A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com
  • Dërgoni Një përmbledhje


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta.
Përmbledhja duhet të jetë e publikuar ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tane.
Poezite e përmbledhjes që nuk janë në teksteshqip, duhet ti dërgoni PËRPARA se të dërgoni një përmbledhje. Ne rast se mungojnë poezi, përmbledhja nuk do të publikohet e pa plotë.

Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit: Shtëpia botuese:

Numrat duhen vendosur vetëm në poezitë që bëjnë pjesë në këtë përmbledhje dhe në rendin e duhur, d.m.th. numrin që kjo poezi ka në përmbledhje. Për shembull: poezisë që hap përmledhjen i duhet vendosur ne krah numri 1 dhe kështu me radhë Vendosni numrin që mban secila poezi në përmbledhje. Numrat duhen vendosur vetëm në poezitë që bëjnë pjesë në këtë përmbledhje dhe në rendin e duhur, d.m.th. numrin që kjo poezi ka në përmbledhje. Për shembull: poezisë që hap përmledhjen i duhet vendosur ne krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
  100 Vjetori I Shtetesis Shqipetare
  Anijet E Migrimit
  Asmira Reka
  Atdheu
  Atdheu Ime
  Avioni
  Ç’ËshtË Kosova
  Ba-Bi -Di, Bu -Bi-Di -Bu
  Babai Argat
  Babai Ime
  Bibloteka
  Dashuri E Kaluar
  Dashurija Mund Vdekjen
  Dashurisht
  Dielli Rushiti
  Dua Edhe Une Nje Nene
  Duke Kerkuar Dashurin
  E Kaluara
  E Papritur
  Erotike
  Facebook
  Femijet E Azilanteve
  Fjala E Fundit
  Fjalet E Atdheut
  Gjyshja
  Islamik
  Jeta Ime
  Jetim Ti Jetim Une
  Jetimi Ngelet Jetim
  Keshilla Per Ti Shprehur Ndjenjat
  Ku Shtrohet Vala
  Kur Do Te Ndalen Lotet
  Kur Më Mungon Tetova
  Malli Per Nenen
  Malli Per Ty
  Mbremja Dhe Une
  Mergimtari
  Mesuesja Ime
  Ndarjen E Kerkove Vet
  Ndeshja E Futbollit
  Ne Pritje
  Nena
  Nene
  Nene E Dashura Nen
  Nene Moj
  Nenes Time
  O Zemer E Mjer
  Oohhhha
  Pa Besi
  Pa Emer
  Pak Si Erotike
  Patkoi
  Per Femij
  Per Femije
  Per Grat Tona
  Per Nenen
  Per Ty
  Per Ty Oj Tetova Ime
  Per?
  Pertej Rrefimit
  Plaget E Dashuris
  Poezi Dashurie
  Poezi Dashurie 2
  Poezi Nga Nje Femije I Braktisur
  Poezi Pa Emer
  Ppp
  Prano Kete Leter
  Pranvera E Ketije Viti
  Prap Do Te Dua
  Pse
  Pse Egzistoj
  Qesharake
  Romantike
  Rregullat E Dashuris
  Runa Zot E Haj Medet
  S'do Jem Ketu
  Shoh Rreth E Rrotull
  Shtatori
  Si Ndihem Pa Ty
  Special Per ?
  Te Dashurosh
  Te Desha Dhe Te Dua
  Te Dua
  Te Dua Per Jet
  Te Renet Nga Kosova Ne Kumanovë
  Tetove, Vendlindja Ime
  Thrret Presheva
  Toke E Qiell Kerkojne
  Tradhtija
  Trandafili
  Tranzit Neper Qiellin E Atdheut
  Trojet Tona
  Vdekja
  Vellai
  Vellau Im
  Vendlindja
  Vetem Per Ty
  Vetem Per Ty Do Te Shkruaj
  Vuajtje Dashurie
  Zemer E Embel Me Dashuri
  Zemrat E Te Dyve
  Zogu Krah Kosove
  Zvicer

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë përmbledhje.

(Mund të lihet bosh)teksteshqip.com © 2007 - 2019