Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com
  • Dërgoni Një përmbledhje


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta.
Përmbledhja duhet të jetë e publikuar ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tane.
Poezite e përmbledhjes që nuk janë në teksteshqip, duhet ti dërgoni PËRPARA se të dërgoni një përmbledhje. Ne rast se mungojnë poezi, përmbledhja nuk do të publikohet e pa plotë.

Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit: Shtëpia botuese:

Numrat duhen vendosur vetëm në poezitë që bëjnë pjesë në këtë përmbledhje dhe në rendin e duhur, d.m.th. numrin që kjo poezi ka në përmbledhje. Për shembull: poezisë që hap përmledhjen i duhet vendosur ne krah numri 1 dhe kështu me radhë Vendosni numrin që mban secila poezi në përmbledhje. Numrat duhen vendosur vetëm në poezitë që bëjnë pjesë në këtë përmbledhje dhe në rendin e duhur, d.m.th. numrin që kjo poezi ka në përmbledhje. Për shembull: poezisë që hap përmledhjen i duhet vendosur ne krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
  Cu Mbush Mali
  Dëgjimi I Zemrës
  Dimër
  Dora Jote Ledhatare
  Dremit Liqeri
  Durimi
  E Mora Shoqezen Perkrah
  Ere Trendeline
  Gjarpërushja
  Gjeniu I Anijes
  Gremina
  Je Ulur Fort
  Kamadeva
  Ku Shtrohet Vala
  Ku Vemi Shpesh
  Kujtimi
  Kur Në Flakë
  Kur Të Më Jesh E Zemëruar
  Kush Ta Fali Bukurinë
  Lamtumire
  Lenda Dhe Jeta
  Lodra E Dashurise
  Maja E Celur
  Malli
  Mbarim Vjeshte
  Mengjes
  Mitrush Kutelit
  Pamja
  Përse Të Dua
  Perqafimi
  Poradeci
  Prandaj
  Reshit Collaku
  Shpirtit
  Syt' E Lumtur
  Syt’ E Tu Vetëtimtarët
  Te Rite E Viteve Te Mi
  Ti Buzëndritur Në Stoli
  Ti Po Vjen Që Prej Së Largu
  Vallja E Luleve
  Vallja E Yjeve
  Vdekja E Nositit
  Vrapojne Zemrat
  Zemërimi Jonë
  Zemra
  Zemra E Liqerit
  Zemra E Shokut

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë përmbledhje.
Mund të na tregoni adresën e saktë URL të faqes së internetit ku mund të bëjmë verifikimet tona.

(Mund të lihet bosh)Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018