zemer

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.