Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com
  • Dërgoni Një përmbledhje


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta.
Përmbledhja duhet të jetë e publikuar ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tane.
Poezite e përmbledhjes që nuk janë në teksteshqip, duhet ti dërgoni PËRPARA se të dërgoni një përmbledhje. Ne rast se mungojnë poezi, përmbledhja nuk do të publikohet e pa plotë.

Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit: Shtëpia botuese:

Numrat duhen vendosur vetëm në poezitë që bëjnë pjesë në këtë përmbledhje dhe në rendin e duhur, d.m.th. numrin që kjo poezi ka në përmbledhje. Për shembull: poezisë që hap përmledhjen i duhet vendosur ne krah numri 1 dhe kështu me radhë Vendosni numrin që mban secila poezi në përmbledhje. Numrat duhen vendosur vetëm në poezitë që bëjnë pjesë në këtë përmbledhje dhe në rendin e duhur, d.m.th. numrin që kjo poezi ka në përmbledhje. Për shembull: poezisë që hap përmledhjen i duhet vendosur ne krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
  Bregu I Mollës
  Dhjatë E Re
  Dukagjinçe
  E Di Një Fjalë Prej Guri
  Histori
  Kafsha E Zezë
  Kashelashe Per Atdheun
  Kater Keshilla Vetes
  Këngë E Turpshme
  Këngë E Vrugët
  Kenga Qe S'deshi Te Shkruhet
  Koha E Krymbave
  Kronike Ilire
  Liqeni
  Ma Ktheni Lirikën E Zogut
  Manifest I Marre
  Motive Të Verdha
  Nata Në Kështjellë
  Ne Rruge
  Ne Vend Te Pershendetjes
  Nenat
  Nga Ditari I Se Premtes
  Njerezit
  Origjine
  Para Elegjise
  Pas Lufterave
  Përshëndetje Me Miq
  Psalm Per Kosoven
  Shkodra
  Shkolla Ime
  Sogje
  Vdekja E Malësorit
  Zjarrmia

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë përmbledhje.
Mund të na tregoni adresën e saktë URL të faqes së internetit ku mund të bëjmë verifikimet tona.

(Mund të lihet bosh)Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018