Add Lyrics
  Add Poems
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com
  • Dërgoni Një përmbledhje


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta.
Përmbledhja duhet të jetë e publikuar ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tane.
Poezite e përmbledhjes që nuk janë në teksteshqip, duhet ti dërgoni PËRPARA se të dërgoni një përmbledhje. Ne rast se mungojnë poezi, përmbledhja nuk do të publikohet e pa plotë.

Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit: Shtëpia botuese:

Numrat duhen vendosur vetëm në poezitë që bëjnë pjesë në këtë përmbledhje dhe në rendin e duhur, d.m.th. numrin që kjo poezi ka në përmbledhje. Për shembull: poezisë që hap përmledhjen i duhet vendosur ne krah numri 1 dhe kështu me radhë Vendosni numrin që mban secila poezi në përmbledhje. Numrat duhen vendosur vetëm në poezitë që bëjnë pjesë në këtë përmbledhje dhe në rendin e duhur, d.m.th. numrin që kjo poezi ka në përmbledhje. Për shembull: poezisë që hap përmledhjen i duhet vendosur ne krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
  Ali Pashe Tepelena
  Alpet Ne Dhjetor
  Amfiteatri I Zbuluar Ne Durres
  Babai
  Balade Nizamesh
  Bjeshket E Nemura Ne Dimer
  Cajld Harold
  Copra Imazhesh
  Dalja E Shqiperise Nga Traktati I Varshaves
  Dallget Me Rremuje
  De Rada
  Dimri
  Duke Te Pritur Ty
  Duke Vendosur Nje Kurore Ne Varrezat E Deshmoreve Te Tiranes
  E Hidhur Vjeshte E Ketij Viti
  E Pamundura
  Edhe Kur Kujtesa
  Embetha
  Epitaf Per Aviatorin Niko Hoxha
  Erozioni
  Feminia
  Fund Vjeshte
  Fusha Shtrihet E Erret
  Fushat Dimerore
  Gjuha Shqipe
  Hoteli I Gjuetise Ne Lezhe
  I Kushtohet V.
  Interpejsazh
  Java E Fundit Ne Moske
  Kataraktet
  Kercenimi
  Keto Orare Trenash
  Kinema E Vjetër
  Kitaristi
  Koha E Pamjaftueshme
  Koha E Popujve
  Koha Ne Bote
  Kristal
  Kthimi I Shqiptareve Nga Lufta
  Kur Ti Telefonoje
  Ky Dimer
  Laokoonti
  Llora
  Mall
  Malli I Shqiperise
  Mars
  Marshimi I Ushtrise Osmane Ne Shqiperi
  Mberritja E Dekretit Perandorak
  Mbi Xhaketen Time...
  Mbyllja E Kafes Verore
  Monologu I Te Vetmuarit
  Motiv I Perjetshem
  Motive Me Diell
  Mundja E Ballkanasve
  Nate Ne Helsinki
  Në Leksion
  Në Parkun Që Mbuluan Fletët
  Në Parkun Që Mbuluan Fletët
  Ndarja Ne Stacion
  Ne Apolloni
  Ne Bar Me Finlandezen
  Ne Festen E Brigades Xii
  Ne Kishe
  Ne Kohen Kur Te Desha
  Ne Romen E Mesnates
  Nena
  Nisja E Shqiptareve Per Ne Lufte
  Nje Vajze
  Nju Jorku Naten
  Nuset Dhe Dasmat
  Nuset Me Duvak
  Pa Ty
  Paralele
  Parashutistet E Para
  Pas Betejes Se Torviollit
  Pellgu
  Pellgu Eshte Thare
  Perendimi
  Piramida E Keopsit
  Plakat Pine Kafe
  Plazhet Ne Dimer
  Poezia
  Poezia Dhe Teknika
  Poezia Et Narratus
  Portret Malesori Te Hershem
  Portreti I Skenderbeut
  Pranvere
  Pritja
  Pushtimi I Cekosllovakise
  Qiell Dimri
  Ra Si Yll Po Su Shua
  Rekuiem Per Majakovskin
  Retë
  Sfondi
  Shpjegim Per Librat Besianes Se Vogel
  Shqiperi, O Jete Gjate
  Shqiponja Dhe Gjysmëhëna
  Stoli Ne Kopshtin E Institutit “Gorki”
  Taksite E Mesnates
  T’u Qepemi Maleve
  Te Huaj Jemi
  Tetor
  Ti Dhe Hëna
  Ti Ishe Për Mua
  Ti Qave
  Topat E Vjeter Te Durresit
  Tunelet
  U Zune Rruget
  Unë Pashë Lulet E Para
  Vallja Shqiptare
  Varri
  Vdekja E Moisi Golemit
  Vendet E Shkombetarizuara
  Vjeshte E Mocme
  Vjeshte Tiranase
  Zhana B.
  Zhurme E Shiut

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë përmbledhje.

(Mund të lihet bosh)teksteshqip.com © 2007 - 2019