Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com
  • Dërgoni Një album


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta.
Albumi duhet të jetë i publikuar ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tane.
Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album.

Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit: Studio e prodhimit:

Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë Vendosni numrin që mban secila këngë në album. Numrat duhen vendosur vetëm në këngët që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
  A E Di Se Sa Te Dua
  Ah Shpirt
  Aman O Kjo Bashqja Jon
  At Fustan Te Bardh
  Balade Dashurie
  Besen E Theve
  Dashuria Jone
  Dijamanti
  Djalo More Djal
  Djaloshi Me Ombrell
  Do Te Marre Une Ty
  Esmerka
  Hajde Dalim Moj Nene
  Hapi Fletet O Zambak
  Kenga E Puntorit
  Kjo Toke Nuk Shitet
  Kujtova Dashurin
  Kur Me Merr Malli
  Ky Fllad I Mengjesit
  Larg Teje
  Lise Moj Lise
  Lozonjare
  Lulet Bukura
  Lulet E Arberise
  Mari Maria
  Me Veshtron Me Syt E Zi
  Merr Unazen
  Moj Geshtenje E Papjekur
  Ne Te Dy
  O Eja Ti
  O Ku Ta Dija
  O Po Po
  Oma Ke Gishtin Vasho Per Unaze
  Pa Kosove E Cameri Nuk Ka Shqiperi
  Potpuri Nga Jugu
  Pse Je Idhnu Ti Me Mua
  Qelin Lulet
  Qysh Ate Dit Kur Te Kam Pa
  Rritu Moj Lule
  Sa Shum Halle
  Shkonte Gushepellumbja
  Ta Fillojm Nje Valle
  Trendafili Me Zambak
  Vajz Moj Vajz
  Vajza E Fshatit Tone
  Vasha E Merguar
  Zemren Time Ma More

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.

(Mund të lihet bosh)teksteshqip.com © 2007 - 2019