Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Dërgo Një album nga Mhill Krasniqi


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Albumi duhet të jetë i publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Studio/Produksioni:


Vendosni numrin që mban secila këngë në album në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në titujt që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   300 Vetë Po I Sjell Vapori
 •   Abeja (Deshmor)
 •   Adem Jashari
 •   Adrenalina
 •   Ai Hoxhe Zogu Nje Hoxh I Ri
 •   Akademik Fehmi Aganit
 •   Ali Pasha E Hap Tefterin
 •   Aman E Kam Pase Nje Zambak Te Bardhe
 •   Bashkimi Kombetar
 •   Beat Coli
 •   Beqir Gashi E Muje Krasniqi
 •   Besa E Malesise
 •   Bjeshket E Shales Kane Lidh Besen
 •   Boll E Mire Qe Del Ne Bahqe
 •   Boll E Mire Veq Pak E Zesht
 •   Boll Ke Lujt Me Mua
 •   Brahim Sadiku Ra N'gjakove
 •   Bukuroshe Qe Qel Ne Shkalle
 •   Cen Avdyli
 •   Cifteli Kur Knohet Kanga
 •   Cka Ka Thane Ai Mbreti I Ri
 •   Cka Po I Thot Dema Kadrise
 •   Dasma Jone
 •   Deri Sot S'kam Dite Cka Koka Dashnija
 •   Deshmoret E Drenices
 •   Deshmoret E Isniqit
 •   Deshmoret E Obiliqit
 •   Deshmori I Kombit Agim Zenuni
 •   Deshmori I Kombit Cele Ukaj
 •   Deshmori I Kombit Nike
 •   Deshmorit Nike Sokol Hajdaraj
 •   Destan Begu
 •   Djemt E Hasit
 •   Dy Duar E Prejne Nje Torte
 •   Dy Te Bukura
 •   Edmond Hoxha
 •   Fan Noli
 •   Fjala Ime Eshte Kenga
 •   Flamuri I Lirise
 •   Gurbeti
 •   Hajde Cike Sante Per Darke
 •   Hajde Shkojmë Në Tiranë
 •   Hiq Marakun Spo Ma Din
 •   I Zoti Shpise Tu Rrit Ndera
 •   Ibrahim Rugova
 •   Isuf Kameri
 •   Ju Nizam I Humbn I Tretun
 •   Kadal Dale Po Vjen Behari
 •   Kadaldal Po Vjen Pleqnia
 •   Kallxo Ditën Kur Bahesh Nuse
 •   Kamer Loshi
 •   Kemi Dasem Kemi Gezim
 •   Kemi Qefin Kemi Merakun
 •   Kenga Vaj Me Qifteli
 •   Kenge Dasme Per Zotin E Shtepise
 •   Kenge Gurbeti
 •   Kenge Per Arber Xhaferi
 •   Kenge Per Besim Qarrin
 •   Kenge Per Cifteline
 •   Kenge Per Deshmoret E Rugoves
 •   Kenge Per Deshmorin Beat Coli
 •   Kenge Per Fan Nolin
 •   Kenge Per Flamurin
 •   Kenge Per John Rrasi
 •   Kenge Per Kol Gjinin
 •   Kenge Per Luigj Gurakuqin
 •   Kenge Per Naser Shatrin
 •   Kenge Per Oshlanin
 •   Kenge Per Prek Saliquni
 •   Kenge Per Rapsodet Kosovar
 •   Kenge Per Runicen
 •   Kenge Shkodrane
 •   Kjo Kosova Ka Qu Fjal
 •   Krisi Pushka Ne Bjeshke Te Gurit
 •   Kriste Koci
 •   Krushqit E Lirise
 •   Kur Ke Senja 56
 •   Kur T Ia Themi Kanges
 •   Kur Ta Ktheva Kosov Shqipnen
 •   Kur Vjen Dita Nuk Po E Di
 •   Kush Osht Ne Gyrbet
 •   Kushtuar Akademik Mark Krasniqi-T
 •   Lindi Simpatija
 •   Luan Smajli
 •   Marash Pali Hyp Ne Thep
 •   Martiret E Gaskes
 •   Maxharr Pasha
 •   Mirali Sejdiu
 •   Moj Drenic Kala Kreshnike
 •   Moj E Mira
 •   Mon Gjon Balaj
 •   Mori Rrushe
 •   Mos Me Thuj Fjalen Gurbet
 •   N'ballë Të Trimave Ramush Haradinaj
 •   N'balle Te Arbërit
 •   N'drrase Te Vekit Kush Po Kjan
 •   N'mitrovice Me Ngrit Flamurin
 •   Nam I Madh Ne Lubeniq
 •   Në Një Kullë
 •   Ndarje T'mitrovicës S'lejon Kosova
 •   Ndue Perlleshi
 •   Ne Dasmen E Tripit Po Na Vjen Daja
 •   Ne Maje Te Bjeshkes Me Lindi Nana
 •   Nena N'djep E Perkun Femine
 •   Nena Pashke Nje Grua Burrerore
 •   Nga Hereqi Ne Koshare
 •   Nue Perlleshi
 •   Oj Kosove Lule Gjaku
 •   Pasha Vllaun Ta Kom Njoft Zanin
 •   Pavaresise Tja Krijojme Bazen
 •   Per Gurbet Kete Kange Ja U Knova
 •   Pina Viski Koka Kola
 •   Po Kenddojme Per Qiftin E Ri
 •   Po Vjen Nusja
 •   Prej Ni Shpati Ti Lshova Syte
 •   Preke Tahir Saliquni
 •   President Ibrahim Rugova
 •   Qaje Hoxhe Zogu I Ri
 •   Qifteli Moj Qifteli
 •   Qike E Dukagjinit
 •   Qorr Ilazi
 •   Qun Mula
 •   Ra Mirdita Tre Kapetana
 •   Rall E Mire
 •   Rrofsh Kosove Me Gure E Shkrepa
 •   Rrushe Mori Rrushe
 •   S'po Guxoj Me Te Thire Ne Emer
 •   Sa E Gjate Mu Duk Kjo Nate
 •   Shkojme Tu Knu Si Ne Dasem
 •   Shkrepi Dielli Ne Bjeshke Te Cukalit
 •   Sikur Sonte Ne Dasme Nuk Jemi Kenaqe
 •   Sulejman Vokshi
 •   Synin Si Rrushi
 •   Syte E Shkrum
 •   Tahir Meha
 •   Te Ai Mrizi Nder Lajthi
 •   Te Festojme Per Shqiperine Tone
 •   Ti E Din Qe Ty Po Te Kendoj
 •   Ti Je Ajo
 •   Tungjatjeta Gurbetqar
 •   U Dridh Dheu I Dardanisë
 •   U Nxi Qielli Ne Podgorice
 •   Veq Vallzo Para Syve Tmije
 •   Zahir Pajaziti
 •   Zani I Dukagjinit
 •   Zemer
 •   Zo Cka Ki Moj Shqipe

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.