Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com
  • Dërgoni Një album


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta.
Albumi duhet të jetë i publikuar ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tane.
Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album.

Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit: Studio e prodhimit:

Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë Vendosni numrin që mban secila këngë në album. Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
  A Ke Qene Ndonjehere E Re
  Baby
  Baby Zemer Shpirt E Xhan
  Cfare Eshte Kjo
  Digjesh Zjarr
  Dua
  E Cuditshme Dashuria
  E Imja Dashuri
  Eh Ta Dish Sa Shume Te Dua
  Eja Zemra Ime Mos Vono
  Fustani
  Gjumin Ma Ke Prish
  Hajde Djalo
  Hajde Mor Capken
  Hape Telefonin
  Hecin Dit Me Dashuri
  Jam Lozonjare
  Jo Mos U Largo
  Karajfili Dhe Zambaku
  Kjo Dynja
  Kthehu Ti
  Lere Fare
  Ma Ka Thene Horoskopi
  Macoku Im
  Me Inat Po Shkon
  Mos Harro
  Ne Syte E Tu Jo S'te Harroj
  Ne Zemer Te Ruaj
  Nen Ombrelle
  Nje Qan Nje Qesh
  Njeri Bjond, Njeri Zeshkan
  Pa Ty
  Pa Ty Smund Te Rri
  Pasion Dashurie
  Per Nje Gabim
  Po Te Pres
  Rrall Ka Pa Ksoj Bukurie
  Syt E Tu Jeshil
  Ta Them A Mos Ta Them
  Te Du Pa Fjale
  Te Ndjej
  Ti Je Ai Qe Zemren Ma Rremben
  Ti Je Larg
  Ti Me Tjeter Je Feju (Si Xhevahir)
  Ti Nuk E Di
  U Bo Cuni Arapci
  Unazen E Gishtit
  Vajza E Mamit
  Vetem Ti
  Vetem Ty
  Zemra Ime Nuk Eshte Cigare

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.

(Mund të lihet bosh)teksteshqip.com © 2007 - 2019