Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com
  • Dërgoni Një përmbledhje


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta.
Përmbledhja duhet të jetë e publikuar ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tane.
Poezite e përmbledhjes që nuk janë në teksteshqip, duhet ti dërgoni PËRPARA se të dërgoni një përmbledhje. Ne rast se mungojnë poezi, përmbledhja nuk do të publikohet e pa plotë.

Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit: Shtëpia botuese:

Numrat duhen vendosur vetëm në poezitë që bëjnë pjesë në këtë përmbledhje dhe në rendin e duhur, d.m.th. numrin që kjo poezi ka në përmbledhje. Për shembull: poezisë që hap përmledhjen i duhet vendosur ne krah numri 1 dhe kështu me radhë Vendosni numrin që mban secila poezi në përmbledhje. Numrat duhen vendosur vetëm në poezitë që bëjnë pjesë në këtë përmbledhje dhe në rendin e duhur, d.m.th. numrin që kjo poezi ka në përmbledhje. Për shembull: poezisë që hap përmledhjen i duhet vendosur ne krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
  Atdheu Dhe Dashuria
  Baba Tomori
  Besa-Besë
  Besoj
  Bretkosa Që Do Te Trashet Sa Një Ka
  Cinxeri Dhe Milingona
  Dashuria
  Deshire
  Dheu
  Elegji Ne Pleqeri Per Te Shkreten Djaleri
  Fshati Im
  Fyell' I Bariut
  Kopshti I Dashurise
  Korbi Dhe Dhelpra
  Korriku
  Ku Kemi Lere
  Kurbeti
  Lopa, Dhia, Delja Dhe Luani
  Luani Dhe Miu
  Maçoku Dhe Miu Plak
  Mëmëdheu
  Millonai, I Biri Dhe Një Gomar
  Naim Frasheri
  Njeriu Dhe Fytyr' E Vet
  Punërat E Perëndisë
  Roberia
  Shqipetar!
  Sulltani
  Trim I Shqiperise
  Ujku Dhe Qengji
  Ujku Që Gjykohet Me Dhelprën
  Vajë
  Varferia Dhe Liria
  Zolejka

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë përmbledhje.
Mund të na tregoni adresën e saktë URL të faqes së internetit ku mund të bëjmë verifikimet tona.

(Mund të lihet bosh)







Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018