Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Dërgo Një përmbledhje nga Aferdita Salihu


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Përmbledhja duhet të jetë e publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Poezitë e përmbledhjes që nuk janë në teksteshqip, duhet ti dërgoni PËRPARA se të dërgoni një përmbledhje. Në rast se mungojnë poezi, përmbledhja nuk do të publikohet e pa plotë. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Shtëpia botuese:


Vendosni numrin që mban secila poezi në përmbledhje në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në poezitë që bëjnë pjesë në këtë përmbledhje dhe në rendin e duhur, d.m.th. numrin që kjo poezi ka në përmbledhje. Për shembull: poezisë që hap përmledhjen i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   28 Nentori
 •   Ajo Kohe
 •   Anadolli Mbushur Shqiptare
 •   Arome Kamomili
 •   Babadimri
 •   Barbi Kukulla
 •   Besimi Im
 •   Bora E Pare
 •   Boteza Ime
 •   Bukuri Qe Me Vret
 •   Cikat
 •   Dashnija
 •   Dashuri E Pashprese
 •   Degjojeni Kengen Time
 •   Deren Mos Ma Mbyll
 •   Deshirat
 •   Dimri
 •   Dinakeria
 •   Ditelindja Ime
 •   Do Te Jem Ylberi Yt
 •   Do Vine Dite Dhe Per Mua
 •   Emigrante Ne Trupin Tim
 •   Ende Te Pres
 •   Endrra E Fjetur
 •   Flamuri
 •   Floket E Zbardhuar
 •   Gjakmarrja
 •   Gurbetqari
 •   Hallexhinjte Dhe Politika
 •   Hena Vajzerore
 •   Heshtje E Plote
 •   Ishe Dhe Je Ylli Im
 •   Jam Njeri Dhe Une
 •   Jeta
 •   Jete I Thone Dhe Kesaj
 •   Kartolina
 •   Kenge Per Ty
 •   Keputja E Jetes
 •   Koha
 •   Kohe Interneti
 •   Krenohem Per Ate Qe Jam
 •   Lugines
 •   Lumturia Me Gjeti
 •   Lutem
 •   Malli
 •   Me Duaj Veq Mua
 •   Me E Dashura Nena Ime
 •   Me Lot Pa Faculete
 •   Me Prit
 •   Me Quaj Si Te Duash
 •   Mekatarja
 •   Merzitja
 •   Mikja Ime
 •   Modestia Dhe Injoranca
 •   Molla
 •   Mos Me Kerko
 •   Ndjenat Per Ty
 •   Ne Pritje
 •   Nenes
 •   Nje Gote Me Vere
 •   Nuk Ishe E Imja
 •   Pa Titull
 •   Pasaniku
 •   Paske Qene Si Marihuan
 •   Per 28 Nentorin
 •   Per Ata Qe S'jane
 •   Per Ty Syblerta Ime
 •   Poleni I Miresise
 •   Prinderit E Mi
 •   Qika Nga Molla Kuqe
 •   Shporta E Luleve
 •   Shpresa E Fikur
 •   Shtepi E Gjysherve Te Mi
 •   Sot E Njemij Vjet
 •   Symjalta
 •   Ta Dergoj Nje Mesazh
 •   Te Dua
 •   Te Jesh A Te Mos Jesh
 •   Te Vuaj A Te Mos Vuaj
 •   Tradhtare
 •   Treni I Fundit
 •   Une
 •   Une Jam Vec Nje Sozi
 •   Ura E Jetes
 •   Vajza Me Nishan
 •   Vendi Im
 •   Vizite Vellezerve Shqiptar
 •   Zemer E Plagosur
 •   Zhytem Thelle Une
 •   Zilia
 •   Zilja E Telefonit

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë përmbledhje.