Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Dërgo Një album nga Irma Libohova


Ju lutemi të sigurohuni që informacionet që po dërgoni të jenë të sakta. Albumi duhet të jetë i publikuar, ndryshe nuk do të pranohet nga moderatorët tanë. Këngët e albumit që nuk janë në teksteshqip, na i shkruani tek "Shenimet" me numrat perkatës në album. Faleminderit për kohën tuaj.

Titulli *:


Viti i publikimit:
Studio/Produksioni:


Vendosni numrin që mban secila këngë në album në katrorin anash titullit. Numrat duhen vendosur vetëm në titujt që bëjnë pjesë në këtë album dhe me numër nënkuptojmë numrin e tracklist-ës, d.m.th. numrin që kjo këngë ka në renditjen e këngëve të albumit. Për shembull: këngës që hap albumin i duhet vendosur në krah numri 1 dhe kështu me radhë (Të tjerat lërini bosh)
 •   23...53
 •   A Do Vish
 •   A Me Do
 •   Ajka
 •   Arvanitase
 •   Çe Do Pajën
 •   Çel Kjo Toke Si Trendafil
 •   Çke Moj Zoqke Qe Po Qan
 •   Çu Çue Rrushie
 •   Bekimi I Nënës
 •   Beratse
 •   Bolla Lara-Lara
 •   Borxhliu
 •   Bota
 •   C'lumturi Na Dha Kjo Jete
 •   Cova Rrush Tek Buza Jote
 •   Dashuri Zog Pranveror
 •   Dashurine Do Ta Jetojme
 •   Dhurate Per Ditlindje
 •   Dil Moj Goc Se Erdh Pranvera
 •   Djale I Dashtun
 •   E Ka Emrin Dashuri
 •   Emigranti
 •   Emrat Flamur
 •   Emrin Ty Kush Nuk Ta Di
 •   Fejesa
 •   Femijeria Jone
 •   Festa E Luleve
 •   Festa E Madhe E Ramazanit
 •   Flake E Bore
 •   Fustani I Bardhe
 •   Gjethe Shtatori
 •   Goce Do Martohesh
 •   Gol
 •   Guri Xixa
 •   Hapi Fletët O Zambak
 •   Helmimet Ne Kosov
 •   Hiqni Maskat
 •   Hoje-Hoje
 •   Ik
 •   Ike Ti
 •   Iken Te Gjithe
 •   Ishulli Im
 •   Jeta Nis Me Emrin Tënd
 •   Jeto Rinine
 •   Jug Veri
 •   Kacaku I Ferres
 •   Kafe, Llafe
 •   Kan Than Shoqet
 •   Kandil Garip
 •   Kavash Kavash
 •   Këndon E Gjithë Shqipëria
 •   Ke Do Doje Ti
 •   Kenga E Nenes
 •   Kismet
 •   Krushqit
 •   Krutane
 •   Ku Do Ta Bojm Bajromin Sonte
 •   Kur Bjen Fyelli E Qiftelia
 •   Kur Vij Tek Ti
 •   Kur Zemrat Rrahin Si Nje Zemer
 •   Kush Ka Vajza
 •   Lady D
 •   Lëri Lotët
 •   Levizje
 •   Lila Lola
 •   Lule Të Bukura Ka Tirana
 •   Ma Kishe Shtepine Ne Rruge
 •   Martesa Jone
 •   Më Dhe Dritë Nga Syri Yt
 •   Më E Bukura Dhuratë
 •   Me Do Ste Du
 •   Me Harrove Krejt
 •   Melodi Dasme
 •   Mesuesit
 •   Moj Hyrije
 •   Mollaxhiu
 •   Mos Psherëti
 •   Mosha E Rinise
 •   Na Shkoi Jeta Kot
 •   Napoloni
 •   Ne Lindem Ne Pranvere
 •   Ne Moshen E Dashurise
 •   Nen Nje Portokalle
 •   Ngjyrat E Pranveres
 •   Nje Djale Mali
 •   Nje Gjiton Qe Pata Prane
 •   Nje Jete Me Ty
 •   Njerezit E Agimeve
 •   Nuk Eshte Loder Dashuria
 •   Nusja E Maleve
 •   Oj Raki
 •   Oroskop '92
 •   Partizane E Vogel
 •   Peng
 •   Per Nje Nate
 •   Po Na Vjen Karaj Me Knue
 •   Potpuri Kengesh Popullore
 •   Pragu I Vegjelise
 •   Prane Te Ndjej Kudo
 •   Pranga Malli
 •   Pranvera E Qytetit Tim
 •   Prape Tek Ti Do Te Vij
 •   Preke Hunden
 •   Pse Ma Mban Koken Menjane
 •   Pula Gjeli
 •   Rrushi I Zi
 •   Serenate
 •   Shamija E Beqarit
 •   Shikomë Në Sy
 •   Shoqe Të Një Udhe
 •   Shpirtin Tim Ma Rremben
 •   Si Ta Kuptoj
 •   Sorkadhe
 •   Sot Jam 20 Vjec
 •   Stop
 •   T'i Cakerojme Gotat
 •   Ta Fala Zemren Time
 •   Takat
 •   Tango Dashurie
 •   Tre Daire
 •   Turkesha
 •   Vajta Kalova
 •   Vec Njehere Jetojme
 •   Zanusha
 •   Zgjodha Njerine

Shënime:
Ju lutemi të na tregoni ku keni arritur të gjeni informacion për këtë album.